Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24258 turniej par

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
Turniej dodatkowy O-1
piątek, 28 czerwca 2019r., godz. 21:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.17724
17969
Maksymilian Grochowski
Anna Kosiorek
MA
MA
2
2
65.5726
2.03029
05797
Stanisław Adamczyk
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
5
62.7523
3.15595
12899
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
OP
SL
9
7
58.0319
4.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
58.0016
5.01905
01910
Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
OP
OP
7
5
56.7012
6.18829
04848
Gerhard Langenmayr
Maria Tomczewska
LB
PM
0.5
7
56.419
7.01054
19445
Tadeusz Garbacik
Kajetan Granops
MP
WP
13
0.5
54.196
8.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
53.215
8.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
53.215
10.01474
01727
Ryszard Makuch
Artur Winkler
DS
DS
5
9
52.604
11.06540
09562
Bartosz Chmurski
Łukasz Gaweł
MA
DS
21
7
52.023
12.15803
09903
Monika Suchodolska
Michał Witkowski
PM
SL
3
5
51.073
13.16616
01726
Paweł Sankowski
Tomasz Winciorek
MA
MA
2.5
18
50.442
14.11444
12575
Grzegorz Adamski
Wojciech Bondarewicz
ZP
ZP
4
4
50.172
15.18354
11903
Małgorzata Buduła
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
2
9
50.051
16.01224
01373
Marek Bałdysz
Andrzej Kaźmierczak
DS
DS
13
12
49.471
17.09020
07061
Kazimierz Grzeszkowiak
Marek Różański
MA
MA
4
9
49.151
18.08929
04161
Jan Mazurkiewicz
Bartosz Mer
MA
MA
7
4
48.891
19.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
48.491
20.12263
05059
Anna Jaguszewska
Stanisław Janik
MA
LB
4
13
48.181
21.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
47.651
22.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
3
4
47.571
23.05213
11809
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
WP
PM
11
7
47.021
24.16645
18760
Piotr Jasiński
Joanna Zalewska
MA
MA
5
2.5
46.621
25.18784
18319
Agnieszka Mankiewicz
Rafał Przybysz
MA
MA
1
2.5
44.301
26.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
44.121
27.16255
16699
Joanna Kokot
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2.5
3
42.631
28.15615
02157
Waldemar Pietrasiewicz
Paweł Szymonik
LB
LU
2.5
7
39.891
29.19106
18166
Piotr Piątkiewicz
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1.5
2.5
36.281
30.14784
15632
Dawid Permus
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2.5
2.5
35.311

Łącznie 302 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-21 g.13:10:07 (0.2210/70) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.