Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4693/24793 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** 51. Turniej ZIEMI LUBELSKIEJ
51. OTP Ziemi Lubelskiej, IX GPL
niedziela, 13 października 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.13993
11834
Grzegorz Cieślak
Jakub Jagodziński
LU
LU
5
5
60.92100II
II
2.12660
13842
Sławomir Piętak
Robert Rostek
LU
LU
4
4
60.7286III
III
3.07981
07992
Jarosław Ostrowski
Andrzej Szczepaniak
LU
LU
4
5
58.8174III
III
4.02474
02494
Zbigniew Dmitruk
Grzegorz Kizeweter
LU
LU
7
5
58.4762 
 
5.02522
11828
Leszek Młodziński
Edward Wójcik
LU
LU
4
4
57.9450 
 
6.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
57.0738 
 
7.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
7
13
54.9125 
 
8.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
54.2519 
 
9.02507
07939
Grzegorz Kułak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
13
7
54.2117 
 
10.02514
02525
Andrzej Lewicki
Tadeusz Niedźwiadek
LU
LU
3
7
53.8415 
 
11.10713
08253
Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
LU
LU
4
5
53.5313 
 
12.14852
06478
Jan Niedzielski
Stanisław Tranda
LU
LU
3
4
53.4811 
 
13.15414
07940
Wojciech Okuniewski
Piotr Waniurski
LU
MP
3
12
53.249 
 
14.02504
14609
Janusz Krawczyński
Piotr Szczygieł
SW
SW
9
4
53.177 
 
15.07952
02559
Marek Osiński
Jerzy Tarajko
LU
LU
3
4
50.175 
 
16.02571
02572
Marek Zaleski
Paweł Zaleski
LU
LU
3
4
48.443 
 
17.11089
02523
Marek Michalczyk
Ludwik Murat
LU
LU
4
4
48.311 
 
18.02489
02517
Jarosław Kaczorowski
Ryszard Maciąg
LU
LU
12
5
48.291 
 
19.02539
20054
Piotr Pikuta
Łukasz Taczalski
LU
LU
3
0
48.021 
 
20.02552
16446
Piotr Sopiński
Robert Szabla
LU
LU
3
2.5
47.861 
 
21.04110
02515
Jakub Kotorowicz
Piotr Lutek
LU
LU
18
9
47.741 
 
22.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
47.421 
 
23.10709
15734
Piotr Frankowski
Krzysztof Grabarz
MA
LU
4
2
46.961 
 
24.08026
11940
Andrzej Potrzyszcz
Dariusz Serafin
LU
LU
7
4
46.311 
 
25.15262
13866
Grzegorz Piotrowski
Arkadiusz Stojan
MA
LU
2
2
45.181 
 
26.07991
08043
Gabriel Szarafin
Piotr Zawiślak
LU
LU
5
5
45.171 
 
27.02470
13033
Krzysztof Chabrowski
Andrzej Pertkiewicz
LU
LU
4
5
44.411 
 
28.16809
16269
Julia Grodzka
Dariusz Grodzki
LU
LU
2
3
43.121 
 
29.02512
12662
Krzysztof Latus
Krzysztof Stachura
LU
LU
7
4
41.501 
 
30. 
19478
Lucyna Flejmer
Damian Markowski
LU
LU
0
0
40.961 
 
31.19550
14685
Ireneusz Grabowski
Grzegorz Krawczyk
LU
LU
1
2
39.271 
 
32.08011
08019
Janusz Hamerski
Andrzej Madej
LU
LU
1.5
2
36.161 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1100 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydz.lublin.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-03-31 g.03:22:38 (0.1568/74) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.