Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3550/19749 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** IX. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka"
Turniej Par
niedziela, 19 marca 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01952
06925
Andrzej Choniawko
Maciej Sikora
ZP
MA
13
11
63.14100II
II
2.14142
08308
Ryhor Abramovich
Kamil Walczyk
SW
SW
1.5
5
61.8792III
III
3.16898
14286
Maciej Kędzierski
Błażej Krawczyk
MP
MP
2.5
5
59.0286III
III
4.02685
02831
Jacek Klimczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
19
57.8579 
 
5.13523
18340
Wiesław Igła
Ryszard Ostrogórski
MP
MP
1.5
0
57.2373 
 
6.03103
06274
Robert Cimr
Ryszard Kiełczewski
SL
SL
7
18
57.1367 
 
7.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
9
5
57.0161 
 
8.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
56.7854 
 
9.07269
08776
Ewa Beldzik
Michał Igła
MP
MP
2.5
4
56.4348 
 
10.10601
02804
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
MP
MP
3
13
56.3442 
 
11.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
56.2336 
 
12.02673
11471
Marek Jaworski
Maciej Rodzaj
MP
MP
12
7
55.9229 
 
13.16725
02727
Sławomir Gwizdek
Andrzej Lubojemski
MP
MP
1.5
13
55.7823 
 
14.05615
07542
Jarosław Gąsiorowski
Marek Tekieli
MA
LU
13
7
55.7520 
 
15.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
2.5
4
55.5419 
 
16.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
11
12
55.5318 
 
17.17513
08785
Bartosz Bunar
Grzegorz Merynda
MP
MP
1.5
5
54.9317 
 
18.14226
15757
Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
MP
MP
4
4
54.6116 
 
19.02752
18341
Leszek Nowak
Janusz Pyzik
MP
MP
7
0
54.3814 
 
20.07271
03525
Adrian Bakalarz
Aleksy Swoboda
SL
SL
5
7
53.5413 
 
21.14428
07642
Wiktor Pantak
Witold Stachnik
SL
MP
1.5
7
53.2812 
 
22.02669
15815
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
MP
MP
5
2
51.9611 
 
23.16341
17535
Mateusz Krzemyk
Kacper Wieczorkowski
MP
MP
1.5
1.5
51.9010 
 
24.11092
07526
Tytus Bisping
Aleksander Jezioro
MP
MP
5
21
51.889 
 
25.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
1.5
51.888 
 
26.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
5
51.507 
 
27.14882
02660
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
MP
MP
3
5
50.976 
 
28.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
50.895 
 
29.17889
17899
Przemysław Pasiński
Bartosz Żbik
MP
MP
1
0.5
50.854 
 
30.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
3
50.853 
 
31.13619
01467
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Waldemar Maciejewski
MP
MP
2
3
50.712 
 
32.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2
2
50.53  
 
33.13282
13285
Marek Pietrzak
Halina Samborek
MP
MP
2
2
50.27  
 
34.13520
14000
Przemysław Picheta
Łukasz Pląder
MP
MP
3
3
50.08  
 
35.13602
07401
Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
MP
MP
3
3
49.99  
 
36.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
LB
18
17
49.97  
 
37.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
49.82  
 
38.12490
09466
Małgorzata Ludwikowska
Piotr Ludwikowski
MP
MP
2.5
5
49.39  
 
39.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
4
4
48.92  
 
40.02717
02839
Tomasz Kutek
Maciej Wieczorek
MP
MP
3
3
47.77  
 
41.07232
15294
Grzegorz Andrzejowski
Aleksandra Pacura
MP
MP
5
2
47.23  
 
42.18221
02580
Łucja Ciborowska
Agata Kowal
MP
MP
0
7
46.41  
 
43.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
46.34  
 
44.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
45.59  
 
45.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
45.57  
 
46.12075
02775
Marzena Kwiecińska-Wilk
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
45.23  
 
47.12984
15413
Robert Mostek
Sławomir Reising
MP
MP
4
3
44.98  
 
48.07644
07312
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
MP
MP
5
5
44.88  
 
49.12633
12635
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
MP
MP
2.5
2.5
44.74  
 
50.14233
15704
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
MP
MP
2
1
44.59  
 
51. 
02819
Edmund Dulski
Halina Święch
-
MP
0
7
44.20  
 
52.03549
 
Mikołaj Taczewski
Ryszard Tkacz
SL
-
15
0
44.10  
 
53.03350
03529
Zbigniew Miara
Jacek Szczerbowski
SL
OP
2.5
7
43.57  
 
54.17907
17904
Lech Adamus
Bartłomiej Karcz
MP
MP
0.5
0.5
42.95  
 
55.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
1
0.5
42.71  
 
56.17877
17895
Szymon Ciosek
Tomasz Ustrzycki
MP
MP
0.5
0.5
42.71  
 
57.15235
13970
Marek Dąbek
Leszek Faber
MP
MP
2.5
2.5
42.60  
 
58.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
1.5
1.5
42.59  
 
59.03096
 
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
-
11
0
39.51  
 
60.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
0
0.5
37.83  
 
61.18168
18167
Andrzej Jeż
Maria Moryto
MP
MP
5
4
37.77  
 
62.09051
09035
Katarzyna Kulig
Agnieszka Szczepanek
MP
MP
2.5
2.5
36.01  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1968 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.06:29:40 (0.2433/134) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.