Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4302/23704 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Marzec 2019
Zachodniopomorski WZBS
Stargard; Drawno; Szczecinek

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.11094Jacek AdamczykZP317
2.16846Stanisław BabiakZP0.512
3.05902Zbigniew BogdańskiZP01
4. Edward BulukZP01
5. Edward ByczykZP01
6. Jerzy CiesielskiNZ07
7.01958Andrzej CzernowZP31
8.05919Jan DębczakZP35
9.14885Marcin DobrowolskiWP76
10.18887Andrzej DziemiankoZP0.52
11.15055Jerzy DziemidowiczZP33
12. Irena FilipowskaNZ02
13.18886Jarosław GancarczykZP02
14.16161Mirosław GlubaZP218
15. Stanisław GotoweckiNZ07
16.05935Longin GraczkowskiZP518
17.11518Marcin GraczkowskiZP1.55
18.05947Stefan JadowskiZP318
19.05950Tadeusz JanczurewiczWP57
20.05952Ryszard JankiewiczZP0.51
21.05957Edward KaczmarekZP910
22.05961Stanisław KamińskiZP54
23. Jerzy KarwowskiNZ05
24.12327Anna KondyjowskaZP436
25.12328Zygmunt KondyjowskiZP313
26.11355Władysław KorbutowiczZP518
27.17947Eugeniusz KozakZP1.521
28. Tadeusz KrajewskiNZ01
29. Zdzisława KrokerNZ02
30.18888Andrzej KrólewiczZP01
31. Marian KucZP01
32.19780Tomasz KuchtaWP02
33. Jan KuczyńskiNZ04
34.05990Zbigniew KułaczkowskiZP118
35. Zygmunt KwiatkowskiNZ03
36.06003Robert LewandowskiZP2.53
37.11356Janusz LinkiewiczZP422
38.18367Bożena ListwońZP11
39. Darek ŁobzaNZ012
40. Ireneusz ŁukaszewiczNZ05
41.06018Bogusław MaryńczakZP552
42.06021Witold MateńkoZP48
43.12694Tadeusz MediuchZP0.58
44.06026Eugeniusz MeyerZP413
45.16171Andrzej ModrzejewskiZP212
46.06049Krzysztof OrzechowskiZP57
47.06055Henryk PakułaZP422
48.10730Ryszard PawłowskiZP51
49. Tadeusz PelcZP01
50.02099Stanisław PietrzakZP41
51. Andrzej PowałkaNZ02
52.06080Jerzy SadowskiZP1246
53.08841Mirosław SankiewiczZP57
54.06087Jerzy SchulzZP913
55.13089Henryk SemeniukZP2.514
56. Maciej SilskiNZ023
57. Radosław SokołowskiNZ012
58.16139Dorota SosinowiczZP21
59.06103Wacław StupnickiZP410
60.06105Lech SulżyckiZP752
61.10401Marek SzabałowskiZP317
62.13718Marek SzumowiczZP2.513
63.02161Marcin TarasiewiczZP2.510
64. Bolesław TomaszewskiNZ06
65.08847Marek TuziemskiZP36
66.02163Henryk TyburczyZP53
67.18368Mieczysław UniejewskiZP11
68. Zbigniew WierzbickiNZ011
69. Bogdan WilińskiNZ06
70.06136Kazimierz WilińskiZP732
71.06144Czesław WojtaśZP523
72. Mariusz ZagataZP01
73.06157Marek ŻakowiczZP1228
74. Grzegorz ŻylińskiNZ010

Łącznie 778 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-05-25 g.18:29:00 (0.2146/84) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.