Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2019

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Arcymistrz Międzynarodowy (WK=21) AM21
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.06909Anna Sarniak OP21AM-
2.04740Piotr Wiankowski  MA21AM1Bridge24.pl 2.
Arcymistrz Międzynarodowy (WK=19) AM19
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.10085Justyna Żmuda MP19AMEDiebold Nixdorf Cracovia
Arcymistrz (WK=17) A17
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04535Dariusz Bogucki ZP17A1AD Szczecin
2.09138Danuta Kazmucha OP17A-
3.01749Maciej Wręczycki DS17A1COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
Arcymistrz (WK=15) A15
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.03633Mariusz Arutiunianc KP15AELKS Kasztelan Konkret Chełmno
2.05670Andrzej Kozikowski LD15A1KDK I Kutno
3.06746Zdzisław Laszczak  MA15A2Autostrada Eksploatacja & 2S Media
4.09755Łukasz Witkowski SW15AESPS CONSTRUCTION Kielce
Arcymistrz (WK=13) A13
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.09549Maciej Bielawski DS13AEERA KS AZS Wratislavia I WR
2.12474Marek Blat  SL13AEBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
3.02667Bartłomiej Igła WP13AECONNECTOR Poznań
4.07725Grzegorz Superson MP13AEDiebold Nixdorf Cracovia
5.05431Andrzej Syrek WP13A1KTB Konin
Mistrz Międzynarodowy (WK=11) MM11
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04040Jerzy Gober  PD11MM1STB BC SUDOVIA International
2.02495Andrzej Kokoryka LU11MM2SKÓR-BUT EKO-RÓŻANKA Łęczna
3.04043Mirosław Liszewski PD11MM1STB BC SUDOVIA International
4.09357Arkadiusz Majcher PK11MMEElektromontaż Joker Rzeszów
5.11550Piotr Marcinowski  DS11MMEERA KS AZS Wratislavia I WR
6.10533Ryszard Pałasz  WP11MM1UKB KLEKS Szamotuły
7.08769Sławomir Piechocki WP11MM1RAL Poznań
8.12154Mateusz Sobczak  DS11MMEERA KS AZS Wratislavia I WR
Mistrz Międzynarodowy (WK=9) MM9
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.14619Maksymilian Chodacki  SL9MMEBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
2.12129Grzegorz Deptuła WM9MM1ETB PRIM Ełk
3.01967Aleksander Downar-Zapolski  ZP9MM1AD Szczecin
4.04781Andrzej GarstkaPM9MM2STB Słupsk
5.03707Marek Giża WP9MM1KTB Konin
6.02504Janusz Krawczyński SW9MM3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
7.10209Igor Łosiewicz MA9MM1MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
8.11809Krzysztof Mielnik PM9MM2GTB - SDK Tczew
9.14234Jakub Zawada PK9MMEElektromontaż Joker Rzeszów
Mistrz Międzynarodowy (WK=7) MM7
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.12320Sophia Bałdysz  DS7MMEObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
2.04187Tadeusz Banach  WM7MM2PDM TREFL Pisz Usługi Olszewski
3.04915Tomasz Buchnajzer WP7MM1KTB Konin
4.08166Renata Dancewicz MA7MM3BATMIX Warszawa
5.10548Tadeusz Filaber  MA7MM1MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
6.11403Łucja Frąckowiak-Iwanicka LB7MM3AZS UZ Wydz. Zamiejscowy Sulechów
7.07221Andrei Kavalenka PD7MM-
8.08328Piotr Kiełczewski  ZP7MM3KLUB PICKWICKA Szczecin
9.04305Marek Klepacki WM7MM3OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
10.09835Tomasz KłysWP7MM1RAL Poznań
11.15511Kacper Kopka  MA7MM1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
12.05672Andrzej Krakowiak  LD7MM2PKB BINŻ Bełchatów
13.08859Krzysztof LewandowskiDS7MM1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
14.08986Józef Małysz  LU7MM3TZBS Zamość
15.03347Maciej Mąka MP7MM1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
16.07984Bogdan Palikot MP7MM1KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
17.02382Sławomir Polak  WP7MM2UNIA WINKHAUS Leszno
18.08026Andrzej Potrzyszcz  LU7MM3TZBS Zamość
19.02784Robert Różak MP7MM1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
