Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4099/23021 turniej par

szczegóły imprezy

Krakowska Jesień Brydżowa
Otwarty Turniej Par na Maxy
sobota, 24 listopada 2018r., godz. 16:15

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
62.1751
2.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
61.5947
3.18128
01152
Wojciech Kurkowski
Grzegorz Rewer
LU
LU
3
9
60.7544
4.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
13
11
60.0141
5.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
59.8038
6.17082
14965
Maciej Boczar
Marta Wójcik
MA
MA
4
3
58.7935
7.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
57.5731
8.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
DS
WP
7
9
57.4928
9.17167
13438
Tomasz Kiełbasa
Rafał Marks
MA
SL
5
11
56.5125
10.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
56.4222
11.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
56.3119
12.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
LB
LB
19
21
54.6416
13.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
54.6113
14.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
54.5810
15.09835
05282
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
54.5410
16.07849
18890
Bogdan Szulejewski
Vasil Valchev
SW
ZP
21
3
54.349
17.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
54.119
18.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
53.778
19.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
11
12
53.618
20.02683
16140
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Szepczyński
MP
MP
12
4
53.187
21.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
53.157
22.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
53.106
23.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
5
7
52.596
24.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
52.595
25.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
2
1.5
52.465
26.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
OP
5
19
52.464
27.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
52.313
28.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
52.083
29.08308
07431
Kamil Walczyk
Marek Witek
SW
SL
7
21
51.992
30.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
4
5
51.022
31.14783
09550
Patryk Patreuha
Jakub Wojcieszek
DS
MA
5
17
50.951
32.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
50.911
33.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
50.731
34.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
50.581
35.17834
14782
Alicja Myśliwiec
Jakub Patreuha
DS
DS
1
5
50.471
36.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
50.451
37.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
50.391
38.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
50.321
39.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
49.941
40.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
49.631
41.01318
11550
Stanisław Gołębiowski
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
9
48.641
42.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
48.421
43.03185
03389
Zbigniew Guła
Leszek Niemiec
SL
SL
13
13
48.271
44.04793
06707
Krzysztof Kluf
Maciej Kowalski
MA
MA
12
12
48.111
45.09501
09433
Jan Skuciński
Bogusław Wardzała
MP
MP
5
7
47.441
46.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
46.991
47.17361
16616
Marta Makarewicz
Paweł Sankowski
MA
MA
4
2
45.771
48.01803
07327
Stanisław Górski
Andrzej Huńka
OP
OP
5
4
45.611
49.18221
03096
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
11
45.191
50.15988
02819
Ryszard Cieślik
Halina Święch
MP
MP
3
7
45.071
51.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
44.851
52.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
4
44.191
53.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
43.691
54.04535
11296
Dariusz Bogucki
Artur Pomarański
ZP
LU
13
5
42.521
55.18788
18787
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
MP
MP
1.5
2
41.711
56.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2.5
2
39.691
57.01824
01893
Andrzej Kazimierowicz
Janusz Środa
OP
OP
4
3
39.451
58.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
LD
1.5
12
37.641
59.01781
01556
Andrzej Aleksandrzak
Jan Pawlikaniec
WP
WP
15
5
37.571
60.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
36.521
61.14233
15704
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
MP
MP
2
1.5
35.541
62.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1.5
1.5
33.921
63.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
13
7
31.051

Łącznie 1094 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/kjb/W-18max.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.07:45:35 (0.2999/138) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.