Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
pokaż tylko rok 2019

Arcymistrzowskie punkty klasyfikacyjne aPKL
Ranking aPKL − łączny

Ranking łączny aPKL uwzględnia arcymistrzowskie punkty PKL notowane od 1. stycznia 2010 roku (zgodnie z RK'2009).

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Pomorski (PM)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK zdobyte aPKL liga klub / drużyna
1.04665Kazimierz Omernik  PM19AM253681GTB - Andrzejki
2.04588Sławomir Henclik  PM18AM227091GTB - Andrzejki
3.04699Krzysztof Sikorski  PM19AM215621GTB - Andrzejki
4.08117Grażyna Brewiak PM19AM162092GTB - Game Over Gdańsk
5.04735Wacław Wejknis PM17A153281GTB - Andrzejki
6.04527Krzysztof Antas  PM19AM144401GTB - Andrzejki
7.15621Tomasz Gotard  PM19AM128501GTB - Andrzejki
8.04563Ireneusz Dzikowski  PM18AM100201GTB - Andrzejki
9.07190Paweł Chindelewicz  PM12A87892GTB - SDK Tczew
10.06923Jacek Sikora PM7MM67302GTB - Expres z Kaszub
11.04547Andrzej Bunikowski PM18AM66382DARLES SANTERM Gdańsk
12.04602Aleksander Kasprzak  PM18AM63552GTB - SDK Tczew
13.04751Andrzej Zaleski  PM9MM59011GTB - Andrzejki
14.07794Marta Janeczek PM9MM58952DARLES SANTERM Gdańsk
15.11809Krzysztof Mielnik PM9MM58752GTB - SDK Tczew
16.04707Mirosław Szaliński PM12A57922GTB - SDK Tczew
17.13364Adam Lonski PM7MM48742GTB - SDK Tczew
18.07860 Adam Walczyński  PM7MM4608-
19.04682Jacek Piotrowski  PM12A45402DARLES SANTERM Gdańsk
20.04684 Józef Pochroń   PM19AM4538-
21.04712Leszek Szkudlarek PM9MM41772DARLES SANTERM Gdańsk
22.04632Jacek Lew  PM15A41403COMPENSA Gdańsk
23.10148Paulina Klimentowska PM7MM37983WIMPEL Gdańsk
24.04643Bogdan Małysz  PM18AM37223ANDRZEJKI BIS Gdańsk
25.04797Ryszard Konopka PM12A37132STB Słupsk
26.04696Antoni Sękowski  PM18AM36173COMPENSA Gdańsk
27.04553Elżbieta Czekaj PM12A34902DARLES SANTERM Gdańsk
28.04852Marta Sikora PM4MK34702GTB - Expres z Kaszub
29.04630Jacek LasotaPM11MM33302GTB - Expres z Kaszub
30.12127Jarosław Bartosiński PM7MM31372GTB - SDK Tczew
31.04772Bogusław Dyk  PM12A31212STB Słupsk
32.04798Mirosław Kopowski PM12A30762STB Słupsk
33.11802Marek Banasiński PM12A2846-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
34.04670Mariusz Pater  PM11MM26712KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
35.08119Waldemar Warzała  PM12A26382DARLES SANTERM Gdańsk
36.08903Olga Zabulewicz PM5MK26222DARLES SANTERM Gdańsk
37.04732Michał Wantke PM11MM25752GTB - Expres z Kaszub
38.08899Marcin OsmańskiPM5MK25392GTB - Expres z Kaszub
39.04820Wiesław Mączkowski PM12A25122STB Słupsk
40.10809Ryszard Leśniewski PM9MM24842STB Słupsk
41.08078Edmund Pinkiewicz  PM12A23643COMPENSA Gdańsk
42.04549Dariusz ChmielewskiPM5MK22492DARLES SANTERM Gdańsk
43.10794Aleksander Chrenowski PM13A22282GTB - BLACKWOOD Gdańsk
44.09768Sebastian Piepióra PM9MM21792KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
45.06837Marek Osiecki PM11MM21332GTB - SDK Tczew
46.04783Michał Górski PM9MM21102KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
47.15802Adam Suchodolski PM4MK20472GTB - BLACKWOOD Gdańsk
48.04781Andrzej GarstkaPM9MM20462STB Słupsk
49.09667Arkadiusz GórzewskiPM7MM20432GTB - BLACKWOOD Gdańsk
50.14753Jarosław PiaseckiPM12A2013-
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

Łącznie 356 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-20 g.18:52:14 (0.2018/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.