Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4382/24260 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Czerwiec 2019
Małopolski WZBS
GPPPP - Wiśnicz

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.02703
11769
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
9
60.2733
2.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
59.4529
3.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
58.0625
4.02663
07405
Jacek Herman
Piotr Radzikowski
MP
MP
11
9
57.7721
5.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
MP
MP
12
12
57.3718
6.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
56.8014
7.11092
07526
Tytus Bisping
Aleksander Jezioro
MP
MP
7
21
54.8010
8.14584
15757
Marek Heichel
Marcin Wilczyński
MP
MP
4
5
54.447
9.18788
18787
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
MP
MP
2
2.5
54.316
10.07687
07473
Mirosław Kołton
Janusz Szyszkowski
MP
MP
9
12
53.396
11.15231
14226
Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
3
4
52.645
12.15694
15239
Jan Grygowicz
Wiesław Stój
MP
MP
3
4
52.574
13.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
51.884
14.02727
02833
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
MP
MP
13
12
51.403
15.07618
07620
Andrzej Liwoch
Leszek Matusik
MP
MP
2.5
3
50.962
16.12984
07621
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
50.012
17.13970
08781
Leszek Faber
Maria Krasowska
MP
MP
4
5
49.511
18.02672
07312
Stanisław Jaśkiewicz
Dariusz Sosin
MP
MP
7
5
49.041
19.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
48.351
20.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
2.5
48.321
21.02678
07617
Jacek Kalinowski
Mirosław Sady
MP
MP
7
12
48.051
22.02735
02760
Marian Makówka
Jerzy Pasich
MP
MP
5
7
47.931
23.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
SL
MP
4
2.5
47.561
24.12075
02826
Marzena Kwiecińska-Wilk
Stanisław Urbanowski
MP
MP
5
7
47.071
25.07667
09433
Barbara Batkiewicz
Bogusław Wardzała
MP
MP
9
7
46.161
26.14381
08882
Izabella Klar
Wiesława Rusek
PK
PK
2.5
0.5
45.841
27.14476
14379
Jacek Gąsiorek
Józef Turecki
PK
PK
2.5
4
45.611
28.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
45.301
29.15815
15814
Eugenia Stefanów
Piotr Stefanów
MP
MP
2.5
2
45.151
30.12682
16848
Wioletta Matusik
Andrzej Sadowski
MP
MP
2.5
2
44.581
31.01053
 
Leszek Garbacik
Zdzisław Lech
PK
PK
5
0
44.231
32.10554
15112
Zbigniew Kozioł
Zygmunt Szczudło
PK
PK
5
2.5
43.741
33.07527
14288
Tadeusz Goslar
Jan Prajsnar
MP
MP
5
3
41.881
34. 
 
Jacek Piech
Mariusz Piech
-
-
0
0
35.551

Łącznie 414 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pwzbs.pl/Wyniki/gpppw/2019/190623/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.09:33:46 (0.2009/78) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.