Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4250/23367 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** 7. Memoriał im. Arcymistrza Czarka Szadkowskiego
GP LZBS -mem Czarka Szadkowskiego
Hotel Kęszyca Leśna
niedziela, 20 stycznia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
67.59100II
II
2.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
ZP
LB
19
18
62.5992III
III
3.02013
05446
Andrzej Jeleniewski
Marek Szukała
ZP
WP
18
19
61.1285III
III
4.07891
10403
Piotr Klimacki
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
18
3
59.6679 
 
5.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
7
9
59.6679 
 
6.14167
10534
Dariusz Lisiecki
Waldemar Sroczyński
WP
LB
4
11
57.9766 
 
7.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
3
12
57.6359 
 
8.07902
02087
Damian Mazurak
Marian Nieznański
LB
LB
5
7
56.4253 
 
9.01923
02037
Maciej Arnold
Tadeusz Kowalicki
LB
LB
5
7
55.6546 
 
10.02071
02102
Marek Marciniak
Czesław Plachimowicz
LB
LB
4
5
55.6040 
 
11.05226
05436
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
WP
WP
12
4
55.4733 
 
12.02261
08330
Krzysztof Hajkowski
Paweł Marczak
LB
LB
9
3
54.9127 
 
13.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
5
54.5320 
 
14.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
54.4419 
 
15.09994
07909
Adam Małecki
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
5
54.1418 
 
16.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
53.7917 
 
17.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
5
4
53.5316 
 
18.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
53.5316 
 
19.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
53.2814 
 
20.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
4
5
53.2313 
 
21.14145
11444
Katarzyna Abratkiewicz
Grzegorz Adamski
ZP
ZP
2.5
4
53.0612 
 
22.01958
02163
Andrzej Czernow
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
3
5
52.9310 
 
23.05088
05409
Jerzy Kaczmarek
Andrzej Spychała
WP
WP
5
5
52.419 
 
24.01982
02057
Andrzej Garczyński
Radosław Liskowiak
LB
LB
5
5
52.208 
 
25.05059
03861
Stanisław Janik
Leszek Moszczyński
LB
KP
13
7
51.947 
 
26.12872
07656
Stefan Samól
Jerzy Stypiński
WP
WP
3
3
51.906 
 
27.02143
02166
Mieczysław Stefański
Jarosław Wachnowski
LB
LB
7
18
51.425 
 
28.02211
02415
Krzysztof Beyga
Stanisław Stefański
LB
LB
5
5
51.254 
 
29.02259
02314
Andrzej Grygorczuk
Ireneusz Lachowicz
LB
LB
5
5
50.733 
 
30.02227
09001
Ryszard Chmiel
Marek Matwijewicz
LB
LB
9
4
50.602 
 
31.06042
06079
Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
50.391 
 
32.02365
02434
Jan Obuchowicz
Jerzy Trembowski
LB
LB
9
11
50.041 
 
33.11401
02199
Robert Komar
Wiesław Żegilewicz
WP
LB
2.5
12
49.831 
 
34.18409
18408
Dariusz Forycki
Marek Hrebeniak
LB
LB
1.5
1
48.581 
 
35.01936
14301
Władysław Biernat
Marian Grzesiak
LB
LB
4
4
48.531 
 
36.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2
1.5
48.531 
 
37.09039
10143
Leszek Kiczaty
Marcin Sakowicz
LB
LB
4
1
47.971 
 
38.02025
02047
Roman Klejny
Jerzy Kubiak
LB
LB
11
5
47.721 
 
39.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
47.721 
 
40.02311
02116
Edward Kulus
Andrzej Rękosiak
LB
LB
11
7
47.671 
 
41.02055
07917
Andrzej Libera
Jerzy Sosiński
LB
LB
5
5
47.631 
 
42.02000
02040
Janusz Hliwa
Skarbimir Kozar
LB
LB
7
5
47.411 
 
43.02092
02119
Bolesław Onyszczuk
Edward Sajkowski
LB
LB
4
4
46.381 
 
44.02044
08576
Władysław Królik
Stefan Urbich
LB
LB
3
1.5
46.081 
 
45.05507
05508
Jan Włodkowski
Robert Włodkowski
WP
WP
7
5
45.821 
 
46.11582
19714
Wioletta Parmonik
Andrzej Skrzydło
LB
LB
3
3
45.691 
 
47.07906
02436
Andrzej Parmonik
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
5
9
44.051 
 
48.12345
12346
Andrzej Dudkiewicz
Andrzej Włodarczak
LB
LB
2
2.5
43.881 
 
49.02074
02093
Bogusław Mazierski
Stanisław Owczarski
LB
LB
3
12
43.581 
 
50.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
2.5
2.5
42.931 
 
51.09464
15226
Bartosz Gajewski
Ryszard Szkwarek
LB
LB
4
2
42.721 
 
52.15633
14368
Bogusław Drozd
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
3
3
42.411 
 
53.01998
02049
Jerzy Grzelak
Kazimierz Kuczyński
LB
LB
5
5
41.811 
 
54.15687
15688
Mieczysław Kańdulski
Barbara Soroko
LB
LB
2
2.5
40.951 
 
55.18393
 
Wojciech Felsztyński
Wacław Kaczmarek
LB
NZ
1
0
40.821 
 
56.01999
 
Barbara Guziewicz
Ryszard Łokcik
LB
NZ
3
0
40.391 
 
57.01937
02056
Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
LB
LB
3
2.5
39.961 
 
58.02036
02115
Stanisław Kotas
Czesław Rekret
LB
LB
5
4
39.741 
 
59.12691
02417
Stanisław Borowiec
Jan Stoklasek
LB
LB
4
4
39.271 
 
60.02086
02196
Czesław Niewiarowski
Tadeusz Zwoliński
LB
LB
2.5
2
38.321 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1976 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzlubuski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-17 g.09:46:51 (0.2535/130) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.