Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/23700 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
III liga świętokrzyska
sobota, 16 marca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.08393Janusz AnczakowskiMA5267EKONAFT Radom
2.18398Artur AntoniakMA1.5186FOTO-SOWA Puławy
3.06368Jerzy BednarzMA4289GEOBEJUR Radom
4.06369Arkadiusz BębenekMA4267EKONAFT Radom
5.08305Edward BłażMA372ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
6.06373Jerzy BuchaczMA5112EKONAFT Radom
7.15917Jacek ChojnackiMA264FOTO-SOWA Puławy
8.06376Witold CzarniawskiMA4149FOTO-SOWA Puławy
9.15919Andrzej CzubakMA2139TRAFIKA Radom
10.06380Stanisław DąbrowskiMA4220TRAFIKA Radom
11.08284Janusz DzierżanowskiMA7289GEOBEJUR Radom
12.06387Bogdan GancarzMA4130FOTO-SOWA Puławy
13.06396Bogusław JaneczekMA449ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
14.14679Mirosław KaczorMA3289GEOBEJUR Radom
15.06402Sławomir KamińskiMA5220TRAFIKA Radom
16.06403Eugeniusz KarskiMA7167ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
17.06404Aleksander KarszniaMA5178GEOBEJUR Radom
18.17061Urszula KielakMA2186FOTO-SOWA Puławy
19.06408Jarosław KosiorMA4163GEOBEJUR Radom
20.09924Jacek KowalskiMA5289GEOBEJUR Radom
21.06410Włodzimierz KrólMA4197EKONAFT Radom
22.08415Piotr LisowskiMA4209ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
23.02940Robert ŁataśMA428GEOBEJUR Radom
24.18399Piotr MazurekMA1.5220TRAFIKA Radom
25.10152Robert PasekMA2.5203ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
26.08286Waldemar PełkaMA729GEOBEJUR Radom
27.06425Jerzy PielaMA4267EKONAFT Radom
28.15357Włodzimierz PieniążekMA2.5186FOTO-SOWA Puławy
29.06427Jerzy PodkańskiMA7267EKONAFT Radom
30.06430Henryk PysiakMA4185TRAFIKA Radom
31.06434Andrzej SadowskiMA4143ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
32.08310Tadeusz SaganMA4267EKONAFT Radom
33.06911Andrzej SasinMA3186FOTO-SOWA Puławy
34.03002Marian TyrczMA11106FOTO-SOWA Puławy
35.06441Roman UrbańczykMA7289GEOBEJUR Radom
36.09210Tatiana VerkhosMA3186FOTO-SOWA Puławy
37.06443Stanisław WoźniakMA5209ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
38.17480Wojciech WoźniakMA1.5220TRAFIKA Radom
39.12695Leszek WójtowiczMA2203ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
40.17585Ryszard AdamczukSW1.5244Szlem Skarżysko Kościelne
41.10752Jacek BalcerowskiSW2125Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
42.08454Dariusz BanaśSW4150Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
43.13203Michał BarczyńskiSW1.5255MZKS Alit Ożarów
44.02877Adam BartosikSW350Zielony Waluta Lokalna Starachowice
45.19172Antoni BednarczykSW0120KS Sparta Dwikozy
46.19171Krzysztof BednarczykSW0150KS Sparta Dwikozy
47.02880Wojciech BilewiczSW3278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
48.19170Jerzy BorowskiSW0175KS Sparta Dwikozy
49.18561Jerzy DanielSW4228Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
50.02896Jarosław DębickiSW5278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
51.11662Robert DługoszSW1.590Szlem Skarżysko Kościelne
52.02897Krzysztof DrewniakSW281MZKS Alit Ożarów
53.19174Roman DumaSW0175KS Sparta Dwikozy
54.09226Tomasz ErbelSW2.5232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
55.06385Zygmunt FiguraSW763UKS Olimp Skaryszew
56.09313Grzegorz GodziszSW2.5232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
57.17036Małgorzata GolecSW2197Dream Team Kielce
58.02909Wojciech JadczykSW4278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
59.02914Marek JaskólskiSW3244Szlem Skarżysko Kościelne
60.11616Adam KamińskiSW475Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
61.09319Józef KiełczewskiSW3150Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
62.19654Janusz KłosSW080KS Sparta Dwikozy
63.06407Andrzej KosikowskiSW5150UKS Olimp Skaryszew
64.09322Mirosław KotowskiSW4300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
65.02504Janusz KrawczyńskiSW7300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
66.02931Sławomir KrólSW3255MZKS Alit Ożarów
67.02930Stanisław KrólSW4255MZKS Alit Ożarów
68.18813Krzysztof KrzystanekSW0140KS Sparta Dwikozy
69.09345Norbert KrzystanekSW4278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
70.07479Lech KubikSW3255Szlem Skarżysko Kościelne
71.08852Aleksander KulikSW4150UKS Olimp Skaryszew
72.17869Andrzej KwiatkowskiSW2244Szlem Skarżysko Kościelne
73.13206Mariusz LelonekSW2167Szlem Skarżysko Kościelne
74.11660Paweł ŁysekSW2.5278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
75.07480Zdzisław MadejSW3197Dream Team Kielce
76.07481Jacek MajSW4232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
77.09358Stanisława MaludzińskaSW2.546Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
78.07975Jerzy MaludzińskiSW11277Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
79.19173Jerzy MazurSW0175KS Sparta Dwikozy
80.19652Marek NiedbałaSW0100KS Sparta Dwikozy
81.02954Włodzimierz NiedolazSW7300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
82.02955Wojciech NowakSW4190Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
83.08281Edward NowomiejskiSW975UKS Olimp Skaryszew
84.11628Przemysław PacekSW1138Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
85.18194Teresa PiaseckaSW1146Dream Team Kielce
86.08460Andrzej ProkopSW4255MZKS Alit Ożarów
87.08423Henryk PuchałaSW5150UKS Olimp Skaryszew
88.15913Adam RydzSW3150UKS Olimp Skaryszew
89.02979Sławomir SarnaSW4232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
90.19651Mieczysław SawaSW0100KS Sparta Dwikozy
91.19655Krzysztof SowińskiSW0150Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
92.17392Urszula StefaniakSW2135Dream Team Kielce
93.09371Zbigniew SwatSW2.5255MZKS Alit Ożarów
94.15176Szczepan SzumielewiczSW0.5205Szlem Skarżysko Kościelne
95.03004Marek WaglewskiSW5232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
96.03005Piotr WaluszewskiSW4300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
97.16738Jacek WąsikSW2197Dream Team Kielce
98.17390Zofia WciślikSW2150Dream Team Kielce
99.01193Janusz WiącekSW480KS Sparta Dwikozy
100.10742Konrad WicikSW1204Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
101.15916Grzegorz WieczorkiewiczSW4300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
102.03010Sławomir WierzbowiczSW2116Szlem Skarżysko Kościelne
103.07494Artur WięckowskiSW4244Szlem Skarżysko Kościelne
104.03012Andrzej WiśniewskiSW5193Szlem Skarżysko Kościelne
105.11629Dariusz WoszczyckiSW2.575Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
106.06445Ryszard WójcikSW4150UKS Olimp Skaryszew
107.06447Jan ZalewskiSW7150UKS Olimp Skaryszew
108.03021Janusz ZegadłoSW3197Dream Team Kielce

Łącznie 20143 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridge.kielce.com.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-16 g.07:12:07 (0.2957/118) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.