Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4288/23675 turniej teamów

szczegóły imprezy

Akademickie Mistrzostwa Polski
AMP - TEAMY
sobota, 16 marca 2019r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.14862
14286
14525
14250
Krzysztof Cetera
Błażej Krawczyk
Przemysław Kurzak
Marcin Szymański
MP
MP
MP
MP
3
5
2.5
5
125.6075I
I
I
I
2.15976
16065
13438
16069
Stanisław Mączka
Konrad Majewski
Rafał Marks
Łukasz Trendak
MA
MA
SL
MA
5
2.5
11
3
124.0067I
I
I
I
3.05893
12575
17274
06101
Jacek Batóg
Wojciech Bondarewicz
Marcin Dziembor
Paweł Stężała
ZP
ZP
ZP
ZP
7
3
1.5
5
122.0160I
I
I
I
4.14027
11237
15364
15492
Łukasz Gałasiński
Łukasz Kosma
Dariusz Syncerek
Kamil Wszędybył
LD
LD
LD
LD
2
3
2
1.5
121.5053II
II
II
II
5.04762
04111
06714
10209
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
Piotr Krajewski
Igor Łosiewicz
WP
WP
MA
MA
21
21
13
7
120.4747II
II
II
II
6. 
 
16998
19628
04031
17136
Filip Barnigiel
Klaudiusz Kotwis
Joanna Łata
Aleksandra Pawlak
Paweł Piątkowski
Maciej Żurek
-
-
PM
PM
WM
PM
0
0
0
0
0.5
0.5
113.4940 
 
II
II
II
II
7.19328
16342
15604
14070
 
12905
Bartosz Biernacki
Daniel Czechak
Kinga Hałas
Wiktoria Hałas
Kamil Lis
Michał Sikora
MP
SL
SL
SL
-
SL
0
1.5
1
1.5
0
2
112.6033III
III
III
III
 
III
8.14783
14782
16699
17935
Patryk Patreuha
Jakub Patreuha
Arkadiusz Poziemski
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
DS
DS
5
5
3
2
112.1826III
III
III
III
9.19558
19557
19485
19484
Małgorzata Bębnik
Maciej Kowalec
Adrianna Staniszewska
Urszula Staniszewska
MA
MA
MA
MA
0
0
0
0
111.9820III
III
III
III
10.17911
14522
14626
15800
Łukasz Baniak
Aleksandra Byra
Mateusz Dominik
Barbara Superson
MP
MP
MP
MP
1.5
2.5
2
2.5
109.5015III
III
III
III
11.14973
18495
13941
18494
Piotr Duszak
Alicja Jaskulecka
Piotr Łukianiuk
Jakub Wieleba
MA
LU
MA
LU
2.5
1.5
2
1
106.9214 
 
 
 
12.12687
17855
17643
14195
Aleksander Chrostowski
Jan Dąbrowski
Michał Powałka
Jarosław Skibiński
MA
MA
MA
MA
0.5
0
1.5
2
105.7713 
 
 
 
13.12685
04108
09357
11550
Witold Bielecki
Przemysław Janiszewski
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
MA
PK
DS
2
21
9
9
103.2912 
 
 
 
14.16147
16623
17611
04710
Marek Bednarczyk
Wojciech Ligman
Jakub Pilachowski
Stanisław Szejko
PM
PM
PM
PM
2.5
2
1
7
103.0510 
 
 
 
15. 
18677
18143
16936
Danuta Burnicka
Andrzej Kita
Michał Mac
Bolesław Radko
-
KP
KP
KP
0
1
0.5
2
99.179 
 
 
 
16.16070
18011
16875
08619
Krystian Bączek
Filip Parol
Edward Sucharda
Anna Sztyber
MA
MA
MA
MA
4
2.5
4
5
99.138 
 
 
 
17.15283
16262
15294
16524
Jędrzej Hodor
Antoni Machowski
Aleksandra Pacura
Paweł Zalecki
MP
MP
MP
MP
1.5
0
2.5
0.5
98.487 
 
 
 
18.17082
18122
16445
16645
 
14965
Maciej Boczar
Karolina Gabara
Piotr Godlewski
Piotr Jasiński
Michał Parafianowicz
Marta Wójcik
MA
MA
MA
MA
-
MA
4
0
2.5
5
0
3
98.486 
 
 
 
 
 
19.15933
15286
15849
16608
Krystian Bojeczko
Angelika Konderak
Dominik Krajnik
Małgorzata Kurkowska
PM
PM
PM
PM
1.5
2
2
2.5
97.185 
 
 
 
20.15414
 
07940
 
Wojciech Okuniewski
Wojciech Rosa
Piotr Waniurski
Paweł Zaprawa
LU
-
MP
-
2.5
0
12
0
96.173 
 
 
 
21.07712
07704
18838
18839
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
Tadeusz Marut
Janusz Słonina
PK
PK
PK
PK
5
4
0
0
96.142 
 
 
 
22.17451
16647
17450
16637
Wojciech Grzegorzewski
Małgorzata Kopania
Jan Lisicki
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
MA
MA
2
1.5
1
2
95.981 
 
 
 
23.12320
14801
18904
15931
Sophia Bałdysz
Paweł Łuczak
Anna Spyszkiewicz
Kajetan Wroński
DS
WP
WP
WP
5
1.5
0.5
2.5
94.891 
 