20.01613Marek Rzeszutek DS7MM1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
21.06923Jacek Sikora PM7MM2GTB - Expres z Kaszub
22.01707Stanisław Wachel  DS7MM3MKS Zakrzów Wrocław
23.01713Stanisław WawszczykDS7MM2Invenio Bona Fide Świebodzice
24.12018Andrzej Wilemski KP7MM1Jantar Toruń
25.05517Krzysztof Wośkowiak  MA7MM3GOK Bielsk
26.04015Tomasz Woźniak KP7MM1Jantar Toruń
27.01772Sławomir Zimniak DS7MM3BKB I Bolesławiec
28.15477Krzysztof Żak MP7MMEDiebold Nixdorf Cracovia
Mistrz Krajowy (WK=5) MK5
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.01215Dariusz ArtmańskiDS5MK3KS Gwardia III Wrocław
2.07704Ilona Bobko PK5MK3Rewers Rzeszów
3.14882Jacek Brózda MP5MK2J&J Kraków
4.10886Ziemowit Brzykcy KP5MK3Czarni Eurobac Nakło
5.01017Janusz Bukowy  PK5MK3Come-Back Rzeszów
6.11423Krzysztof Buzała  WP5MK3Kopernik Veolia Poznań
7.01260Maciej Chojnacki  DS5MKOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
8.15729Aldona ChrenowskaPM5MK2GTB - BLACKWOOD Gdańsk
9.17161Krzysztof Cichy  MA5MK1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
10.13993Grzegorz Cieślak LU5MK1SPS EKO-RÓŻANKA
11.06559Tadeusz Cymbalista  DS5MK3JKBS Jawor
12.18561Jerzy Daniel SW5MK3Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
13.10463Jerzy Długołęcki  LD5MK-
14.11928Krystian DowolskiMA5MKOTaka sobie drużyna brydżowa
15.11424Henryk Duszyński  WP5MK3Sokoły Poznań
16.08638Andrzej Dymek  WP5MK3Chaos Gniezno
17.16859Ireneusz Grynczewski  MA5MK2Hefajstos Otwock
18.01062Marek Hocaniuk  PK5MK3Elektryczni Świlcza
19.05632Rafał ImielaLD5MK3Ekolog Łódź
20.14175Andrzej Jabłoński  ZP5MK3SMMKB SZLEMIK Mielno
21.10237Marek Jarosz MP5MK2AZS AGH Kraków
22.13411Michał Kaleta  SL5MK2BUKS MDK MOSM I Bytom
23.08825Cezary Kawiak ZP5MK3BLOTKA Goleniów
24.01074Zbigniew Kiełbasa PK5MK3Elektryczni Świlcza
25.06332Michał Kilanowski MA5MK2KS BARD13 Franciszków
26.09096Piotr Kobyłka WP5MK3Prosna Kalisz
27.08097Włodzimierz KocońPM5MK3WIMPEL Gdańsk
28.11355Władysław Korbutowicz  ZP5MK3DOM KULTURY KOLEJARZA Stargard
29.11393Paweł Kotarba MP5MK2Last Minute Kraków
30.09322Mirosław Kotowski  SW5MK3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
31.10554Zbigniew Kozioł PK5MK3Elektryczni Świlcza
32.08781Maria Krasowska MP5MK3Lajkonik Kraków
33.08188Robert Księżopolski DS5MK3KS AZS Wratislavia V Wrocław
34.05152Andrzej Kucharski  WP5MK3Credo Piła
35.05166Dariusz Kurzawski WP5MK2DĄBRÓWKA MM Poznań
36.13622Mirosław Łopaciuk MA5MK3DRYL Warszawa
37.01464Leon Łukaszewicz DS5MKOKS Konfeks II Legnica
38.12272Anna Makarewicz MA5MK2K2 Rebid
39.05211Andrzej Małdziński  WP5MKOMCK Czarnków
40.06337Jerzy Manecki  MA5MKOMazowsze Płock
41.05215Zbigniew Marciniak  WP5MKOLokator Gniezno
42.05216Paweł Marek WP5MK-Fundacja Taurus
43.16183Zofia Miechowicz LB5MK1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
44.05286Ryszard Nowicki  WP5MK3System Poznań
45.10479Krzysztof ObłójDS5MK3MKS Rokita Brzeg Dolny
46.08899Marcin OsmańskiPM5MK2GTB - Expres z Kaszub
47.03405Janusz PaliwodaSL5MK3Gang brydżystów Częstochowa
48.08980Zbyszko Paluczek WP5MK3SBS Polonia Nowy Tomyśl
49.02094Romuald Paszkowski  ZP5MK3SSMBS BRYDŻ-STAR ZIELONI Stargard
50.01563Ireneusz Pikulski DS5MKOKS Gwardia II Wrocław
51.16729Barbara Podgórska WP5MK3WKBS Września
52.10890Krzysztof Popczyński KP5MK3Czarni Eurobac Nakło
53.01576Jerzy Poznar  DS5MKOKS Konfeks II Legnica
54.08460Andrzej Prokop SW5MK3MZKS Alit Ożarów
55.14226Zbigniew Przeginiak  MP5MK-Singleton Kraków
56.05794Michał Rudnicki LD5MK2PKB BINŻ Bełchatów
57.02400Roman Ryś  LB5MKOŻDK Klub Seniora Żary
58.16208Robert SikoraLB5MK1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
59.02126Sebastian Simonienko LB5MK3Steinpol Ilanka Rzepin
60.01887Piotr Spisla OP5MKOSZLEM Opole
61.04705 Andrzej Staszkiewicz  PM5MK3ANDRZEJKI BIS Gdańsk
