Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4358/24197 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Poznański Mityng Brydżowy
59th Poznan Bridge Meeting
OTP** - V KTP turniej im. L. Kwiatkowskiego
sobota, 22 czerwca 2019r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.13709
08979
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
SW
DS
9
24
62.188945II
II
2.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
61.758141III
III
3.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
SL
MA
11
9
61.137538III
III
4.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
60.656935 
 
5.02673
15519
Marek Jaworski
Piotr Kulesza
MP
DS
13
7
60.536231 
 
6.04762
09755
Konrad Araszkiewicz
Łukasz Witkowski
WP
SW
21
15
59.935628 
 
7.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
59.065025 
 
8.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
58.624322 
 
9.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
58.403719 
 
10.11550
14782
Piotr Marcinowski
Jakub Patreuha
DS
DS
11
5
58.333116 
 
11.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
58.242513 
 
12.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
57.32189 
 
13.05282
04848
Jerzy Nowak
Maria Tomczewska
WP
PM
13
7
56.59179 
 
14.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
55.41168 
 
15.14789
05450
Bartosz Kaczmarek
Rafał Szymański
WP
WP
4
5
55.14158 
 
16. 
 
Atanas Donchev
Ilko Popov
BUL
BUL
6
6
54.47147 
 
17.17167
17008
Tomasz Kiełbasa
Filip Trojański
MA
MA
5
2.5
54.44137 
 
18.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
7
53.39126 
 
19.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
53.15116 
 
20.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
13
52.97105 
 
21.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
52.9395 
 
22.15595
18760
Maciej Dąbrowski
Joanna Zalewska
OP
MA
9
2.5
52.4284 
 
23.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
7
13
52.1463 
 
24.14783
07849
Patryk Patreuha
Bogdan Szulejewski
DS
SW
5
21
51.5753 
 
25.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
51.3942 
 
26.04360
08308
Mirosław Makatrewicz
Kamil Walczyk
WM
SW
13
7
50.6132 
 
27.05212
05213
Mirosław Małecki
Paweł Małecki
WP
WP
9
11
50.5421 
 
28.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
50.3511 
 
29.01054
03847
Tadeusz Garbacik
Jarosław Michałowski
MP
KP
13
18
49.9811 
 
30.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
3
5
49.9511 
 
31.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2
15
49.5311 
 
32.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
49.0811 
 
33.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
WP
19
11
48.9111 
 
34.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
5
7
48.5311 
 
35.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
47.9411 
 
36.07591
05446
Aleksander Nowakowski
Marek Szukała
WP
WP
11
19
47.5911 
 
37.05574
17494
Przemysław Błaszczyk
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2
47.2811 
 
38. 
 
Ivan Aleksandrov
Milko Slavov
BUL
BUL
6
6
47.1611 
 
39.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
4
46.5511 
 
40.05523
01770
Artur Wójcik
Aleksander Zdybel
WP
MP
12
9
45.3411 
 
41.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
5
5
45.1011 
 
42.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
44.6311 
 
43.15655
15651
Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
WP
WP
2.5
2
44.5911 
 
44.01347
12272
Piotr Ilczuk
Anna Makarewicz
LU
MA
18
5
44.4411 
 
45.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
44.4211 
 
46.01397
02519
Piotr Korecki
Bartosz Matras
LB
LU
7
7
44.2311 
 
47.05242
19780
Ewa Knapik
Tomasz Kuchta
WP
WP
5
0.5
43.2411 
 
48.18491
05476
Tadeusz Dziadykiewicz
Andrzej Waligórski
WP
WP
2
4
42.5111 
 
49.15656
13721
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
WP
WP
2
2
40.8411 
 
50.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2
40.5511 
 
51.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
2.5
39.6411 
 
52.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
38.6811 
 
53.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
2
38.0411 
 
54.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
2
3
37.0611 
 
55.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
32.8111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1618 punktów PKL, w tym 852 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/arch2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-18 g.08:37:13 (0.2165/120) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.