Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2016 2017 2018 Archiwum Rok 2017
 
  
 
C3648/20446 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Kongres "Sława"
Kongresowy 7
środa, 5 lipca 2017r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
3
65.415930III
III
2.01361
01693
Tomasz Jaworski
Maciej Terpiłowski
DS
DS
9
5
62.845628III
III
3.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
61.295327 
 
4.06689
01726
Andrzej Kondeja
Tomasz Winciorek
MA
WP
13
18
60.805126 
 
5.02590
02631
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
7
5
60.664824 
 
6.02673
03356
Marek Jaworski
Katarzyna Michałek
MP
SL
12
7
60.664623 
 
7.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
60.554322 
 
8.04906
05059
Jan Borychowski
Stanisław Janik
WP
LB
12
13
59.954121 
 
9.01450
01587
Bogdan Leśniak
Marek Rajca
DS
DS
5
7
59.683819 
 
10.05519
13721
Marcin Woźniak
Michał Zimpel
WP
WP
9
1.5
59.593618 
 
11.08769
05483
Sławomir Piechocki
Tomasz Wasilewski
LB
WP
9
7
58.923317 
 
12.15519
11550
Piotr Kulesza
Piotr Marcinowski
DS
DS
5
7
58.743116 
 
13.02365
02382
Jan Obuchowicz
Sławomir Polak
LB
WP
9
5
58.532814 
 
14. 
11653
Ekatirina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
58.402613 
 
15.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
58.312312 
 
16.16898
15746
Maciej Kędzierski
Tomasz Pawełczyk
MP
SL
2.5
2.5
57.812111 
 
17.07190
11296
Paweł Chindelewicz
Artur Pomarański
PM
ZP
12
4
57.19189 
 
18.08166
08978
Renata Dancewicz
Jacek Leśniczak
MA
LB
5
15
56.57168 
 
19.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
LU
PK
19
2
56.24137 
 
20.05221
05307
Tadeusz Masłowski
Zbigniew Papierniak
WP
SL
7
13
56.16126 
 
21.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
WP
WP
4
12
55.88126 
 
22.01369
01674
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
11
55.80116 
 
23.02671
05111
Ryszard Jaśkiewicz
Wit Klapper
MP
SL
11
21
55.78116 
 
24.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
11
2.5
55.62105 
 
25.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
LB
LB
5
11
55.61105 
 
26.01905
01910
Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
OP
OP
7
5
55.5095 
 
27.17513
16908
Bartosz Bunar
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2
2
54.8295 
 
28.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
54.7795 
 
29.01385
01634
Tomasz Klukowski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
11
3
54.5784 
 
30.02121
09550
Ryszard Sakowicz
Jakub Wojcieszek
LB
SW
17
17
54.5184 
 
31.12266
04242
Marek Drukier
Andrzej Fronczak
WP
WM
4
18
54.4374 
 
32.18011
17030
Filip Parol
Anna Zaręba
MA
MA
1.5
2
54.3774 
 
33.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
SW
19
18
53.8963 
 
34.04948
14167
Grzegorz Dembiński
Dariusz Lisiecki
WP
DS
7
4
53.3763 
 
35.05691
05718
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Michałek
LD
SL
18
21
53.3663 
 
36.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
LB
9
17
53.3453 
 
37.16070
16377
Krystian Bączek
Karolina Kupczyk
MA
MA
3
2
52.4153 
 
38.02907
11842
Waldemar Haponiuk
Piotr Matuszewski
SW
LU
5
3
51.9242 
 
39.02214
02305
Zbigniew Blinkiewicz
Henryk Krzymiński
LB
LB
4
4
51.7142 
 
40.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
3
2.5
51.6632 
 
41.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
51.4332 
 
42.01727
01772
Artur Winkler
Sławomir Zimniak
DS
DS
9
5
51.2732 
 
43.06274
06963
Ryszard Kiełczewski
Marek Szymanowski
SL
WP
18
24
51.1921 
 
44.10045
01493
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
DS
DS
3
13
51.1021 
 
45.15340
03561
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
3
12
51.0311 
 