62.16875Edward Sucharda  MA5MK1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
63.05430Janusz Suszczyński WP5MK3System Poznań
64.05442Robert Szeklicki WP5MK2DĄBRÓWKA MM Poznań
65.09703Czesław Szur PM5MK-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
66.07663Krzysztof Szymczak  WP5MK3Platan Pleszew
67.05849Sławomir Tadej LD5MK-
68.04491Ewa Tutaj WM5MK-Zorro-19 Olsztyn
69.18890Vasil Valchev ZP5MK1AD Szczecin
70.13019Grzegorz Wadas MP5MK2AZS AGH Kraków
71.03005Piotr Waluszewski SW5MK3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
72.06130Wojciech Waszkiewicz ZP5MK3LKS POMORZANIN Nowogard
73.07303Włodzimierz Wierzbicki  MP5MK3Azymut Kraków
74.01724Jerzy Więcławski  DS5MKOKS Gwardia II Wrocław
75.06137Marcin Wiliński ZP5MK3TKKF ENERGA Łobez
76.05500Andrzej Winnowicz  WP5MKOLokator Gniezno
77.14780Waldemar Wochna  ZP5MK3KLUB BRYDŻOWY KONTRA Koszalin
78.05525Maciej Wybranowski  WP5MKOIOR II Poznań
79.12010Dariusz Zieliński PM5MK3GTB - Makabi Gdańsk
80.05545Wojciech Zimniak  WP5MK3WKBS Września
81.07500Roman Zwonek  SL5MK3DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
Mistrz Krajowy (WK=4) MK4
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.08288Grzegorz BachanekSW4MK2Pomtech Zwoleń
2.04873Bogusław Barański WP4MKOSzlemik RCK Rogoźno
3.03635Dariusz Bartoś KP4MKOTKKF Instalator Pelikan Szubin
4.16070Krystian Bączek  MA4MK3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
5.06506Stefan Berwid  MA4MKOSM Górczewska
6.12575Wojciech Bondarewicz ZP4MK2TRZYNASTKA Szczecin
7.16187Krzysztof Czapczyk  PM4MK3COMPENSA Gdańsk
8.07786Bogdan Dejnakowski MA4MKOesKADRa
9.17384Joanna Derewońko MA4MK2KBS Legionowianin
10.04958Tomasz DorobekDS4MK3OKBS Progress Ostrzeszów
11.14388Andrzej Duda  OP4MK3RSB 1 Racibórz
12.09666Mateusz Gackowski MA4MK3AZS SGH Warszawa
13.09563Jerzy Gdeczyk DS4MKOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
14.08802Robert Grad WM4MK3Zatoka Braniewo
15.08821Wojciech Harasimowicz ZP4MK-ZZBS Szczecin
16.10222Włodzimierz Heymann KP4MK3Czarni Eurobac Nakło
17.18252Ed HoogenkampDS4MKEObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
18.08336Stanisław Jackowski  ZP4MK3ŚMIAŁY Police
19.06634Stefan Jakubowski MA4MK2KBS Legionowianin 2
20.13065Anna Jankowska DS4MK3KBS Kolejarz II Wroclaw
21.16695Marcin JankowskiMA4MK3FABEX Wyszków
22.01357Roman Jarmuż DS4MK3MKS Rokita Brzeg Dolny
23.14789Bartosz KaczmarekWP4MK2DĄBRÓWKA MM Poznań
24.03229Tomasz KadłubickiSL4MKOBeskid Andrychów
25.10468Kamil Kajetanowicz MA4MK3DRIM TIM Alfa
26.17257Ryszard Kapela WP4MK3IOR I Poznań
27.12139Remigiusz Kaźmierczak DS4MK2KS Gwardia V Strachota WR
28.02931Sławomir Król SW4MK3MZKS Alit Ożarów
29.10045Jacek KrysteckiDS4MK1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
30.10869Alicja Krzemińska KP4MK2BIN Aleksandrów Kujawski
31.05150Stanisław Krzyżanowski WP4MKOSM Wągrowiec
32.18554Hanna Leskiewicz MP4MK3Lajkonik Kraków
33.03312Leonard Lewicki SL4MK-
34.02058Lech Lorkiewicz LB4MK3Steinpol Ilanka Rzepin
35.01467Waldemar Maciejewski DS4MKOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
36.11153Jarosław Malawski PK4MK3Hotel Polski Mielec
37.13249Krzysztof Małolepszy  ZP4MKOMDK Międzyzdroje
38.06781Kazimierz Marcinkowski MA4MKOAZS PW WEKTOR
39.15352Michał Maszenda  MA4MK3GOK Bielsk
40.15032Rafał Maszenda  MA4MK3Piast I Feliksów
41.04161Bartosz Mer MA4MK2ABNEGAT WZBS Warszawa
42.11089Marek Michalczyk LU4MK3UKS KRASZAK I Biała Podlaska
43.10428Waldemar MiłuńskiPD4MK3MBKB 24 Holiday
44.03375Jerzy Mojżesz SL4MKOGeostan Bielsko-Biała
45.16231Kazimierz Namysł  KP4MK3Omega Brodnica
46.07102Jacek OmelańczukLD4MK3PTC Pafana Pabianice
47.16716Lena OstrowskaMA4MK3BATMIX Warszawa
48.15760Tadeusz Pawlak MA4MK-Singleton Warszawa