 
 
24.15459
09142
10768
15930
Jakub Domeracki
Tadeusz Miesiąc
Kacper Pędziński
Marcin Tomaszyk
WP
WP
WP
WP
2.5
3
2
1.5
92.961 
 
 
 
25.12154
 
14317
 
 
 
Mateusz Sobczak
Anna Suder
Aleksandra Talaczek
Izabela Talaga
Mateusz Walkowicz
Adrianna Winecka
DS
-
MP
-
-
-
9
0
2
0
0
0
90.331 
 
 
 
 
 
26.17907
14864
14856
18916
14283
Lech Adamus
Wojciech Garncarz
Wojciech Krawczyk
Patryk Mrukot
Piotr Wzorek
MP
MP
MP
MP
MP
1.5
2
2.5
1
3
85.601 
 
 
 
 
27.12870
14051
13450
14736
Maks Brandt
Joanna Gołdyn
Konrad Krystecki
Martyna Siejba
DS
DS
DS
DS
0.5
1.5
1.5
1
83.761 
 
 
 
28.15588
17119
 
 
 
15567
Karolina Grzegorzewicz
Arkadiusz Kowal
Tadeusz Kubisa
Mateusz Pieszczek
Krzysztof Pindel
Sandra Plewnia
SL
SL
-
-
-
SL
0.5
1.5
0
0
0
0.5
82.621 
 
 
 
 
 
29.16255
16217
16700
15632
Joanna Kokot
Patrycja Krupnik
Łukasz Mazurkiewicz
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
DS
DS
2.5
1.5
1.5
2.5
80.051 
 
 
 
30. 
18873
18874
16159
Artur Buciak
Piotr Błaszkiewicz
Juliusz Engelhardt
Radosław Maćczak
-
ZP
ZP
ZP
0
0.5
0.5
2
79.171 
 
 
 
31.14798
15453
 
14799
15840
15451
Michał Kałczyński
Konrad Kubzdela
Błażej Latos
Jerzy Niemczyk
Patryk Szczuczko
Łukasz Szymankiewicz
WP
WP
-
WP
ZP
WP
2
1.5
0
1.5
1.5
1.5
78.821 
 
 
 
 
 
32.17931
14511
17832
17834
19779
 
Szymon Armata
Elżbieta Gołdyn
Bartosz Macioł
Alicja Myśliwiec
Tobiasz Puślecki
Krzysztof Siniecki
DS
DS
DS
DS
DS
-
1.5
1.5
1
1.5
0
0
72.731 
 
 
 
 
 
33.18905
16557
14805
15348
Katarzyna Budziszewska
Wiktoria Nieć
Stanisław Nowicki
Kinga Zawada
WP
WP
WP
WP
0.5
0
1.5
2
71.061 
 
 
 
34. 
07367
02539
 
Tymoteusz Chojecki
Mateusz Małek
Piotr Pikuta
Krzysztof Pilorz
UMCS
SL
LU
UMCS
0
0
3
0
70.591 
 
 
 
35.19455
 
19477
19456
Piotr Birecki
Marcin Caputa
Sławomir Lis
Michał Miądlikowski
LD
UMŁ
LD
LD
0
0
0
0
70.381 
 
 
 
36. 
19113
 
 
Robert Brak
Anna Cisek
Emanuel Kak
Dariusz Słabicki
-
PK
-
-
0
0
0
0
70.251 
 
 
 
37.17116
15042
 
17117
 
16632
Mateusz Budzyński
Paweł Jasiński
Dominik Kacprzak
Maciej Michałek
Patryk Zając
Bartłomiej Ziółkowski
LD
LD
-
LD
-
LD
0
1.5
0
0
0
0.5
67.031 
 
 
 
 
 
38. 
13546
 
 
 
 
Paulina Kisiel
Damian Machura
Beatrycze Niebieszczańska
Aleksandra Nowak
Dagmara Szurek
Marcin Wysocki
-
SL
-
-
-
0
2
0
0
0
0
62.751 
 
 
 
 
 
39. 
19539
19476
14818
 
 
Maciej Bartos
Natalia Bartosik
Anna Gruszczyńska
Maria Malcherek
Pavel Paliavy
Jan Pietrzak
-
LD
LD
SL
-
-
0
0
0
1
0
0
57.591 
 
 
 
 
 
40. 
 
 
 
Przemysław Golda
Leopold Koczan
Damian Ulewicz
Krystian Wójtowicz
-
PL
-
-
0
0
0
0
57.091 
 
 
 
41. 
19347
 
 
Jacek Bartman
Adam Maryniak
Adam Najdecki
Dominik Puchała
-
PK
-
-
0
0
0
0
53.971 
 
 
 
42. 
 
 
 
 
 
Klaudia Flis
Piotr Kosela
Jolanta Olszewska
Andżelika Petruszczenko
Łukasz Taczalski
Karolina Wlaź
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
46.071 
 
 
 
 
 
43. 
 
 
 
Aleksandra Babicz
Karolina Chodacka
Natalia Kmera
Aleksandra Nowak
-
-
-
-
0
0
0
0
43.441 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2363 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/amp/t/tleaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-19 g.00:22:01 (0.4492/205) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.