Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4443/24789 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Vilnius Cup
Vilnius Cup
Turniej par na impy
niedziela, 13 października 2019r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1. 
 
Ivar Kalma
Aarne Rummel
EST
EST
0
0
72.4584
2.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
POL
POL
0
0
53.7481
3.19416
19415
Yury Lukke
Vitalii Zuban
UKR
UKR
0
0
53.4577
4. 
 
PG Eliasson
Gunnar Elmroth
SWE
SWE
0
0
52.6373
5.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
POL
POL
0
0
48.0670
6.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
POL
POL
0
0
46.6967
7.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
POL
POL
0
0
44.0764
8.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
LTU
LTU
0
0
43.5361
9. 
 
Marek Kolk
Vilmar Vahe
EST
EST
0
0
42.1958
10. 
 
Tanel Koivupuu
Jaanus Maripuu
EST
EST
0
0
41.1455
11.20126
20125
Serhii Koliadenko
Rodion Kovalchuk
UKR
UKR
0
0
39.8052
12.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
BLR
BLR
0
0
38.9049
13.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
POL
POL
0
0
38.4746
14.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
POL
POL
0
0
33.5543
15.12009
04095
Mirosław Hryszko
Dariusz Hutnik
POL
POL
0
0
33.2539
16. 
 
Tommy Bergdahl
Henrik Wegnelius
SWE
SWE
0
0
32.0836
17. 
 
Egidijus Stankus
Laimutis Zuromskas
LTU
LTU
0
0
28.5933
18.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
POL
POL
0
0
27.2630
19. 
 
Martynas Jovaisa
Mindaugas Vrubliauskas
LTU
LTU
0
0
27.0927
20. 
 
Ilia Postovalov
Zigfrid Zvezdin
RUS
RUS
0
0
26.7824
21.13933
 
Oleg Gradovski
Sergei Romanovich
BLR
BLR
0
0
24.6621
22.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
LTU
LTU
0
0
24.3718
23.04531
03960
Marek Barylewski
Radosław Szczepański
POL
POL
0
0
22.7817
24.03170
03464
Cezary Góra
Adam Robak
POL
POL
0
0
22.5416
25.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
POL
POL
0
0
21.8016
26.02013
04303
Andrzej Jeleniewski
Roman Kierznowski
POL
POL
0
0
20.7215
27. 
 
Petro Karlikov
Kostyantyn Trifonov
UKR
UKR
0
0
19.4015
28. 
12494
Giedrius Kulnickas
Saulius Sinkevicius
LTU
LTU
0
0
18.8014
29. 
 
John Carroll
Mark Moran
IRL
IRL
0
0
18.7114
30.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
BLR
BLR
0
0
18.2513
31.07849
08308
Bogdan Szulejewski
Kamil Walczyk
POL
POL
0
0
17.3013
32. 
 
Dainius Minelga
Ramunas Zencevičius
LTU
LTU
0
0
16.7912
33.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
POL
POL
0
0
13.9912
34. 
 
Martin Andresen
Tom Johansen
NOR
NOR
0
0
13.7111
35.14707
14705
Iryna Azarava
Viktar Lipnitski
BLR
BLR
0
0
13.2711
36.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
POL
POL
0
0
12.3810
37.18832
19150
Vołodymyr Dragan
Volodymyr Porkhun
UKR
UKR
0
0
11.799
38. 
 
Petar Ivanov
Todor Tiholov
BGR
BGR
0
0
11.629
39. 
18833
Yuliy Chumak
Oleg Rovyshyn
UKR
UKR
0
0
10.898
40.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
POL
POL
0
0
10.808
41.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
POL
POL
0
0
9.847
42.14704
04162
Igor Godun
Valentin Zhuravel
BLR
BLR
0
0
9.597
43. 
 
Steve Capal
Andrew Sobell
GBR
GBR
0
0
9.126
44. 
 
Vygintas Balzekas
Audrius Mizeikis
LTU
LTU
0
0
7.896
45.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
POL
POL
0
0
6.665
46. 
 
Dmitri Rogov
Pavel Vorobei
RUS
RUS
0
0
5.705
47.13474
13698
Valery Kanstantsinau
Dmitry Khodkov
BLR
BLR
0
0
5.454
48.05341
 
Jacek Pszczoła
May Sakr
USA
LBN
0
0
4.234
49.05730
07543
Wiesław Niciński
Przemysław Teleszyński
POL
POL
0
0
3.323
50.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
POL
POL
0
0
3.193
51. 
 
Janis Ilzins
Martins Lorencs
LVA
LVA
0
0
3.182
52.09679
12802
Krzysztof Meyer
Mariusz Pankiewicz
POL
POL
0
0
3.102
53.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
POL
POL
0
0
1.421
54. 
07228
Jonas Drobulis
Alvydas Saulis
LTU
LTU
0
0
0.601
55. 
 
Vitold Sliva
Andrez Voronov
RUS
RUS
0
0
-0.101
56.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
BLR
BLR
0
0
-0.331
57.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
POL
POL
0
0
-0.361
58.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
POL
POL
0
0
-0.591
59.12129
09245
Grzegorz Deptuła
Tomasz Sinkiewicz
POL
POL
0
0
-1.491
60. 
 