49.14000Łukasz Pląder  MP4MK2CKiS Skawina
50.03900Cezary Pozorski KP4MK3Blotka Świecie
51.12316Andrzej Proniewicz WP4MK3IOR I Poznań
52.10354Krzysztof Przybielski PM4MK3WIMPEL Gdańsk
53.13462Dariusz Puczyński MA4MK2ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
54.05343Leszek Puzo  WP4MKOKaro WSM Wałcz
55.02114Sebastian RawlikLB4MK3KKS Kłodawa -Fundacja I Love Bridge
56.08225Janusz Reisner  KP4MK3Forta Rogowo
57.01596Małgorzata Robak DS4MK-KS Gwardia Wrocław
58.07111Ewa Serdiukow-Tokarczyk LD4MK3Margo Łódź
59.14157Sonata SimanaitienePD4MK1STB BC SUDOVIA International
60.01626Henryk Sitkiewicz DS4MKOFAMA KS Lotnik Wrocław
61.01634Agnieszka Skrybant-JaworskaDS4MK3KS AZS Wratislavia XV Wrocław
62.12662Krzysztof Stachura LU4MK3CKFiS Bełżyce
63.15239Wiesław Stój  MP4MK3PTG Sokół Gorlice
64.10426Marek Szakun  MA4MK3K2 Oldersi Raszyn
65.01682Michał Szymkowiak LB4MK3Spójnia Ośno Lubuskie
66.10875Witold Świdziński  KP4MK3Omega Brodnica
67.10507Igor Terszak MA4MK2ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
68.16069Łukasz Trendak  MA4MK3MIM UW Warszawa
69.10022Piotr Urbański MA4MK3Geoexpres Płock
70.09210Tatiana Verkhos MA4MK3FOTO-SOWA Puławy
71.12068Tadeusz Wawer OP4MK3MKS Strzelce Opolskie
72.12996Zdzisław Wawrzyniak  WP4MKODębina Szynszyle Poznań
73.10403Andrzej Wielowieyski  ZP4MK1AD Szczecin
74.05497Jerzy Wilczek WP4MKOIdealny Dach Poznań
75.06357Jolanta Wiśniewska MA4MK3Geoexpres Płock
76.06358Sławomir Wiśniewski MA4MK3Geoexpres Płock
77.01732Włodzimierz Wittenbeck  DS4MK2KS Turbo FLY BACK Wrocław
78.02850Andrzej Wójcik  MP4MKOMaraton Kraków
79.12680Michał WróblewskiPM4MK2GTB - BLACKWOOD Gdańsk
80.13989Maciej Wzięch KP4MKOBIN2 Aleksandrów Kujawski
81.07941Jacek Zając LU4MK3CKFiS Bełżyce
82.14090Grzegorz Zgorzelski  MA4MK3GOK Bielsk
83.14368Andrzej Żmuda ZP4MK-ZZBS Szczecin
Mistrz Regionalny (WK=3) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.14870Mieczysław Antosz SL3MR3SV Tarnowskie Góry
2.16147Marek Bednarczyk PM3MR3AZS PJATK Gdańsk
3.16296Jerzy BejmaMA3MROFORSING WARSZAWA
4.18257Thomas Berg DS3MREObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
5.16213Dariusz BudnikDS3MR3MKS Rokita Brzeg Dolny
6.10068Piotr CharchalisWM3MR3BSBS Bartoszyce
7.11633Zdzisław Cherek PM3MROSMBS Kociewie
8.07938Marcin Chibowski LU3MR-SINGLETON Lublin
9.16440Stanisław CzarzastyWM3MR3MKS Przasnysz
10.15235Marek Dąbek MP3MROMankiet+ Kraków
11.12888Andrzej Drgas LB3MR3CKiR Wschowa
12.14430Teresa GórkiewiczPM3MR3Bryza Władysławowo
13.18378Steve Green DS3MREObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
14.14186Ramunas GrigoraitisPD3MR1STB BC SUDOVIA International
15.18648Geert Jorgensen DS3MREObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
16.14539Bronisław Kamiński MA3MROKAM BEK Warszawa
17.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA3MROFORSING WARSZAWA
18.05115Tomasz Klimczak DS3MR2KS Gwardia V Strachota WR
19.14444Edward Kończak WM3MR3Zatoka Braniewo
20.12633Wojciech Kozubski  MP3MROMPEC Nowy Sącz
21.14525Przemysław Kurzak  MP3MR3Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
22.15649Janusz Kuśmierczyk  OP3MR3WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
23.11997Eugeniusz Kuźmiński PM3MR3ANDRZEJKI BIS Gdańsk
24.09179Barbara Larysz OP3MRORSB 2 Racibórz
25.12448Andrzej Leszczyński DS3MROKBS Piast II Lubań
26.02056Krystyna Lindner LB3MR3Steinpol Ilanka Rzepin
27.04889Barbara ŁukaszewskaWP3MROKaro Poznań
28.16903Roman Madej  MP3MR3Diebold Nixdorf Cracovia II
29.16065Konrad Majewski  MA3MR3MIM UW Warszawa
30.11490Mieczysław Manik  ZP3MR3ŚMIAŁY Police
31.16776Szymon Niewiadomski DS3MR3KS Gwardia I Wrocław
32.18018Zbigniew Niziołek PK3MR3Elektryczni Świlcza
33.12958Przemysław Nowakowski WP3MR3System Poznań
34.15414Wojciech Okuniewski  LU3MR2SKÓR-BUT EKO-RÓŻANKA Łęczna
