Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4212/22442 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

55. Mityng Łuczniczka OTT**
ŁUCZNICZKA2018 - turniej teamów
kpzbs.host4u.pl
sobota, 28 lipca 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.04535
03847
06909
10534
18890
Dariusz Bogucki
Jarosław Michałowski
Anna Sarniak
Waldemar Sroczyński
Vasil Valchev
PM
KP
WM
LB
ZP
13
18
19
11
2.5
137.94146
2.03787
03815
03920
03992
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
LB
LB
KP
KP
12
12
12
18
126.59110
3.03712
08075
09259
10314
Mirosław Graczkowski
Jerzy Kowalski
Kazimierz Ligęza
Bogdan Zieliński
KP
KP
KP
KP
5
13
5
5
122.9576
4.04078
03708
09764
03999
Jan Gardocki
Robert Górny
Bogusz Nalazek
Tadeusz Wasilewski
PD
KP
KP
KP
7
5
7
5
119.7343
5.11573
14983
02121
05856
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
Ryszard Sakowicz
Piotr Walczak
LD
LD
LB
WP
4
4
17
21
115.0626
6.03644
04250
04405
03939
03978
04022
Adam Błachnio
Bogusław Gierulski
Krzysztof Pikus
Aleksander Skop
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
WP
KP
KP
KP
KP
13
21
19
13
15
17
112.2421
7.08370
13270
03960
12018
Bartłomiej Kamelski
Dominik Kaszowski
Radosław Szczepański
Andrzej Wilemski
KP
KP
PK
KP
7
3
18
5
108.6915
8.10870
12045
04011
10012
Paweł Krzemiński
Mirosław Skarbek
Michał Włoszek
Waldemar Zieliński
KP
KP
KP
KP
4
3
7
4
106.429
9.14885
08549
10533
03933
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
Ryszard Pałasz
Eugeniusz Seichter
WP
WP
DS
KP
7
7
9
11
102.423
10.06556
06559
04242
04463
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
MA
DS
WM
WM
12
4
18
9
94.33 
11.10898
11789
03785
03801
Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
Roman Kowalkowski
Jerzy Kurzawski
KP
KP
KP
KP
5
4
5
7
91.74 
12.17294
03650
18481
13570
12229
13018
Marek Bałabuch
Tomasz Borucki
Piotr Centek
Piotr Proporowicz
Robert Rychlicki
Rafał Szafranek
KP
KP
KP
KP
KP
KP
2
5
1.5
5
5
4
91.70 
13.17230
17228
13339
17157
Krzysztof Bonowicz
Mirosław Derwojed
Jan Siwczyński
Marek Wyżlic
KP
KP
KP
KP
1.5
1.5
2
1.5
89.81 
14. 
19212
19011
16936
Andrzej Ciechacki
Piotr Jaszak
Marian Piasecki
Bolesław Radko
KP
MA
KP
KP
0
0
1
1.5
81.56 
15.16787
12046
12861
16789
Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
KP
KP
2
4
2
2
76.60 
16.03696
11800
03867
03909
Leszek Falkowski
Mariusz Krakowiak
Jan Nawrocki
Ryszard Rapicki
KP
KP
KP
KP
13
5
9
12
74.41 
17.08485
04922
10450
06795
05264
07869
Grażyna Busse
Piotr Busse
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
Jerzy Mścisz
Sławomir Zawiślak
WP
SL
OP
WP
WP
SL
15
19
13
19
13
21
67.31 

Łącznie 1984 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.yoursite.com/turpage.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-22 g.22:39:06 (0.2972/85) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.