Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2019

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Kujawsko-Pomorski (KP)

Arcymistrz (WK=15) A15
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.03633Mariusz Arutiunianc KP15AELKS Kasztelan Konkret Chełmno
Mistrz Międzynarodowy (WK=7) MM7
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.12018Andrzej Wilemski KP7MM1Jantar Toruń
2.04015Tomasz Woźniak KP7MM1Jantar Toruń
Mistrz Krajowy (WK=5) MK5
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.10886Ziemowit Brzykcy KP5MK3Czarni Eurobac Nakło
2.10890Krzysztof Popczyński KP5MK3Czarni Eurobac Nakło
Mistrz Krajowy (WK=4) MK4
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.03635Dariusz Bartoś KP4MKOTKKF Instalator Pelikan Szubin
2.10222Włodzimierz Heymann KP4MK3Czarni Eurobac Nakło
3.11994Zbigniew Jasiecki  KP4MK2BTG Bydgoszcz
4.10869Alicja Krzemińska KP4MK2BIN Aleksandrów Kujawski
5.16231Kazimierz Namysł  KP4MK3Omega Brodnica
6.03900Cezary Pozorski KP4MK3Blotka Świecie
7.08225Janusz Reisner  KP4MK3Forta Rogowo
8.10875Witold Świdziński  KP4MK3Omega Brodnica
9.13989Maciej Wzięch KP4MKOBIN2 Aleksandrów Kujawski
Mistrz Regionalny (WK=3) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.09291Andrzej Sielużycki  KP3MROTKKF Instalator Pelikan Szubin
2.14655Arkadiusz Stanisławski KP3MR2MLKS Solec Kujawski
3.14517Maciej Wawrzyniak KP3MROTKKF Instalator Pelikan Szubin
Mistrz Wojewódzki (WK=2.5) MW
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.08213Rafał Borgula KP2.5MW2MLKS Solec Kujawski
2.15399Leszek Gozdek KP2.5MWOZS26 Bydgoszcz
3.12859Magdalena Kazimierczak KP2.5MWOMax Expert Bydgoszcz
4.18255Wiesław Kurowski KP2.5MW3Omega Brodnica
5.16320Małgorzata Lipka KP2.5MW3Omega Brodnica
6.16336Włodzimierz Maćkowski  KP2.5MWOZS26 Bydgoszcz
7.04019Jerzy Wróbel  KP2.5MWOPogoń Mogilno
Mistrz Okręgowy (WK=2) MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17230Krzysztof Bonowicz KP2MO3Splinter Toruń
2.17228Mirosław Derwojed  KP2MO3Splinter Toruń
3.15398Lucyna Gozdek KP2MOOZS26 Bydgoszcz
4.17461Józef Korthals  KP2MOOGrom Więcbork
5.03800Elżbieta Kupczyk KP2MO3Gol Brodnica
6.18334Wit Monarski KP2MO3Znicz Rojewo
7.12205Marek Niemir  KP2MOOWąbrzeski Klub Brydżowy
8.17493Adam Seichter KP2MO3Grom-Bemix Więcbork
9.14471Krzysztof Szubarga KP2MOODexpol Jeżewo
10.17157Marek Wyżlic  KP2MO3Splinter Toruń
Mistrz Klubowy (WK=1.5) M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19063Małgorzata Bajerska-WasiliusKP1.5MODOL-BY II Bydgoszcz
2.18499Krzysztof BieniekKP1.5MOInwit Toruń
3.16536Anna BorowskaKP1.5MOWąbrzeski Klub Brydżowy
4.18237Janusz Chojnowski  KP1.5MOKlub Sportowy Krobia
5.19386Andrzej Ciechacki KP1.5M3Splinter Toruń
6.18932Krzysztof Dzierżak KP1.5MOSCPP Toruń
7.18226Mirosław Jackiewicz  KP1.5MOKlub Sportowy Krobia
8.18238Jerzy Jankowski KP1.5MOKlub Sportowy Krobia
9.18933Tomasz Jaworski KP1.5MOSCPP Toruń
10.18677Andrzej Kita KP1.5MOGeochemia Toruń
11.14467Grzegorz KotKP1.5MODexpol Jeżewo
12.19011Marian Piasecki  KP1.5MOGeochemia Toruń
13.18981Paweł Piasecki KP1.5MOInwit Toruń
14.18965Jerzy Rudziński KP1.5M3Gol Brodnica
15.18825Tomasz SadeckiKP1.5M2MLKS Solec Kujawski
16.18700Wiesław Sturgulewski KP1.5MOInwit Toruń
17.03991Jerzy Utnicki  KP1.5MOWąbrzeski Klub Brydżowy
Adept (WK=1) Ad
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19418Artur ChibowskiKP1Ad2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
2.19420Marek Grużewski KP1AdODOL-BY II Bydgoszcz
3.18918 Andrzej Hołtyn KP1AdOBIN2 Aleksandrów Kujawski
4.09455Henryk Komodziński  KP1AdOKlub Sportowy Krobia
5.18143Michał Mac  KP1AdOSCPP Toruń
6.18934Dariusz MaciejewskiKP1AdOSCPP Toruń
7.18991Ryszard Musielak KP1AdODexpol Jeżewo
8.18961Gerarda OsińskaKP1AdOWąbrzeski Klub Brydżowy
9.18701Marzena Pancewicz KP1Ad-Singleton KPZBS
10.18938Piotr SikorskiKP1AdOSCPP Toruń
11.18939Martyna SkulskaKP1AdOSCPP Toruń
12.10999Krzysztof Stodólny  KP1AdOPogoń Mogilno
13.18989Janusz Strześniewski KP1AdOKlub Sportowy Krobia
14.19599Włodzimierz Suchodolski  KP1Ad3Czarni Eurobac Nakło
15.18937Kazimierz Wrzesiński  KP1AdOSCPP Toruń
16.13389Juliusz Wyciechowski KP1AdOGrom Więcbork
Kandydat (WK=0.5) K
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19600Krzysztof Dembek  KP0.5K3Czarni Eurobac Nakło
2.17213Grzegorz Drażba KP0.5K-Singleton KPZBS
3.18459Ewa Kubiak KP0.5K-Singleton KPZBS
4.19775Ewa Nowińska KP0.5K-Singleton KPZBS
5.19776Roman Nowiński  KP0.5K-Singleton KPZBS
6.18988Łukasz Waliszewski KP0.5KOTKKF Instalator Pelikan Szubin

Łącznie 73 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-26 g.03:46:24 (0.2840/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.