Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4406/24504 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

XXX OTP ** "Cud nad Wisłą"
Radzymin - GP Mazowsza
czwartek, 15 sierpnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
WM
WM
2.5
5
64.377538II
II
2.06526
06225
Waldemar Burakowski
Wojciech Palmowski
MA
MA
15
9
62.707136III
III
3.17082
14971
Maciej Boczar
Bartosz Ćwiek
MA
MA
4
3
62.466633III
III
4.20025
07830
Andrzej Lewandowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
0
5
62.156231 
 
5.12503
17242
Wojciech Uszynski
Andrzej Zawada
MA
MA
13
7
61.605930 
 
6.17692
04166
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
MA
MA
2
2
60.305528 
 
7.07555
07068
Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
MA
MA
9
4
60.225126 
 
8.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
60.114724 
 
9.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
59.484422 
 
10.07190
06963
Paweł Chindelewicz
Marek Szymanowski
PM
LD
12
24
58.274020 
 
11.12012
06845
Jacek Koter
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
58.143618 
 
12.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
57.053216 
 
13.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
56.552814 
 
14.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
2.5
56.542513 
 
15.11591
06813
Tadeusz Bożek
Krzysztof Najda
MA
MA
5
5
56.422111 
 
16.16885
14240
Dariusz Jagodziński
Karol Sawicki
MA
MA
2
0.5
56.26179 
 
17.06664
06705
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
56.24158 
 
18.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
55.27147 
 
19.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
54.80147 
 
20.06522
06876
Henryk Brodawski
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
54.15137 
 
21.04145
12492
Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
PD
PD
5
4
54.04137 
 
22.06689
11191
Andrzej Kondeja
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
53.99126 
 
23.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
53.88116 
 
24.16803
16655
Dariusz Kosiorek
Tadeusz Szczepański
LD
MA
2
2
53.57116 
 
25.06684
07810
Stefan Knothe
Waldemar Kostrzewa
MA
MA
9
4
53.06105 
 
26.04067
14252
Tomasz Bliński
Stefan Kopyt
PD
PD
7
4
52.7095 
 
27.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2
52.6995 
 
28.06629
11610
Włodzimierz Ilnicki
Paweł Starnawski
MA
MA
17
5
52.5984 
 
29.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
52.2974 
 
30.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
51.6174 
 
31.18605
19705
Krzysztof Bekalarek
Jan Syska
MA
MA
1.5
1
51.3963 
 
32.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
51.0153 
 
33.10426
13379
Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
4
4
50.9653 
 
34.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
50.9342 
 
35.18479
06956
Magdalena Czajkowska
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2
7
50.8632 
 
36.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
4
50.6132 
 
37.19723
09763
Adam Rogowski
Adam Wszeborowski
PD
PD
0.5
5
50.5421 
 
38.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
9
5
50.4011 
 
39.07928
10435
Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
MA
MA
4
5
50.3611 
 
40.12481
12475
Barbara Królak
Kazimierz Krupiński
MA
MA
2.5
2.5
50.3011 
 
41.06904
07018
Lech Sadoś
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
9
49.8211 
 
42.06539
06797
Robert Chmielak
Andrzej Miszewski
MA
MA
7
18
49.6211 
 
43.03003
15916
Hubert Urban
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
4
49.4811 
 
44.15156
15157
Hanna Probola
Wojciech Wajda
MA
MA
2.5
1.5
49.4811 
 
45.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
4
2.5
49.4211 
 
46.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
48.9211 
 
47.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
MA
MA
13
12
48.6911 
 
48.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
48.5811 
 
49.15582
07038
Tomasz Kozłowski
Stefan Zieliński
MA
MA
3
3
48.1211 
 
50.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
11
1.5
47.8111 
 
51. 
 
Marek Jaźwiński
Bogusław Jóźwiak
-
-
0
0
47.5111 
 
52.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
1.5
2
47.3111 
 
53.06186
04358
Sławomir Grędziński
Jakub Milkamanowicz
WM
WM
7
2.5
47.2911 
 
54.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
47.0411 
 
55.06221
06255
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
MA
MA
2.5
2.5
46.8611 
 
56.18757
06628
Zofia Hordyńska
Krzysztof Hordyński
MA
MA
0.5
3
46.3911 
 
57.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
46.3511 
 
58.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
MA
11
18
46.2611 
 
59.16440
16439
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
WM
WM
3
3
46.1711 
 
60.06634
11447
Stefan Jakubowski
Paweł Lasota
MA
MA
4
2
45.8611 
 
61.12263
07069
Anna Jaguszewska
Grażyna Wyczółkowska
MA
MA
4
5
45.6911 
 
62.10447
13913
Mikołaj Komorowski
Damian Trojnara
MA
MA
2.5
2
45.5611 
 
63.06546
06927
Bogusław Chomentowski
Waldemar Składanowski
MA
MA
5
5
45.0411 
 
64.08970
08428
Bogusław Pawszak
Krzysztof Sokół
MA
MA
12
4
44.4011 
 
65.14535
14536
Lesław Klader
Dorota Mosakowska
MA
MA
4
2
42.2511 
 
66. 
 
Ewa Gołacka
Urszula Probulska
-
-
0
0
41.5911 
 
67.18061
17844
Andrzej Chyliński
Jacek Lipski
MA
MA
1.5
2
41.4111 
 
68.17854
16461
Dariusz Krakowiak
Sławomir Rokicki
MA
MA
2.5
2.5
41.3011 
 
69.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
1.5
41.0511 
 
70.10674
16368
Grzegorz Górecki
Stanislaw Holtyn
MA
MA
4
2
39.6411 
 
71.18419
14539
Tomasz Gellert
Bronisław Kamiński
MA
MA
2
3
39.6211 
 
72.06556
08435
Sylwester Cieślak
Adam Tomczyński
MA
MA
12
4
38.9911 
 
73.18781
 
Jacek Piliszek
Bogdan Trzemecki
MA
-
0.5
0
37.8911 
 
74.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
1.5
1.5
37.3011 
 
75.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1
1
37.1411 
 
76.17006
10520
Andrzej Miller
Adam Ziółkowski
MA
MA
1
1
36.9811 
 
77.16357
09914
Waldemar Ładowski
Henryk Makaruk
MA
MA
1.5
2.5
36.5011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1900 punktów PKL, w tym 1012 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-21 g.20:57:16 (0.3086/164) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.