35.18011Filip ParolMA3MR3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
36.16585Adam Pigulski  DS3MR3KS AZS Wratislavia XIV WR
37.16793Jacek Pióro PD3MR3Dolina Narwi Łomża II
38.15195Wiesław Podlecki  WM3MR3SEWIL Olsztyn
39.01578Marcin Preisner LB3MR1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
40.06073Igor RegułaLD3MR3PTC Pafana Pabianice
41.14181Jan Rosochowicz WP3MR3Kopernik Veolia Poznań
42.05358Zbigniew Roth WP3MROWełna Skoki
43.10816Wawrzyniec Rozenberg  PM3MR3PRZYSTAŃ Juszkowo
44.01157Jadwiga Roźniatowska PK3MR-Singleton Podkarpacki
45.14660Zbigniew Ruchlicki PD3MR3Zachęta Białystok
46.01159Grzegorz Rusinek PK3MR3GENPLAST.PL Rzeszów
47.16778Jerzy Rybarski  PK3MR3Atut Łańcut
48.07180Leszek Serafin OP3MROSZLEM Opole
49.09291Andrzej Sielużycki  KP3MROTKKF Instalator Pelikan Szubin
50.11493Arkadiusz Skonieczny LB3MR3CKiR Wschowa
51.14655Arkadiusz Stanisławski KP3MR2MLKS Solec Kujawski
52.10352Krzysztof StaśkiewiczWP3MR3Kopernik Veolia Poznań
53.12460Sławomir StępniewskiMA3MROMOIIB Warszawa
54.12635Stanisława Szewczyk-Kozubska MP3MROMPEC Nowy Sącz
55.15744Tadeusz SzpakSL3MR3GKS Piast III Gliwice
56.12354Janusz Śniadecki LB3MROInstalko 2 SBS Międzyrzecz
57.17008Filip Trojański  MA3MR1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
58.14517Maciej Wawrzyniak KP3MROTKKF Instalator Pelikan Szubin
59.11584Wanda WiszniewskaOP3MR3MKS Strzelce Opolskie
60.11421Wojciech WnętrzakSL3MR3GKS Piast II Gliwice
61.13658Józef Wojtal LD3MR3Zdrowie Piast Sieradz
62.10135Andrzej Zacharko LD3MR3PTC Pafana Pabianice
63.18760Joanna Zalewska  MA3MR3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
64.15059Agata Zatorska PM3MR3SIGNUM Gdańsk
Mistrz Wojewódzki (WK=2.5) MW
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.10385Wiesław Adamowicz  ZP2.5MW3SSBPB DAMA PIK Białogard
2.17495Robert BarankiewiczLD2.5MW3Veolia Łódź
3.12685Witold Bielecki  MA2.5MWOKoźmiński Bridge Team
4.13638Włodzimierz Biernacki LD2.5MW3Zdrowie Piast Sieradz
5.17404Zbigniew Borejsza-Wysocki  WP2.5MWOIOR II Poznań
6.09628Adam Borowski PM2.5MWODK-SM Rumia Janowo 2
7.10711Karol Brzozowski  OP2.5MWOSZLEM Opole
8.12383Andrzej Chodowski DS2.5MWOKS Gwardia IV Wrocław
9.09588Tadeusz Czajka  ZP2.5MWOMDK Międzyzdroje
10.10720Maria Düm MA2.5MWOAZS PW WEKTOR
11.14422Zbigniew Dybizbański PM2.5MWOHOTEL AMBER Gdańsk
12.17280Zbigniew Dyderski OP2.5MW3M-GOKiS Praszka
13.13580Marek Fijałkowski PM2.5MW3Konradia Gdańsk
14.17740Lidia Gapińska WP2.5MWOBiG Brydż Poznań
15.14864Wojciech Garncarz  MP2.5MW3Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
16.07302Marek GlibowskiMP2.5MWOALF-3 Nowy Sącz
17.16161Mirosław Gluba  ZP2.5MWOMEC-KPPD Szczecinek
18.11899Dominik GłowackiWM2.5MW3MKS Przasnysz
19.17036Małgorzata GolecSW2.5MW3Dream Team Kielce
20.14165Sylwester GołdynDS2.5MWOZKBS II Zgorzelec
21.15399Leszek Gozdek KP2.5MWOZS26 Bydgoszcz
22.14458Paweł GórzyńskiDS2.5MWOSBS Impas Lubin
23.17724Maksymilian Grochowski MA2.5MW3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
24.17451Wojciech GrzegorzewskiMA2.5MWOOrły Warszawa
25.05954Aleksander JasiukiewiczZP2.5MW3FLOTA II Świnoujście
26.16235Jadwiga JeziorskaPM2.5MWOMarek-Auto Rumia
27.15687Mieczysław Kańdulski LB2.5MWOInstalko 2 SBS Międzyrzecz
28.12859Magdalena Kazimierczak KP2.5MWOMax Expert Bydgoszcz
29.17061Urszula KielakMA2.5MW3FOTO-SOWA Puławy
30.17664Tadeusz Kois SL2.5MW3JKBS II Jastrzębie-Zdrój
31.11900Dawid KołodziejskiWM2.5MW3MKS Przasnysz
32.13954Sławomir Kowalski MP2.5MWOPTG Sokół Gorlice II
33.13179Janusz Kozioł DS2.5MWOBKB III Bolesławiec
34.17854Dariusz Krakowiak MA2.5MW3SAMOVOLKA SMART
35.15261Mirosław Krasowski MA2.5MW3Altkom Akademia SMART
36.07093Tomasz KrymLD2.5MW3Olimpia Łowicz
37.14960Krzysztof KufelWP2.5MW3CK Rondo Grodzisk Wlkp.
