Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/24028 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
Poznańska Liga Okręgowa PLO-A
niedziela, 30 czerwca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.04872Zygfryd BaneckiWP4106Karo Poznań
2.04883Witold BegerWP3150IOR II Poznań
3.04891Piotr BidermanWP471Karo Poznań
4.15645Marcin BonawenturczakWP2145Nexus Kontrakt Poznań
5.17404Zbigniew Borejsza-WysockiWP2150IOR II Poznań
6.15644Robert CiesielskiWP2.5145Nexus Kontrakt Poznań
7.15656Piotr CzarneckiWP2123Cybinka Poznań
8.19346Andrzej DachteraWP1117Idealny Dach Poznań
9.11501Jarosław DobrowolskiWP215Jardob Murowana Goślina
10.09082Eugeniusz DotaWP2.5109IOR III Poznań
11.04961Stanisław DrzymałaWP5150IOR II Poznań
12.07672Piotr DymnyWP1128BM-CAK Puszczykowo
13.18491Tadeusz DziadykiewiczWP2124IOR III Poznań
14.18681Paweł FiebigWP2.5117Idealny Dach Poznań
15.04992Zbigniew GeislerWP3112OOK Oborniki
16.18951Stefan GronowskiWP150OOK Oborniki
17.19403Andrzej GrześkoWP1104Idealny Dach Poznań
18.18958Andrzej JanaszekWP1.5128BM-CAK Puszczykowo
19.17209Krzysztof JaneckiWP1.5117Idealny Dach Poznań
20.14724Zbigniew KaczorowskiWP2.5106Karo Poznań
21.05096Jan KalickiWP3112OOK Oborniki
22.18683Elżbieta KamińskaWP159Karo Poznań
23.15107Jerzy KamińskiWP2.5150IOR II Poznań
24.12434Wojciech KaniewskiWP4139IOR III Poznań
25.15630Marian KanikowskiWP3124IOR III Poznań
26.17710Elżbieta Kaźmierska-SmelaWP163OOK Oborniki
27.12435Janusz KoprasWP4139IOR III Poznań
28.19414Krzysztof KorczykWP015BM-CAK Puszczykowo
29.12340Andrzej KotWP2.5134Jardob Murowana Goślina
30.19404Maria KowalWP0134Jardob Murowana Goślina
31.19405Roman KowalWP060Jardob Murowana Goślina
32.19200Grzegorz KrysińskiWP0.5100Dębina Szynszyle Poznań
33.15108Hanna KulikowskaWP138OOK Oborniki
34.15109Wiesław KulikowskiWP1.538OOK Oborniki
35.10438Henryk KumochWP1.5134Jardob Murowana Goślina
36.12315Tadeusz LejwodaWP312Karo Poznań
37.05177Marek LewandowiczWP2104Idealny Dach Poznań
38.19411Tadeusz ŁuczkiewiczWP0128BM-CAK Puszczykowo
39.04889Barbara ŁukaszewskaWP2.5106Karo Poznań
40.17508Maciej MasłowskiWP2109IOR III Poznań
41.16718Jolanta MaterniakWP2100Dębina Szynszyle Poznań
42.16226Jarosław MichalskiWP2145Nexus Kontrakt Poznań
43.18842Rafał MilinkiewiczWP1.5104Idealny Dach Poznań
44.05253Adam MisiakWP2.5112OOK Oborniki
45.19201Grzegorz NowakWP0.5100Dębina Szynszyle Poznań
46.05279Jadwiga NowakWP11150IOR II Poznań
47.15400Andrzej OstrowskiWP2.5145Nexus Kontrakt Poznań
48.13625Krystian OstrowskiWP2145Nexus Kontrakt Poznań
49.09113Jerzy OzorowskiWP1.5128BM-CAK Puszczykowo
50.05304Waldemar PałkaWP3112OOK Oborniki
51.16225Dariusz PawlakWP2145Nexus Kontrakt Poznań
52.18629Andrzej PlewińskiWP0.5139IOR III Poznań
53.09115Arkadiusz PohlWP1.550OOK Oborniki
54.05335Stefan PruszyńskiWP317IOR II Poznań
55.05349Andrzej RichterWP4134IOR II Poznań
56.18071Danuta RudzkaWP1.5123Cybinka Poznań
57.18070Andrzej RudzkiWP2123Cybinka Poznań
58.10437Genadiusz RyncewiczWP2.5134Jardob Murowana Goślina
59.10422Roman SadowskiWP2.5100Dębina Szynszyle Poznań
60.16730Paweł SiwakWP2116IOR III Poznań
61.10439Tadeusz SmurawaWP2.5134Jardob Murowana Goślina
62.08651Teodor SosińskiWP1.5128BM-CAK Puszczykowo
63.15653Barbara SpethWP1.5100Dębina Szynszyle Poznań
64.15657Sławomir SpethWP1.5100Dębina Szynszyle Poznań
65.05420Alicja StefanowskaWP3150IOR II Poznań
66.05421Jerzy StefanowskiWP413Idealny Dach Poznań
67.15044Piotr SurdykWP3145Nexus Kontrakt Poznań
68.13607Jan SztubaWP2116IOR III Poznań
69.17258Wiesław ŚwiderskiWP2.5100OOK Oborniki
70.19412Marian TwardowskiWP043BM-CAK Puszczykowo
71.05466Piotr TyranowskiWP5145Nexus Kontrakt Poznań
72.19234Krzysztof WawrzyniakWP0.5100Dębina Szynszyle Poznań
73.12996Zdzisław WawrzyniakWP345Dębina Szynszyle Poznań
74.18952Jerzy WęglarzWP0.5128BM-CAK Puszczykowo
75.18502Małgorzata WęglewskaWP1.5106Karo Poznań
76.05497Jerzy WilczekWP3117Idealny Dach Poznań
77.14510Wojciech WitkowskiWP2.5106Karo Poznań
78.18667Roman WojciechowskiWP1.583Karo Poznań
79.05525Maciej WybranowskiWP4150IOR II Poznań
80.15655Małgorzata ZielonackaWP2.5123Cybinka Poznań
81.15651Andrzej ZielonackiWP2123Cybinka Poznań
82.13721Michał ZimpelWP2123Cybinka Poznań
83.19413Marzena ŻmudaWP015BM-CAK Puszczykowo

Łącznie 8880 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://izl.michzimny.pl/201819/ploa/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-16 g.15:29:48 (0.2090/93) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.