Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4333/23949 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** o Puchar Burmistrza Morąga
OTP** Morąg 2019
niedziela, 5 maja 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04405
04474
Krzysztof Pikus
Andrzej Sulima
WM
WM
19
11
66.80100II
II
2.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
13
19
64.4192III
III
3.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
62.1186III
III
4.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
59.9979 
 
5.04602
04665
Aleksander Kasprzak
Kazimierz Omernik
PM
PM
18
19
59.2473 
 
6.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
58.8767 
 
7.04527
10794
Krzysztof Antas
Aleksander Chrenowski
PM
PM
19
13
58.7061 
 
8.13920
06175
Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Dobrzyniecki
MA
MA
4
5
58.2654 
 
9. 
04508
Andrzej Szostak
Tadeusz Wójcik
-
WM
0
3
58.2148 
 
10.04404
04494
Wiesław Pietrzak
Zenon Wawer
WM
WM
5
5
57.2442 
 
11.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
11
57.0336 
 
12.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
56.9829 
 
13.04242
04303
Andrzej Fronczak
Roman Kierznowski
WM
WM
18
21
56.4123 
 
14.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
56.2420 
 
15.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
55.3519 
 
16.07605
04808
Zdzisław Godlewski
Krzysztof Pękała
WM
WM
5
2.5
54.6818 
 
17.04345
09037
Tomasz Lisica
Mirosław Roesler
WM
WM
7
11
54.4417 
 
18.13796
 
Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
PM
-
2
0
53.7616 
 
19.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
52.7614 
 
20.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
52.5713 
 
21.14401
04469
Mirosław Makuch
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
3
5
52.5612 
 
22.04183
04152
Janina Biała
Leszek Ostrowski
WM
WM
2
2
51.8911 
 
23.04186
07810
Janina Bakuła
Waldemar Kostrzewa
WM
MA
5
4
51.7210 
 
24.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
3
5
51.509 
 
25.04229
04261
Mirosław Doroszuk
Lech Grabski
WM
WM
9
7
50.938 
 
26.04682
04696
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
50.717 
 
27.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
WM
WM
2.5
5
50.676 
 
28. 
07558
Paweł Jesionka
Antoni Martusewicz
-
WM
0
2
50.445 
 
29.03030
04506
Zbigniew Listewnik
Regina Wołek
WM
WM
1.5
2.5
50.274 
 
30.09243
04385
Michał Kacprzak
Stanisław Okuniewicz
WM
WM
3
4
50.083 
 
31.15194
15195
Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
WM
WM
2
2.5
49.942 
 
32.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
1.5
1.5
49.901 
 
33.04267
 
Stanisław Hartwig
Jerzy Kwoczek
WM
-
2.5
0
49.321 
 
34.04461
04355
Karolina Macielak
Mariusz Macielak
MA
MA
3
5
49.281 
 
35.04233
04313
Andrzej Dzikowski
Robert Kopka
WM
WM
4
2
49.281 
 
36.07563
04360
Radosław Kozłowski
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
13
49.221 
 
37.12220
04402
Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
PM
WM
5
7
49.181 
 
38.04490
04491
Andrzej Tutaj
Ewa Tutaj
WM
WM
5
5
49.171 
 
39.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
7
49.141 
 
40.04365
04431
Krzysztof Michalczyk
Zbigniew Rogowski
WM
WM
12
18
48.261 
 
41.04279
04349
Jan Janiak
Ryszard Łasowski
WM
WM
7
7
47.911 
 
42.04306
04364
Ryszard Kłusowski
Piotr Mazur
WM
WM
7
5
47.191 
 
43.04263
11761
Romuald Grudziński
Krzysztof Tekielski
WM
WM
5
2.5
47.111 
 
44.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
46.931 
 
45.04332
04352
Kazimierz Kulas
Dariusz Łuczak
WM
WM
7
4
46.841 
 
46. 
 
Monika Banach
Michał Klincewicz
-
-
0
0
44.901 
 
47.04284
04294
Leonard Jaskowiak
Józef Kamiński
WM
WM
12
9
44.591 
 
48.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
1.5
1.5
44.331 
 
49.04677
04634
Barbara Pietruszka
Grażyna Piszczek
WM
WM
1.5
1
44.321 
 
50.02008
 
Danuta Cieniewska
Tadeusz Kaczan
WM
-
1
0
44.051 
 
51.09462
01163
Marek Serdyński
Andrzej Skoczylas
WM
WM
2
0
43.671 
 
52.06186
04358
Sławomir Grędziński
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
7
2.5
43.611 
 
53.03636
04441
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
WM
WM
2
4
43.351 
 
54.01056
03314
Grażyna Blech
Waldemar Orłowski
WM
WM
0.5
1
42.581 
 
55.01010
01060
Rena Bieda
Leokadia Danielewicz
WM
WM
0
0
42.261 
 
56. 
 
Andrzej Kacprzak
Jan Podolecki
-
-
0
0
41.321 
 
57.12226
 
Witold Nowicki
Piotr Wojtacha
WP
-
0
0
40.101 
 
58.04390
08592
Stanisław Orzoł
Jerzy Uscki
WM
WM
2.5
1.5
39.611 
 
59.04429
01616
Patryk Reszczyński
Roman Walaszkowski
WM
WM
5
0
39.391 
 
60. 
 
Janusz Ciszak
Andrzej Szyc
-
-
0
0
38.401 
 
61. 
 
Robert Buta
Janusz Jaszczak
-
-
0
0
37.691 
 
62.04325
04556
Lucyna Krutelewicz
Marek Torebko
WM
WM
4
1.5
36.301 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2030 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydz.olsztyn.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-16 g.10:06:35 (0.2938/134) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.