Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4288/23674 turniej par

szczegóły imprezy

Akademickie Mistrzostwa Polski
AMP - PARY
piątek, 15 marca 2019r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.12575
06101
Wojciech Bondarewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
3
5
67.37100I
I
2.12685
04108
Witold Bielecki
Przemysław Janiszewski
MA
MA
2
21
63.4196I
I
3.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
62.8391I
I
4.16070
18011
Krystian Bączek
Filip Parol
MA
MA
4
2.5
61.8587II
II
5.17907
14585
Lech Adamus
Anna Burda
MP
MP
1.5
2.5
61.0583II
II
6.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
60.8979II
II
7.14973
13941
Piotr Duszak
Piotr Łukianiuk
MA
MA
2.5
2
60.4375III
III
8.15414
07940
Wojciech Okuniewski
Piotr Waniurski
LU
MP
2.5
12
60.2771III
III
9.17082
14965
Maciej Boczar
Marta Wójcik
MA
MA
4
3
59.9167III
III
10.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
58.7764III
III
11.12320
15931
Sophia Bałdysz
Kajetan Wroński
DS
WP
5
2.5
62.4360 
 
12.16255
15632
Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2.5
2.5
60.9756 
 
13.16645
 
Piotr Jasiński
Michał Parafianowicz
MA
-
5
0
60.8752 
 
14.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
2.5
3
59.3248 
 
15.16147
04710
Marek Bednarczyk
Stanisław Szejko
PM
PM
2.5
7
59.2844 
 
16.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
5
5
59.1841 
 
17.14862
14525
Krzysztof Cetera
Przemysław Kurzak
MP
MP
3
2.5
57.1537 
 
18.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
56.8433 
 
19.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
1.5
56.4529 
 
20.15849
16608
Dominik Krajnik
Małgorzata Kurkowska
PM
PM
2
2.5
55.9525 
 
21.10768
15930
Kacper Pędziński
Marcin Tomaszyk
WP
WP
2
1.5
60.2621 
 
22.17832
17834
Bartosz Macioł
Alicja Myśliwiec
DS
DS
1
1.5
58.8020 
 
23.16217
16700
Patrycja Krupnik
Łukasz Mazurkiewicz
DS
DS
1.5
1.5
58.5319 
 
24.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
9
9
57.3819 
 
25.16262
16524
Antoni Machowski
Paweł Zalecki
MP
MP
0
0.5
57.3118 
 
26.16699
17935
Arkadiusz Poziemski
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
3
2
57.1317 
 
27.18122
16445
Karolina Gabara
Piotr Godlewski
MA
MA
0
2.5
56.8317 
 
28.13438
15976
Rafał Marks
Stanisław Mączka
SL
MA
11
5
56.8016 
 
29.15459
09142
Jakub Domeracki
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
2.5
3
56.8015 
 
30.06714
10209
Piotr Krajewski
Igor Łosiewicz
MA
MA
13
7
56.7315 
 
31.12687
17855
Aleksander Chrostowski
Jan Dąbrowski
MA
MA
0.5
0
56.4614 
 
32. 
 
Wojciech Rosa
Paweł Zaprawa
-
-
0
0
56.3413 
 
33.15453
14799
Konrad Kubzdela
Jerzy Niemczyk
WP
WP
1.5
1.5
56.3113 
 
34.12154
14317
Mateusz Sobczak
Aleksandra Talaczek
DS
MP
9
2
56.3012 
 
35.11237
15364
Łukasz Kosma
Dariusz Syncerek
LD
LD
3
2
56.2011 
 
36.15933
15286
Krystian Bojeczko
Angelika Konderak
PM
PM
1.5
2
55.8511 
 
37.16342
14070
Daniel Czechak
Wiktoria Hałas
SL
SL
1.5
1.5
55.6510 
 
38.16647
16637
Małgorzata Kopania
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
1.5
2
55.549 
 
39.14864
18916
Wojciech Garncarz
Patryk Mrukot
MP
MP
2
1
55.469 
 
40.17911
14626
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
MP
MP
1.5
2
55.438 
 
41.16875
08619
Edward Sucharda
Anna Sztyber
MA
MA
4
5
55.147 
 
42.14522
15800
Aleksandra Byra
Barbara Superson
MP
MP
2.5
2.5
54.187 
 
43.19485
19484
Adrianna Staniszewska
Urszula Staniszewska
MA
MA
0
0
54.116 
 
44.17643
14195
Michał Powałka
Jarosław Skibiński
MA
MA
1.5
2
53.705 
 
45.18495
18494
Alicja Jaskulecka
Jakub Wieleba
LU
LU
1.5
1
53.635 
 
46.19455
19456
Piotr Birecki
Michał Miądlikowski
LD
LD
0
0
53.554 
 
47.18838
18839
Tadeusz Marut
Janusz Słonina
PK
PK
0
0
53.333 
 
48. 
04031
Filip Barnigiel
Paweł Piątkowski
-
WM
0
0.5
53.193 
 
49.17931
14511
Szymon Armata
Elżbieta Gołdyn
DS
DS
1.5
1.5
53.162 
 
50.18143
16936
Michał Mac
Bolesław Radko
KP
KP
0.5
2
52.121 
 
51.15283
15294
Jędrzej Hodor
Aleksandra Pacura
MP
MP
1.5
2.5
52.101 
 
52.15042
16632
Paweł Jasiński
Bartłomiej Ziółkowski
LD
LD
1.5
0.5
52.051 
 
53.14798
15840
Michał Kałczyński
Patryk Szczuczko
WP
ZP
2
1.5
51.981 
 
54.17451
17450
Wojciech Grzegorzewski
Jan Lisicki
MA
MA
2
1
51.461 
 
55. 
 
