Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C3618/20275 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

57. Poznański Kongres Brydżowy
57th Poznan Bridge Congress
KTP 5 - OTP* im. Leszka Kwiatkowskiego
sobota, 17 czerwca 2017r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
4
69.036332
2. 
 
Federico Goded
Gonzalo Goded
ESP
ESP
19
19
61.105829
3.05174
05226
Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
WP
WP
7
11
60.345427
4.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
12
60.225025
5.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
56.964523
6.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
56.894121
7.01297
12272
Mirosław Fechner
Anna Makarewicz
DS
DS
7
4
56.713719
8.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
LU
13
7
56.593317
9.02650
03455
Krzysztof Góra
Jerzy Radomski
OP
SL
7
12
56.352915
10.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
2
7
56.102513
11.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
12
11
55.242111
12.01508
01627
Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
DS
DS
9
12
55.02168
13.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
1.5
54.89137
14.05059
03787
Stanisław Janik
Adam Kozłowski
LB
LB
13
12
54.82126
15. 
 
Joseph Engel
Uri Gilboa
ISR
ISR
6
6
54.74126
16.08769
05352
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
9
5
54.66116
17.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
53.96105
18.10721
01152
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
LU
LU
7
9
53.9395
19.04350
04427
Jarosław Łosiak
Edmund Reczuga
WM
WM
9
7
53.7795
20.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
SW
13
17
53.3184
21.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
KP
15
12
53.3174
22.05023
05282
Paweł Gruszczyński
Jerzy Nowak
LB
WP
5
12
52.8074
23.14167
10534
Dariusz Lisiecki
Waldemar Sroczyński
DS
LB
4
9
52.2063
24.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
52.0653
25.18197
 
Andrzej Knap
Luis Lantaron
PK
ESP
5
19
51.1542
26.14142
02912
Ryhor Abramovich
Jacek Janowski
SW
MP
1.5
18
51.1342
27.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
51.0332
28.02013
05111
Andrzej Jeleniewski
Wit Klapper
WP
SL
18
21
50.7321
29.10450
08434
Jacek Dmowski
Witold Tomaszek
MA
MA
13
12
50.0121
30.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
KP
KP
9
11
49.8911
31.10938
01739
Wojciech Rozwadowski
Rafał Wolański
DS
DS
5
7
49.50  
32.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1
1
49.33  
33.04872
04889
Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
WP
WP
4
2.5
48.84  
34.12129
04463
Grzegorz Deptuła
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
48.19  
35.06551
16716
Jacek Ciechomski
Lena Ostrowska
SW
MA
19
2.5
48.02  
36.11444
15084
Grzegorz Adamski
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
4
2.5
47.38  
37.09835
05739
Tomasz Kłys
Robert Nowicki
WP
WP
5
15
47.26  
38.05357
04848
Jerzy Roszak
Maria Tomczewska
WP
PM
9
7
47.22  
39.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
47.12  
40.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
3
46.90  
41. 
 
Mati Peri
Jacov Vax
ISR
ISR
6
6
46.88  
42.05246
05420
Zofia Mikołajczyk
Alicja Stefanowska
WP
WP
4
3
46.64  
43.05889
06101
Patryk Araszkiewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
5
5
46.07  
44.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
11
7
45.96  
45.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
45.67  
46.02311
09995
Edward Kulus
Karol Mońko
LB
WP
11
4
44.92  
47.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
1.5
2
44.86  
48.05017
05371
Józef Grewling
Grzegorz Samol
WP
WP
7
4
44.64  
49.05144
09110
Krzysztof Krause
Jarosław Nowak
WP
WP
5
2
44.48  
50.11424
17254
Henryk Duszyński
Krzysztof Jordan
WP
WP
4
1.5
44.19  
51.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
1.5
3
44.12  
52.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
43.93  
53.02417
09958
Jan Stoklasek
Leszard Żółtek
LB
KP
4
1.5
43.67  
54.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
WP
ZP
18
4
43.55  
55.17508
06041
Maciej Masłowski
Edward Niewierowski
WP
WP
2
11
42.62  
56.01840
05708
Leszek Majdański
Janusz Makaruk
WP
WP
15
17
42.58  
57.13033
02552
Andrzej Pertkiewicz
Piotr Sopiński
LU
LU
4
3
42.08  
58.15358
05446
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
WP
WP
2.5
19
38.11  
59.18491
 
Tadeusz Dziadykiewicz
Małgorzata Kamińska
WP
-
0.5
0
36.98  

Łącznie 1194 punkty PKL, w tym 614 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-20 g.03:37:40 (0.2667/128) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.