38.17821Dariusz Kulita OP2.5MW3MULTI Opole
39.16377Karolina Kupczyk MA2.5MWOPiast III Feliksów
40.17545Franciszek Kurlit  MP2.5MW3CKiS Skawina II
41.18255Wiesław Kurowski KP2.5MW3Omega Brodnica
42.15668Natallia LepiashkevichPD2.5MW3MB-Transit
43.05177Marek Lewandowicz WP2.5MWOIdealny Dach Poznań
44.06003Robert Lewandowski ZP2.5MWOFREE Drawno
45.16320Małgorzata Lipka KP2.5MW3Omega Brodnica
46.17844Jacek Lipski  MA2.5MWOSM Górczewska
47.13941Piotr ŁukianiukMA2.5MWOAZS UW Warszawa
48.16336Włodzimierz Maćkowski  KP2.5MWOZS26 Bydgoszcz
49.17728Grzegorz Makowiecki ZP2.5MW3KLUB BRYDŻOWY KONTRA II Koszalin
50.13617Marek Makulec LD2.5MW-
51.16477Sławomir Malanowski MA2.5MWOPIK Zajazd Oaza Sierpc
52.17508Maciej Masłowski  WP2.5MWOIOR III Poznań
53.16718Jolanta MaterniakWP2.5MWODębina Szynszyle Poznań
54.17148Arkadiusz MatyjasPM2.5MW2DARLES SANTERM Gdańsk
55.12868Ewa MiakiszDS2.5MWOZKBS II Zgorzelec
56.12738Tadeusz Miedziak LD2.5MW3Zdrowie Piast Sieradz
57.16727Dariusz MilewskiPM2.5MW3GALERIA Kartuzy
58.14287Stanisław Miłkowski MP2.5MW3Hotel Litwiński Tęgoborze
59.16171Andrzej Modrzejewski  ZP2.5MWOMEC-KPPD Szczecinek
60.14417Maciej Mosakowski MA2.5MW3SAMOVOLKA SMART
61.16731Sławomir NowackiWP2.5MW3CK Rondo Grodzisk Wlkp.
62.09110Jarosław Nowak WP2.5MW3System Poznań
63.11554Bartłomiej OkopińskiMA2.5MW3BATMIX Warszawa
64.17207Jerzy Oleksiewicz MA2.5MW3SAMOVOLKA SMART
65.14784Dawid Permus DS2.5MW3KS AZS Wratislavia XV Wrocław
66.04808Krzysztof Pękała WM2.5MW3VĘGORIA 2 WCK Węgorzewo
67.13282Marek Pietrzak  MP2.5MW3Hotel Litwiński Tęgoborze
68.17662Jacek Płoszyński  WP2.5MW-PAB Poznań
69.17711Waldemar Prętki LB2.5MW3AZS UZ Wydz. Zamiejscowy Sulechów
70.15156Hanna Probola MA2.5MWOALK - Spójnia - Warszawa
71.18319Rafał Przybysz MA2.5MWOOrły Warszawa
72.04017Iwona Puczyłowska WM2.5MW3Damy i Walety Olsztyn
73.16470Agata Pyclik-Chojenka ZP2.5MWOFREE Drawno
74.17528Dominik Rajtar  MP2.5MWOII LO Sobieski Kraków
75.14692Zbyszek Ratajczak LD2.5MW3KDK III Kutno
76.12562Krystyna RogalaPM2.5MWOKONTRA Krokowa
77.17935Ryszard Rosikiewicz DS2.5MW3KS AZS Wratislavia XIV WR
78.16795Marcin Rój DS2.5MWOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
79.17023Krzysztof RutkowskiZP2.5MW3KLUB BRYDŻOWY KONTRA II Koszalin
80.16428Grzegorz Rybak  MA2.5MW3SAMOVOLKA SMART
81.15825Kazimierz Salak MA2.5MW-Singleton Warszawa
82.16616Paweł Sankowski MA2.5MWOK2 Alfa
83.16366Andrzej Seiler  MA2.5MWORKS Okęcie
84.17892Aron Shindler  MP2.5MW3Diebold Nixdorf Cracovia II
85.13693Curt Sjolin  LB2.5MW2GSBS GOMAD Gorzów Wlkp.