46.01817
01641
Ryszard Jakubowski
Zbigniew Sobczyk
OP
DS
11
12
51.0011 
 
47.18828
 
Ryszard Barabasz
Philip Calder
-
GER
0
6
49.71   
 
48.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
OP
OP
7
4
49.62   
 
49.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
49.11   
 
50.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
48.99   
 
51.05635
14533
Bogusław Jakóbczyk
Maciej Mendrek
LD
SL
5
1.5
48.95   
 
52.02057
15615
Radosław Liskowiak
Waldemar Pietrasiewicz
LB
LB
5
2
48.46   
 
53.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
48.08   
 
54.04078
09924
Jan Gardocki
Jacek Kowalski
PD
MA
7
5
48.02   
 
55.06540
07431
Bartosz Chmurski
Marek Witek
MA
PK
21
21
47.85   
 
56.09520
11428
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
47.84   
 
57.05208
07915
Andrzej Malenta
Wiesław Skowron
WP
LB
5
4
47.78   
 
58.02223
02434
Piotr Brzeziński
Jerzy Trembowski
LB
LB
12
11
47.75   
 
59.11554
01554
Bartłomiej Okopiński
Janusz Pawlicki
DS
DS
2
5
47.57   
 
60.13181
02417
Sławomir Bogdanowicz
Jan Stoklasek
DS
LB
2.5
4
47.01   
 
61.18147
17723
Grzegorz Gruza
Michał Lange
MA
MA
0.5
0.5
46.83   
 
62.06554
18699
Jarosław Cieślak
Piotr Ciszak
WP
LD
17
0
46.74   
 
63.18222
 
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
-
0
0
46.71   
 
64.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
1
0.5
46.52   
 
65.09025
11466
Andrzej Gelberg
Tadeusz Laszczak
MA
MA
9
7
46.32   
 
66.16585
16586
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
DS
DS
2
2
46.13   
 
67.13828
01711
Kamila Kukuła
Lech Warężak
DS
DS
5
9
46.12   
 
68.16903
16000
Roman Madej
Szymon Superson
MP
MP
2
1.5
45.68   
 
69.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
45.45   
 
70.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2.5
12
45.40   
 
71.07725
07849
Grzegorz Superson
Bogdan Szulejewski
MP
MA
11
21
45.26   
 
72.12450
11519
Katarzyna Dufrat
Bożena Rakuzy
MA
DS
13
2.5
44.74   
 
73.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2
2.5
44.70   
 
74.04909
04915
Dariusz Brudnowski
Tomasz Buchnajzer
WP
WP
3
5
44.56   
 
75.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
44.32   
 
76.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
12
18
44.03   
 
77.02354
02387
Zbigniew Nahorski
Stanisław Pryputniewicz
LB
LB
11
5
43.94   
 
78. 
06556
Ryszard Bartosz
Sylwester Cieślak
-
MA
0
12
43.79   
 
79.10356
01455
Agnieszka Jonczyk
Roland Lippik
MA
DS
3
5
43.66   
 
80.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
1.5
1.5
42.45   
 
81.07052
16716
Edmund Czubak
Lena Ostrowska
MA
MA
11
2.5
42.05   
 
82.12416
08539
Emilia Szajowska
Tomasz Zarębski
LB
LB
2
2.5
42.02   
 
83.17832
16926
Bartosz Macioł
Oskar Tokarczuk
DS
DS
0.5
1.5
39.87   
 
84.17889
17899
Przemysław Pasiński
Bartosz Żbik
MP
MP
1.5
1
39.15   
 
85.15032
18760
Rafał Maszenda
Joanna Zalewska
MA
MA
3
0
38.82   
 
86.04878
12996
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
WP
WP
5
3
37.12   
 
87.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
0
0
36.43   
 
88.17843
18149
Mariana Hernandez
Karolina Melkonyan
MA
MA
1.5
0.5
35.99   
 
89.18284
16217
Aleks Bukat
Patrycja Krupnik
DS
DS
0
1
34.09   
 
90.18015
18794
Ireneusz Jędrzejewski
Danuta Kaczmarek
MA
LB
1
0.5
33.96   
 
91.01270
01523
Grzegorz Czapulak
Jan Niebudek
DS
DS
5
2.5
33.91   
 
92.18221
03096
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
0
11
29.52   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1708 punktów PKL, w tym 878 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2017-11-24 g.19:37:54 (0.2012/194) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2017 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.