Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4382/24318 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Czerwiec 2019
Małopolski WZBS
Kraków - Czwartki - Cafe Kontynenty

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.17147Zdzisław BaranMP03
2.02590Józef BarczykMP71
3.02597Tadeusz BiernatMP1214
4.11092Tytus BispingMP76
5.10608Barbara BobrzyńskaMP43
6.18788Adam BrodowskiMP21
7.12603Zofia DąbrowskaMP01
8.07319Anna DymekMP2.51
9.07264Wiesław DymekMP2.52
10.15231Dorota GadaśMP31
11.09430Kazimierz GałkaMP713
12.01054Tadeusz GarbacikMP136
13.02646Wacław GąssowskiMP121
14.11206Zdzisław GędłekMP57
15. Romuald GibałaMP03
16.02656Zbigniew GruszeckiMP45
17.14584Marek HeichelMP41
18.02663Jacek HermanMP1110
19.02669Stanisław JarosMP515
20.10088Władysław KaczorMP42
21.02678Jacek KalinowskiMP71
22.05111Wit KlapperSL2144
23.12633Wojciech KozubskiMP31
24.13602Ewa KwiecieńMP32
25.02720Magdalena LankoszMP921
26.02722Barbara LesieckaMP73
27.18554Hanna LeskiewiczMP34
28.05718Jerzy MichałekSL2144
29.03356Katarzyna MichałekMP72
30.12714Wacław MizeraSL49
31.02747Marian NankeMP52
32.07691Janusz NatorskiMP51
33. Anna Orłowicz-02
34.07352Marek OrłowiczMP38
35.14554Adam OwocMP2.57
36.02760Jerzy PasichMP712
37.13282Marek PietrzakMP2.52
38.18791Grażyna PluteckaMP1.58
39.18792Andrzej PluteckiMP1.58
40.15715Robert PodsiadłyMP51
41.01574Agnieszka PostrzechDS01
42.14288Jan PrajsnarMP313
43.02775Małgorzata PraszałowiczMP513
44.14226Zbigniew PrzeginiakMP49
45.07626Zdzisław ReczekMP121
46.08793Tadeusz RejdychMP72
47.13842Robert RostekLU410
48.07690Waldemar RybkaMP515
49.02787Zbigniew SaganMP94
50.13285Halina SamborekMP2.511
51. Barbara SchiereMP02
52. Jan SchiereMP02
53.15815Eugenia StefanówMP2.53
54.15814Piotr StefanówMP21
55.02806Wojciech StrzemeckiMA217
56.15714Jan SzafraniecMP2.52
57.12635Stanisława Szewczyk-KozubskaMP31
58.02819Halina ŚwięchMP718
59.14317Aleksandra TalaczekMP21
60.02823Andrzej TrygarMP123
61.02826Stanisław UrbanowskiMP720
62.17862Roman UrbańskiMP1.56
63.09433Bogusław WardzałaMP79
64. Eugeniusz WasilewskiMP01
65. Ryszard WeinarMP01
66.15757Marcin WilczyńskiMP59
67.14227Bolesław ZysekMP23

Łącznie 446 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://mzbs.pl/wyniki

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-21 g.13:13:00 (0.1766/77) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.