Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4358/24196 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Poznański Mityng Brydżowy
59th Poznan Bridge Meeting
OTP** - IV KTP - 5. Memoriał A. Witkowskiego
piątek, 21 czerwca 2019r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07596
05400
Krzysztof Brudka
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
15
63.849950II
II
2.13709
08979
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
SW
DS
9
24
62.109246III
III
3. 
 
Ivan Aleksandrov
Milko Slavov
BUL
BUL
6
6
61.808543 
 
4.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
7
60.837940 
 
5.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
LB
WP
13
11
59.977337 
 
6.18402
15120
Kazimierz Donder
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
0.5
7
59.226734 
 
7.04535
04242
Dariusz Bogucki
Andrzej Fronczak
ZP
WM
15
18
59.096131 
 
8.02121
03960
Ryszard Sakowicz
Radosław Szczepański
LB
KP
18
18
57.505528 
 
9. 
 
Yeshayahu Levit
Ron Tor
ISR
ISR
19
6
56.774925 
 
10.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
55.654322 
 
11.08638
05242
Andrzej Dymek
Ewa Knapik
WP
WP
5
5
54.813719 
 
12.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
54.623116 
 
13.05192
11400
Jarosław Lubczyński
Piotr Stanikowski
WP
WP
5
3
54.462513 
 
14.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
12
7
54.142010 
 
15.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
WP
15
13
54.031910 
 
16.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
53.84189 
 
17.12272
11903
Anna Makarewicz
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
5
9
53.58179 
 
18.04848
06130
Maria Tomczewska
Wojciech Waszkiewicz
PM
ZP
7
5
53.52168 
 
19.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
WP
19
11
53.44158 
 
20.02673
15519
Marek Jaworski
Piotr Kulesza
MP
DS
13
7
53.01147 
 
21.04360
08308
Mirosław Makatrewicz
Kamil Walczyk
WM
SW
13
7
52.80137 
 
22. 
 
Atanas Donchev
Ivan Tonev
BUL
BUL
6
6
52.74126 
 
23.05446
05454
Marek Szukała
Bogdan Świątek
WP
WP
19
12
52.69116 
 
24.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
52.66105 
 
25.11550
07849
Piotr Marcinowski
Bogdan Szulejewski
DS
SW
11
21
52.2395 
 
26.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
52.1284 
 
27.01054
03847
Tadeusz Garbacik
Jarosław Michałowski
MP
KP
13
18
52.1074 
 
28.05574
05670
Przemysław Błaszczyk
Andrzej Kozikowski
LD
LD
15
15
51.9463 
 
29.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
51.6753 
 
30.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
4
51.0542 
 
31.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
50.9132 
 
31.17167
14783
Tomasz Kiełbasa
Patryk Patreuha
MA
DS
5
5
50.9132 
 
33.15595
18760
Maciej Dąbrowski
Joanna Zalewska
OP
MA
9
2.5
50.1111 
 
34.01945
02395
Mirosław Bublewicz
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
11
12
49.3511 
 
35.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
49.1411 
 
36.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
48.8411 
 
37.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
48.3311 
 
38.04665
15802
Kazimierz Omernik
Adam Suchodolski
PM
PM
19
4
48.2811 
 
39.18890
12899
Vasil Valchev
Michał Wróbel
ZP
SL
4
7
48.1211 
 
40.18812
 
Julian Frydrich
Adrian Schwartz
WP
ISR
19
6
48.0111 
 
41.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2
2.5
47.7411 
 
41.14782
12123
Jakub Patreuha
Mateusz Stępiński
DS
MA
5
9
47.7411 
 
43.02013
11296
Andrzej Jeleniewski
Artur Pomarański
ZP
LU
18
5
47.5811 
 
44.03787
05340
Adam Kozłowski
Janusz Przybysz
LB
WP
12
9
46.9911 
 
45. 
 
Ilko Popov
Zivko Velikov
BUL
BUL
6
6
46.5611 
 
46.05170
06041
Włodzimierz Kwiatkowski
Edward Niewierowski
WP
WP
12
11
46.4811 
 
47.05100
05279
Michał Kanikowski
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
46.0811 
 
48.05264
05282
Jerzy Mścisz
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
45.9411 
 
49.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
3
5
45.9111 
 
50.05246
05523
Zofia Mikołajczyk
Artur Wójcik
WP
WP
4
12
45.6711 
 
51.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
45.5911 
 
52.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
45.0811 
 
53.03708
05545
Robert Górny
Wojciech Zimniak
KP
WP
5
5
43.4411 
 
54.05212
05491
Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
WP
WP
9
7
42.8811 
 
55.01397
02519
Piotr Korecki
Bartosz Matras
LB
LU
7
7
42.8511 
 
56.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
13
41.8011 
 
57.15656
13721
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
WP
WP
2
2
41.6911 
 
58.11424
05351
Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
WP
WP
5
5
40.8611 
 
59.17834
17008
Alicja Myśliwiec
Filip Trojański
DS
MA
1.5
2.5
40.7511 
 
60.11237
15492
Łukasz Kosma
Kamil Wszędybył
LD
LD
3
1.5
40.6711 
 
61.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
40.1111 
 
62.04883
05525
Witold Beger
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
5
39.6811 
 
63.05152
05229
Andrzej Kucharski
Adam Meller
WP
WP
4
5
39.4611 
 
64.17983
17984
John Catlow
Krzysztof Galubiński
WP
WP
2.5
2.5
38.2011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2076 punktów PKL, w tym 1092 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/arch2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-15 g.16:52:13 (0.3331/138) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.