86.14233Wojciech Skoś MP2.5MW3Światowid Kraków
87.16279Tomasz SkowronSL2.5MW2GKS PIAST I Gliwice
88.15074Danuta Skowronek ZP2.5MWOMDK Międzyzdroje
89.16502Andrzej Sobula MP2.5MWOJaworzyna Krynica
90.16873Jacek SowińskiMA2.5MWORKS Okęcie
91.10364Marek Stolarczyk LB2.5MW3Spójnia Ośno Lubuskie
92.07736Maciej Szczepański WP2.5MW3Chaos Gniezno
93.17343Sławomir TomaszewskiWP2.5MW3Kopernik Veolia Poznań
94.14229Daniel Wacławek MA2.5MWOMilanowskie Centrum Kultury
95.15865Krystyna WąchałaOP2.5MWODAMA KIER Opole
96.15768Krzysztof Wiesiołek WP2.5MW3Platan Pleszew
97.11595Dariusz WojnaMA2.5MW3INTER BLOCK Warszawa
98.16732Roman WośkowiakWP2.5MW3CK Rondo Grodzisk Wlkp.
99.18166Arkadiusz Wódkowski MA2.5MWOKoźmiński Bridge Team
100.12695Leszek Wójtowicz MA2.5MW3ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
101.04019Jerzy Wróbel  KP2.5MWOPogoń Mogilno
102.17837Mirosław Zawiślak MA2.5MWOTowarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
103.12944Michał ZgaślikOP2.5MW3MKS Strzelce Opolskie
104.07999Jerzy Zub LU2.5MW3FORTA BIŁGORAJ
Mistrz Okręgowy (WK=2) MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17585Ryszard Adamczuk  SW2MO3Szlem Skarżysko Kościelne
2.17907Lech Adamus MP2MO3Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
3.14307Jadwiga BakalarskaLB2MOOŻDK Luna Żary
4.17911Łukasz Baniak MP2MO3Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
5.13203Michał Barczyński SW2MO3MZKS Alit Ożarów
6.17775Maciej Betliński DS2MOOKBS Miłkowice Miłkowice
7.09420Adam Białek MP2MOOHetman Wiśnicz
8.17230Krzysztof Bonowicz KP2MO3Splinter Toruń
9.15868Janusz Borek LU2MO3TZBS Zamość
10.18788Adam Brodowski MP2MO-
11.18284Aleks Bukat  DS2MOOKBS Miłkowice Miłkowice
12.15738Jerzy CałkaSL2MO3GKS Piast III Gliwice
13.16134Dominik Caus  SL2MO3BUKS MDK MOSM II Bytom
14.11955Janusz ChałupnikSL2MOOMASKÓR Żywiec
15.17344Krzysztof Chełstowski PM2MO3SIGNUM Gdańsk
16.18221Łucja Ciborowska  MP2MO3CKiS Skawina II
17.18222Konrad Ciborowski  MP2MO3CKiS Skawina II
18.17044Tomasz CieślaWP2MOOSM Wągrowiec
19.18699Piotr Ciszak LD2MO-
20.14691Henryk Cybulski LD2MO3Zdrowie Piast Sieradz
21.15150Andrzej Cylwik MA2MO3SAMOVOLKA SMART
22.18479Magdalena Czajkowska MA2MO3ECC REAL ESTATE
23.16087Feliks Czechowski MA2MOOKAM BEK Warszawa
24.16241Mirosława CzerbniakLD2MO3Szkuner Łódź
25.09389Jan Damazyn  ZP2MOOFLOTA I Świnoujście
26.17228Mirosław Derwojed  KP2MO3Splinter Toruń
27.14626Mateusz Dominik MP2MO3Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
28.17274Marcin Dziembor  ZP2MOOAZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI Szczecin
29.12979Marcin Feliniak LD2MO3Huncwot Łódź
30.17045Andrzej Fiedosiuk WP2MOOSM Wągrowiec
31.18409Dariusz ForyckiLB2MO3KKS Kłodawa -Fundacja I Love Bridge
32.13358Łukasz GackowskiPM2MO-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
33.04066Zbigniew GadekPD2MO-
34.17741Marek Gapiński WP2MOOBiG Brydż Poznań
35.18419Tomasz Gellert  MA2MOOesKADRa
36.17380Grzegorz GłowackiPM2MO3SIGNUM Gdańsk
37.13843Stanisław Gołdyn DS2MOOZKBS III Zgorzelec
38.17916Kajetan Gościański WP2MOODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