Piotr Piesik
Marcin Wysocki
-
-
0
0
51.251 
 
56.13450
14736
Konrad Krystecki
Martyna Siejba
DS
DS
1.5
1
50.911 
 
57.14801
15348
Paweł Łuczak
Kinga Zawada
WP
WP
1.5
2
50.471 
 
58. 
 
Jacek Bartman
Dominik Puchała
-
-
0
0
50.461 
 
59.12870
14051
Maks Brandt
Joanna Gołdyn
DS
DS
0.5
1.5
50.391 
 
60.14027
15492
Łukasz Gałasiński
Kamil Wszędybył
LD
LD
2
1.5
50.381 
 
61. 
19628
Klaudiusz Kotwis
Aleksandra Pawlak
-
PM
0
0
49.891 
 
62.02539
 
Piotr Pikuta
Krzysztof Pilorz
LU
-
3
0
49.711 
 
63.15588
17119
Karolina Grzegorzewicz
Arkadiusz Kowal
SL
SL
0.5
1.5
49.701 
 
64. 
18677
Danuta Burnicka
Andrzej Kita
-
KP
0
1
49.421 
 
65.19558
19557
Małgorzata Bębnik
Maciej Kowalec
MA
MA
0
0
49.151 
 
66.16998
17136
Joanna Łata
Maciej Żurek
PM
PM
0
0.5
48.991 
 
67.16623
17611
Wojciech Ligman
Jakub Pilachowski
PM
PM
2
1
48.701 
 
68. 
15567
Mateusz Pieszczek
Sandra Plewnia
-
SL
0
0.5
48.661 
 
69. 
 
Tymoteusz Chojecki
Mateusz Małek
-
-
0
0
48.071 
 
70.19328
 
Bartosz Biernacki
Michał Sikora
MP
-
0
0
48.001 
 
71.14856
14283
Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
MP
MP
2.5
3
47.991 
 
72.17116
17117
Mateusz Budzyński
Maciej Michałek
LD
LD
0
0
46.621 
 
73. 
19477
Marcin Caputa
Sławomir Lis
-
LD
0
0
46.471 
 
74.18905
14805
Katarzyna Budziszewska
Stanisław Nowicki
WP
WP
0.5
1.5
46.401 
 
75. 
 
Łukasz Taczalski
Karolina Wlaź
-
-
0
0
45.291 
 
76.19347
 
Adam Maryniak
Adam Najdecki
PK
-
0
0
45.251 
 
77.15604
 
Kinga Hałas
Kamil Lis
SL
-
1
0
45.091 
 
78.19476
14818
Anna Gruszczyńska
Maria Malcherek
LD
SL
0
1
44.281 
 
79. 
 
Przemysław Golba
Leopold Koczan
-
-
0
0
42.881 
 
80. 
 
Anna Cisek
Dariusz Słabicki
-
-
0
0
41.831 
 
81. 
13546
Katarzyna Karnia
Damian Machura
-
SL
0
2
41.431 
 
82. 
18874
Artur Buciak
Juliusz Engelhardt
-
ZP
0
0.5
40.161 
 
83. 
19539
Maciej Bartos
Natalia Bartosik
-
LD
0
0
39.411 
 
84. 
 
Aleksandra Nowak
Dagmara Szurek
-
-
0
0
39.381 
 
85. 
 
Izabela Talaga
Mateusz Walkowicz
-
-
0
0
38.931 
 
86.19779
 
Tobiasz Puślecki
Krzysztof Siniecki
DS
-
0
0
38.351 
 
87. 
 
Robert Brak
Emanuel Kak
-
-
0
0
38.241 
 
88. 
 
Karolina Chodacka
Aleksandra Nowak
-
-
0
0
37.021 
 
89. 
 
Damian Ulewicz
Krystian Wójtowicz
-
-
0
0
36.891 
 
90. 
 
Mykhailo Martsyniuk
Adam Mikołajczak
-
-
0
0
36.561 
 
91.18873
16159
Piotr Błaszkiewicz
Radosław Maćczak
ZP
ZP
0.5
2
36.001 
 
92. 
 
Piotr Kosela
Jolanta Olszewska
-
-
0
0
34.471 
 
93. 
 
Krystian Adamus
Weronika Zagawa
-
-
0
0
33.801 
 
94. 
 
Dominik Kacprzak
Patryk Zając
-
-
0
0
32.981 
 
95. 
 
Anna Suder
Adrianna Winecka
-
-
0
0
32.631 
 
96. 
 
Klaudia Flis
Andżelika Petruczenko
-
-
0
0
32.471 
 
97. 
 
Aleksandra Babicz
Natalia Kmera
-
-
0
0
32.111 
 
98. 
 
Paulina Kisiel
Beatrycze Niebieszczańska
-
-
0
0
32.081 
 
99. 
 
Pavel Paliavy
Jan Pietrzak
-
-
0
0
27.971 
 
100. 
 
Tadeusz Kubisa
Krzysztof Pindel
-
-
0
0
27.361 
 
101. 
 
Kornel Pabisiak
Marek Wilmański
-
-
0
0
23.291 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3238 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/amp/pary/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-17 g.09:51:52 (0.4443/212) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.