Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4277/23622 turniej par

szczegóły imprezy

22. Mityng Żuławski
1. Kongresowy TP
czwartek
piątek, 8 marca 2019r., godz. 06:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.04535
06973
Dariusz Bogucki
Piotr Tuszyński
ZP
LB
13
24
62.8455
2.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
62.0452
3.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
61.3949
4.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
MA
21
18
61.1446
5.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
WM
WM
18
7
60.0744
6.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
3
4
60.0241
7.04563
04735
Ireneusz Dzikowski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
58.8039
8.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
SL
MA
11
9
58.7136
9.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
58.2833
10.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
WP
19
9
57.6231
11.17082
14971
Maciej Boczar
Bartosz Ćwiek
MA
MA
4
3
57.2928
12.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
LB
15
21
56.7326
13.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
56.2523
14.15595
04842
Maciej Dąbrowski
Leszek Sztyrak
OP
OP
9
19
56.0920
15.01318
02806
Stanisław Gołębiowski
Wojciech Strzemecki
DS
MA
24
21
55.4418
16.04424
04473
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
PM
PM
5
12
55.2315
17.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
54.9913
18.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
54.8811
19.04108
09138
Przemysław Janiszewski
Danuta Kazmucha
MA
WM
21
17
54.7811
20.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
4
54.7510
21.04198
04451
Adolf Bocheński
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
13
21
54.0110
22.19349
19268
Marius Barysas
Remigijus Mackus
PD
PD
0.5
0.5
53.969
23.14728
04665
Kamil Nowak
Kazimierz Omernik
MA
PM
13
19
53.789
24.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
53.619
25.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
53.438
26.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
SW
SW
7
7
52.938
27.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
9
13
52.757
28.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
WP
15
13
52.017
29.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
51.916
30.03724
04829
Leszek Hejne
Marek Pietrzak
KP
PM
7
5
51.756
31.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
19
51.635
32.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2
51.525
33.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
4
51.515
34.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
5
5
51.254
35.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
51.104
36.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
SL
OP
7
19
50.703
37.04797
03562
Ryszard Konopka
Jerzy Ujma
PM
SL
12
12
50.663
38.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
WP
LU
18
5
50.522
39.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
LU
9
7
50.502
40.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
50.471
41.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
2.5
50.431
42.17167
12123
Tomasz Kiełbasa
Mateusz Stępiński
MA
MA
5
9
50.431
43.04043
04360
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
9
13
50.271
44.14156
 
Gintaras Simanaitis
Laimutis Zuromskas
PD
LTU
2
6
50.181
45.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
LB
13
17
50.161
46.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.351
47.15874
16849
Andrii Garbar
Yurii Rudyk
LU
LU
2
2
49.191
48.10798
04378
Kazimierz Gierulski
Adam Nelkowski
PM
WM
4
3
49.101
49.13018
18482
Rafał Szafranek
Piotr Zalcman
KP
KP
4
1.5
48.991
50.12220
04402
Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
PM
WM
5
7
48.481
51.07283
05856
Jarosław Figlus
Piotr Walczak
SL
WP
13
21
48.421
52.07052
10043
Edmund Czubak
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
11
7
48.351
53.09462
04480
Marek Serdyński
Waldemar Ślesicki
WM
WM
2
2.5
48.191
54.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
7
47.891
55.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
13
47.631
56.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
LD
WP
18
13
46.101
57.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
45.921
58.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
9
45.811
59.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
2.5
5
45.711
60.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2.5
3
45.651
61.17346
17348
Roman Babiy
Andrii Bulyk
LU
LU
1
1.5
44.711
62.01010
01060
Rena Bieda
Leokadia Danielewicz
WM
WM
0
0
44.591
63. 
08592
Janusz Ciszak
Jerzy Uscki
-
WM
0
1.5
44.261
64.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
MA
MA
21
17
44.231
65.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
44.231
66.17361
03847
Marta Makarewicz
Jarosław Michałowski
MA
KP
4
18
43.921
67.06909
11319
Anna Sarniak
Przemysław Zawada
WM
MA
19
19
43.881
68.17294
03999
Marek Bałabuch
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
2.5
5
43.871
69.04588
04751
Sławomir Henclik
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
9
43.031
70.08117
04547
Grażyna Brewiak
Andrzej Bunikowski
PM
PM
19
18
42.881
71.03512
07431
Wojciech Sołtysik
Marek Witek
SL
SL
5
21
42.231
72.16850
17349
Yaroslav Kryvko
Denis Mylyi
LU
LU
2
1.5
41.411
73.13693
08951
Curt Sjolin
Janusz Tchórzewski
LB
WM
2
2
41.191
74.01101
04506
Iwona Smilgin
Regina Wołek
WM
WM
0
2.5
41.031
75.09288
03030
Zbigniew Bando
Zbigniew Listewnik
WM
WM
1
1
40.691
76.01140
04608
Andrzej Krzemiński
Bernard Rynkowski
WM
WM
0
0.5
40.111
77. 
06248
Andrzej Skoczylas
Hilary Ślesicki
-
WP
0
4
39.921
78. 
02202
Marerk Czapliński
Anna Dworakowska
-
WM
0
0
39.621
79.10799
12571
Michał Gutowski
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
4
2.5
39.471
80. 
04455
Jerzy Kwoczek
Mieczysław Sokołowski
-
WM
0
0.5
38.481
81.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
35.171
82.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
9
34.691

Łącznie 1512 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-05-23 g.10:02:12 (0.3606/174) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.