Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4516/23680 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Romantyzm i Brydż
Opinogóra 2019
niedziela, 3 marca 2019r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07190
06963
Paweł Chindelewicz
Marek Szymanowski
PM
LD
12
24
60.56100II
II
2.06539
06797
Robert Chmielak
Andrzej Miszewski
MA
MA
7
18
60.1292III
III
3.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
59.1286III
III
4.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
58.8479 
 
5.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
4
4
57.7073 
 
6.13904
06248
Jerzy Sadowski
Hilary Ślesicki
WM
WP
4
4
57.4466 
 
7.08271
11900
Adam Karczmarz
Dawid Kołodziejski
WM
WM
5
2
57.4160 
 
8.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
57.3554 
 
9.06837
06921
Marek Osiecki
Dariusz Sierocki
PM
MA
11
7
57.3147 
 
10.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
3
3
57.2741 
 
11.06165
06225
Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
MA
MA
7
9
57.2435 
 
12.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
57.0928 
 
13.13920
04350
Wojciech Adamkiewicz
Jarosław Łosiak
MA
WM
4
11
56.7222 
 
14.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
56.2920 
 
15.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
1.5
5
55.9719 
 
16.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
55.7617 
 
17.18785
18260
Paweł Sierakowski
Tomasz Wolfke
MA
MA
2
1.5
55.7316 
 
18.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
55.6715 
 
19.06507
10023
Wojciech Biegajło
Leszek Łuniewski
MA
MA
13
12
55.0014 
 
20.06185
06233
Sławomir Grabowski
Marian Rutkowski
MA
MA
5
5
54.9113 
 
21.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
3
4
54.4012 
 
22.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
9
19
53.5211 
 
23.06512
17082
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
MA
MA
5
4
53.2310 
 
24.06721
10426
Edward Krusiewicz
Marek Szakun
MA
MA
7
3
53.159 
 
25.06334
06356
Dariusz Krajewski
Maciej Wiącek
MA
MA
13
12
52.768 
 
26.15957
09712
Robert Truszkowski
Janusz Wydra
MA
MA
2
1.5
52.407 
 
27.17509
06251
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
MA
MA
1.5
4
52.165 
 
28.10455
06355
Mirosław Andrzejczak
Lech Warwocki
LD
LD
4
9
51.774 
 
29.06291
16461
Zdzisław Olszewski
Sławomir Rokicki
MA
MA
5
2.5
50.933 
 
30.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
50.782 
 
31.19106
18166
Piotr Piątkiewicz
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1
2
50.341 
 
32.06321
06322
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
MA
MA
7
5
50.131 
 
33.16440
16439
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
WM
WM
2.5
3
49.401 
 
34.11591
06526
Tadeusz Bożek
Waldemar Burakowski
MA
MA
5
15
49.141 
 
35.07555
17363
Stanisław Stachlewski
Janusz Tomaszczuk
MA
MA
9
2.5
48.731 
 
36.06845
07033
Tomasz Paluchowski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
13
13
48.581 
 
37.16368
18480
Stanislaw Holtyn
Witold Jochym
MA
MA
2
1.5
48.411 
 
38.07786
13379
Bogdan Dejnakowski
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
3
4
48.191 
 
39.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
48.151 
 
40.06556
10447
Sylwester Cieślak
Mikołaj Komorowski
MA
MA
12
2.5
47.931 
 
41.06577
15822
Zygmunt Dumała
Jacek Metter
MA
MA
5
2.5
47.461 
 
42.06221
06255
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
MA
MA
2.5
2.5
46.811 
 
43.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2
46.771 
 
44. 
17233
Paweł Kaczmarczyk
Jan Kosieradzki
MA
MA
0
1
46.251 
 
45.13906
13905
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
MA
MA
2.5
2.5
46.161 
 
46.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
45.301 
 
47.18801
18603
Radosław Rozman
Mirosława Swoboda
MA
MA
1.5
1.5
45.001 
 
48.06186
06904
Sławomir Grędziński
Lech Sadoś
WM
MA
7
12
44.901 
 
49.13908
13903
Jerzy Cichowski
Bogdan Jaskulski
MA
MA
1.5
4
44.181 
 
50.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
43.601 
 
51.08931
15582
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
3
43.531 
 
52.06175
04358
Kazimierz Dobrzyniecki
Jakub Milkamanowicz
MA
WM
5
2.5
43.261 
 
53.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
1.5
1.5
43.191 
 
54.14539
12456
Bronisław Kamiński
Krzysztof Stefaniak
MA
MA
2.5
2
42.971 
 
55.09771
06240
Jacek Bąkowski
Stanisław Siwek
MA
MA
3
7
42.831 
 
56.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
42.541 
 
57.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
41.901 
 
58.07810
06854
Waldemar Kostrzewa
Janusz Pietrzak
MA
MA
4
5
39.871 
 
59.11899
04480
Dominik Głowacki
Waldemar Ślesicki
WM
WM
2
2.5
37.721 
 
60. 
16082
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
MA
MA
0
2
37.571 
 
61.19835
19834
Witold Biedrzycki
Henryk Grześ
MA
MA
0
0
30.601 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1998 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-12 g.23:18:16 (0.2578/134) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.