Rolandas Babickas
Žilvinas Zencevičius
LTU
LTU
0
0
-1.861
61. 
 
Gennadii Rybnikov
Boris Shukhmeister
UKR
UKR
0
0
-2.801
62.19349
19268
Marius Barysas
Remigijus Mackus
LTU
LTU
0
0
-3.061
63.14703
14990
Illia Feranchuk
Liudmila Nestsiaronak
BLR
BLR
0
0
-3.491
64.17231
 
Stanisław Król
Bruno Rubenis
POL
LVA
0
0
-3.931
65.04360
11296
Mirosław Makatrewicz
Artur Pomarański
POL
POL
0
0
-4.101
66.06522
11466
Henryk Brodawski
Tadeusz Laszczak
POL
POL
0
0
-4.621
67. 
 
Ramazan Burak Baskan
Sinan Tatlicioglu
TUR
TUR
0
0
-5.001
68. 
 
Sergejs Birins
Janis Neimanis
LVA
LVA
0
0
-5.351
69.18033
07854
Marek Stankiewicz
Witalis Talar
POL
POL
0
0
-9.001
70. 
 
Jon Aabye
Tor Helness
NOR
NOR
0
0
-10.671
71. 
 
Ugis Jansons
Ivars Rubenis
LVA
LVA
0
0
-13.051
72.13628
14948
Larysa Kuzniatsova
Valiantsina Sidortsava
BLR
BLR
0
0
-13.521
73.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
LTU
LTU
0
0
-15.251
74.01502
01661
Mirosław Miłaszewski
Włodzimierz Starkowski
POL
POL
0
0
-15.801
75.19391
19390
Barbara Tuma
Krzysztof Tuma
POL
POL
0
0
-16.091
76. 
 
Sophie Bune
Soren Caspersen
DNK
DNK
0
0
-16.651
77.16504
14650
Alena Hallakh
Dmitry Kamlyuk
BLR
BLR
0
0
-16.811
78.07164
07277
Sviatlana Badrankova
Aliaksandr Prakapenka
BLR
BLR
0
0
-17.101
79. 
 
Nick Fitzgibbon
Adam Mesbur
IRL
IRL
0
0
-18.981
80.03512
07431
Wojciech Sołtysik
Marek Witek
POL
POL
0
0
-20.201
81.03052
 
Janis Bendiks
Aigars Germanis
LVA
LVA
0
0
-20.591
82. 
 
Jeniffer Harris
Eduard Malhasyan
GBR
GBR
0
0
-21.041
83. 
 
Jonathan Harris
Steve Root
GBR
GBR
0
0
-22.751
84. 
 
Soren Bune
Christian Lahrmann
DNK
DNK
0
0
-23.211
85.20110
12757
Andrius Michailovas
Geraldas Urbonas
LTU
LTU
0
0
-23.281
86. 
 
Jurijs Balasovs
Uldis Bethers
LVA
LVA
0
0
-23.981
87.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
LTU
LTU
0
0
-24.361
88.01101
04506
Iwona Smilgin
Regina Wołek
POL
POL
0
0
-26.611
89.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
POL
POL
0
0
-26.751
90.13849
 
Liepa Bikulciene
Egita Ermane
LTU
LTU
0
0
-27.471
91.14146
 
Tomas Stakenas
Lina Stakene
LTU
LTU
0
0
-27.641
92.10790
08563
Grzegorz Antosz
Andrzej Osiński
POL
POL
0
0
-29.101
93. 
 
Can Berktas
Ahmet Kahraman
TUR
TUR
0
0
-30.781
94. 
 
Sergey Matushko
Vsevolod Zubov
RUS
RUS
0
0
-31.291
95.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
POL
POL
0
0
-31.711
96.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
POL
POL
0
0
-32.261
97.14710
15670
Yauheni Hardzei
Aliaksandr Kotau
BLR
BLR
0
0
-32.531
98. 
 
Polina Smirnova
Maria Vinogradova
RUS
RUS
0
0
-33.961
99.05675
12154
Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
POL
POL
0
0
-40.461
100.14952
 
Tatyana Ankudinova
Natallia Lipay
BLR
BLR
0
0
-45.691
101. 
 
Toivo Jullis
Marko Tenn
EST
EST
0
0
-51.231
102. 
 
Peter Haw
Leong Jiamin
SGP
SGP
0
0
-72.381
103.06165
06255
Dariusz Biedrzycki
Paweł Wróblewski
POL
POL
0
0
-72.401
104. 
 
Nir Khutorsky
Aviv Zeitak
ISR
ISR
0
0
-75.141
105. 
15669
Gelena Jazvinska
Galina Koroleva
LTU
BLR
0
0
-82.291
106. 
 
Oksana Churakova
Margarita Nikitenko
BLR
BLR
0
0
-88.521

Łącznie 2878 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/vilnius/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-04-10 g.13:41:25 (0.3623/222) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.