Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/23534 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
3-Liga WM ZBS
miejsca 3-15 (bez finału)
czwartek, 28 lutego 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.04179Paweł AbramskiWM5170Polsko-Niemieckie Centrum Mł. Olsztyn
2.04180Marek AmbrożewiczWM4150Orlęta Reszel
3.04186Janina BakułaWM5240NARIE Morąg
4.04201Waldemar BorkowskiWM3155BSBS Bartoszyce
5.04203Janusz BorowińskiWM13220Szczytno
6.04208Jerzy BujnowskiWM4118Orlęta Reszel
7.04209Edmund BurzyńskiWM5200Ostródzianka Ostróda
8.10068Piotr CharchalisWM2.5155BSBS Bartoszyce
9.07578Jan ChodkiewiczWM4175Zatoka Braniewo
10.02008Danuta CieniewskaWM0165SEWIL Olsztyn
11.04219Aleksander CydejkoWM5135NARIE Morąg
12.13085Jerzy CzerwonkaWM4116INEX Giżycko
13.07612Andrzej CzumajWM2.5230VĘGORIA 2 WCK Węgorzewo
14.04223Arkadiusz ĆwirkoWM3118SEWIL Olsztyn
15.04229Mirosław DoroszukWM9220Szczytno
16.09238Sławomir DytkowskiWM5110Polsko-Niemieckie Centrum Mł. Olsztyn
17.04237Zdzisław FalkowskiWM5170Polsko-Niemieckie Centrum Mł. Olsztyn
18.04238Zbigniew FiedorowiczWM554Orlęta Reszel
19.04243Tadeusz GadomskiWM3140Orlęta Reszel
20.04248Piotr GarbalWM2.5163Warmia Dymer Biskupiec
21.07605Zdzisław GodlewskiWM5230VĘGORIA 2 WCK Węgorzewo
22.08802Robert GradWM3175Zatoka Braniewo
23.04299Tadeusz GrochowskiWM3158Ostródzianka Ostróda
24.04275Mirosław GrodzkiWM5180INEX Giżycko
25.07575Marian GrzybWM2202VĘGORIA 2 WCK Węgorzewo
26.04282Paweł JarząbekWM345NARIE Morąg
27.04287Jan JeglińskiWM5180INEX Giżycko
28.09243Michał KacprzakWM3155BSBS Bartoszyce
29.04294Józef KamińskiWM9180INEX Giżycko
30.04298Dariusz KasperowiczWM3200Ostródzianka Ostróda
31.04305Marek KlepackiWM5210OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
32.10158Jarosław KłosińskiWM3220Szczytno
33.04306Ryszard KłusowskiWM7170Polsko-Niemieckie Centrum Mł. Olsztyn
34.04308Wiesław KolajWM5200Ostródzianka Ostróda
35.13756Zygmunt KonkelWM2150Zatoka Braniewo
36.14444Edward KończakWM2.5175Zatoka Braniewo
37.04315Jakub KowalczykWM5165SEWIL Olsztyn
38.13763Tadeusz KrajewskiWM3200Ostródzianka Ostróda
39.17231Stanisław KrólWM1.575OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
40.04329Zbigniew KrzepkowskiWM5175Zatoka Braniewo
41.07561Marek KuczyńskiWM5210OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
42.04332Kazimierz KulasWM7240NARIE Morąg
43.10247Grzegorz LasockiWM7165SEWIL Olsztyn
44.03636Mieczysław LebieckiWM1.5180INEX Giżycko
45.04342Bogdan LesińskiWM7220Szczytno
46.14407Tadeusz LisowskiWM1.5113Zatoka Braniewo
47.04592Paweł ŁataWM2133BSBS Bartoszyce
48.04352Dariusz ŁuczakWM4240NARIE Morąg
49.04360Mirosław MakatrewiczWM13210OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
50.14401Mirosław MakuchWM3146Polsko-Niemieckie Centrum Mł. Olsztyn
51.04364Piotr MazurWM5170Polsko-Niemieckie Centrum Mł. Olsztyn
52.04366Mirosław MichnowiczWM4150Warmia Dymer Biskupiec
53.09159Lech MiechowiczWM3150Orlęta Reszel
54.04369Leszek MielczarekWM12220Szczytno
55.04358Jakub MilkamanowiczWM2.5146Polsko-Niemieckie Centrum Mł. Olsztyn
56.04374Marek MokrzyckiWM3113Zatoka Braniewo
57.09704Jarosław MrózWM2.5138Damy i Walety Olsztyn
58.04030Marek NasiłowskiWM2.5138Damy i Walety Olsztyn
59.04381Dariusz NowakWM2230VĘGORIA 2 WCK Węgorzewo
60.04385Stanisław OkuniewiczWM4155BSBS Bartoszyce
61.04386Andrzej OlczakWM5163Warmia Dymer Biskupiec
62.03314Waldemar OrłowskiWM0.5142SEWIL Olsztyn
63.04392Robert OstapczukWM5190Warmia Dymer Biskupiec
64.04396Krzysztof PakułaWM9210OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
65.04399Tomasz PatalanWM4210OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
66.04808Krzysztof PękałaWM2230VĘGORIA 2 WCK Węgorzewo
67.04402Ryszard PichlaWM7150Zatoka Braniewo
68.04403Dariusz PietrzakWM582Warmia Dymer Biskupiec
69.04404Wiesław PietrzakWM5230VĘGORIA 2 WCK Węgorzewo
70.15194Halina PodleckaWM271SEWIL Olsztyn
71.15195Wiesław PodleckiWM2.5165SEWIL Olsztyn
72.04017Iwona PuczyłowskaWM2138Damy i Walety Olsztyn
73.04427Edmund ReczugaWM7240NARIE Morąg
74.03309Hanna RohdeWM1160Damy i Walety Olsztyn
75.03311Krzysztof RohdeWM1160Damy i Walety Olsztyn
76.10165Janusz RomańskiWM2.595Szczytno
77.09245Tomasz SinkiewiczWM5210OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
78.04452Teresa SkrzypczakWM11177Warmia Dymer Biskupiec
79.12668Lech SkwarżyńskiWM2.5154SEWIL Olsztyn
80.04441Marek SłowikowskiWM4180INEX Giżycko
81.04463Jan StańczakWM9240NARIE Morąg
82.04468Jan StomaWM5200Ostródzianka Ostróda
83.04469Tomasz StopierzyńskiWM5170Polsko-Niemieckie Centrum Mł. Olsztyn
84.07569Krzysztof ŚlaskiWM3150Orlęta Reszel
85.09162Jacek TrętowskiWM4133BSBS Bartoszyce
86.04494Zenon WawerWM5216VĘGORIA 2 WCK Węgorzewo
87.10561Tadeusz WięckiewiczWM5190Warmia Dymer Biskupiec
88.04504Arkadiusz WojteckiWM4190Warmia Dymer Biskupiec
89.04510Wojciech WrześniowskiWM9220Szczytno
90.04511Lidia WrzosekWM5138Damy i Walety Olsztyn
91.04750Ewa WyszomierskaWM1.5160Damy i Walety Olsztyn
92.04767Marek WyszomierskiWM1.5160Damy i Walety Olsztyn
93.04514Bogdan ZarożnyWM5150Orlęta Reszel
94.04517Roman ZielińskiWM5136Warmia Dymer Biskupiec

Łącznie 15926 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.mm.pl/~mikolajzelku/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-21 g.13:50:15 (0.3385/104) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.