39.15398Lucyna Gozdek KP2MOOZS26 Bydgoszcz
40.10134Marcin GruchałaLD2MOOManilla Brzeziny
41.16435Janusz Hamryszak SL2MOOBESKIDY PARK
42.13583Jerzy Hawryliszyn DS2MOOKB Zabobrze 2 Jelenia Góra
43.15701Sławomir HennigPM2MO3CKiS Pruszcz Gdański
44.17209Krzysztof Janecki WP2MOOIdealny Dach Poznań
45.17324Mikołaj Jankowski  WP2MOODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
46.14397Anna Jaskowiak WM2MO-Zorro-19 Olsztyn
47.18495Alicja Jaskulecka  LU2MO3NOTAX Lublin
48.18908Marian Jaśków DS2MOOFAMA KS Lotnik Wrocław
49.16212Przemysław Jaworski WP2MO3Kopernik Veolia Poznań
50.18480Witold Jochym MA2MOOAltman SMART
51.17432Jacek KapelaMA2MO3Reaktywacja Warszawa
52.11469Stanislau Karbanovich PD2MO3MB-Transit
53.18059Stanisław Kokłowski ZP2MO3KLUB BRYDŻOWY KONTRA II Koszalin
54.17461Józef Korthals  KP2MOOGrom Więcbork
55.15756Joanna Kotwica DS2MOOKS AZS Wratislavia VI Wrocław
56.17593Kinga Kowal  MP2MO3CKiS Skawina II
57.17555Karolina Kowalska MA2MOOPiast III Feliksów
58.11615Katarzyna Kumela MA2MOOKoźmiński Bridge Team
59.03800Elżbieta Kupczyk KP2MO3Gol Brodnica
60.18827Wiesław Lange ZP2MO3KLUB BRYDŻOWY KONTRA II Koszalin
61.11447Paweł Lasota MA2MO3Czwórka Warszawa
62.03636Mieczysław Lebiecki  WM2MO3INEX Giżycko
63.18251Elżbieta Lis DS2MOOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
64.14801Paweł Łuczak  WP2MOODąbrówka Student Poznań
65.17328Karol Maćkowiak  WP2MO-Dąbrówka Joker Poznań
66.12629Tomasz MagryśPK2MO3Come-Back Rzeszów
67.18031Łukasz MarecikMA2MOOOrły Warszawa
68.09710Mariusz Mączewski MA2MOORKS Okęcie
69.18149Karolina Melkonyan MA2MOOAZS UW Warszawa
70.18334Wit Monarski KP2MO3Znicz Rojewo
71.18645Ewa Morawska WP2MOODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
72.16496Arkadiusz NatkaniecMA2MO3FABEX Wyszków
73.10376Hubert Nehring LB2MO3Spójnia Ośno Lubuskie
74.11158Arkadiusz Niedziałkowski LD2MO3Olimpia Łowicz
75.12205Marek Niemir  KP2MOOWąbrzeski Klub Brydżowy
76.17971Adam NieżurawskiMA2MOOAZS PW WEKTOR
77.16708Agata NowiczPM2MO3SIGNUM Gdańsk
78.18072Krzysztof OlejnikLD2MO3Zdrowie Piast Sieradz
79.18076Wiesław Olszewski MA2MOOAltman SMART
80.17712Zbigniew Orliński OP2MOOSZLEM Opole
81.18774Ewa OrłowskaMA2MOOESKOM
82.17934Szymon Ostrowski DS2MO3KS AZS Wratislavia XIV WR
83.16451Jacek Paluchowski MA2MOOTrójka SMART
84.04677Barbara PietruszkaWM2MO-Zorro-19 Olsztyn
85.14502Waldemar Pietrzak  ZP2MOOFLOTA I Świnoujście
86.18413Grażyna PiorunLD2MOOUTW Łowicz
87.14479Maciej PlichtaMA2MO3AZS SGH Warszawa
88.16191Piotr Polek MP2MOOMPEC Nowy Sącz
89.03638Kamil PuczyłowskiPM2MOOHOTEL AMBER Gdańsk
90.11233Marcin RadwańskiMP2MOOMPEC Tarnów
91.13187Lech Rębisz DS2MOOKlub Logiczny Piechowice
92.16282Władysław Rosikoń SL2MO-SINGLETON ŚLĄSK Katowice
93.18071Danuta RudzkaWP2MOOCybinka Poznań
94.18070Andrzej Rudzki WP2MOOCybinka Poznań
95.18250Maciej Sachs OP2MOORSB 2 Racibórz
96.17493Adam Seichter KP2MO3Grom-Bemix Więcbork
97.13088Jan Skoczylas  OP2MOOZAWSZE RAZEM Kluczbork
98.17278Bogdan Smykowski WP2MOOSM Wągrowiec
99.18040Marian Sokołowski SL2MO3GKS Piast III Gliwice
100.15653Barbara SpethWP2MOODębina Szynszyle Poznań
101.