Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4451/24970 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Październik 2019
Dolnośląski WZBS
Grand Prix Dolnego Śląska w Dzierżoniowie

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
5
62.2332
2.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
60.0828
3.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
9
59.4824
4.18869
18871
Dominik Hołyś
Piotr Zborowski
DS
DS
1.5
1.5
56.5120
5.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
7
55.7916
6.10488
13065
Krzysztof Grela
Anna Jankowska
DS
DS
4
4
55.0112
7.01465
01478
Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
DS
DS
3
4
54.088
8.01325
01655
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
DS
DS
5
5
53.686
9.01381
01599
Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
DS
DS
9
5
53.666
10.08574
08194
Mariusz Szumski
Leszek Urbańczyk
DS
DS
1.5
4
53.485
11.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
5
52.124
12.08188
15143
Robert Księżopolski
Marcin Pastudzki
DS
DS
5
3
52.104
13.01437
20153
Zdzisław Kunc
Wiesława Mirosław
DS
DS
11
0
52.063
14.01608
01631
Marek Rużyło
Wojciech Skonieczny
DS
DS
5
5
51.842
15.19422
19428
Jerzy Pieszczuch
Stanisław Tomski
DS
DS
1
2
50.802
16.01458
01511
Wojciech Lubas
Robert Mroczek
DS
DS
5
4
49.861
17.01239
01713
Robert Biel
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
7
49.371
18.08859
10479
Krzysztof Lewandowski
Krzysztof Obłój
DS
DS
7
5
49.071
19.01641
01711
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
DS
DS
12
11
48.601
20.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
5
5
48.381
21.01613
01744
Marek Rzeszutek
Krzysztof Wójcik
DS
DS
7
7
47.911
22.01718
01725
Bogumił Wegner
Dariusz Wincenty
DS
DS
12
11
47.691
23.01269
14454
Aleksander Czajka
Marcin Motykiewicz
DS
DS
7
4
47.361
24.01567
01652
Andrzej Pliszczyński
Michał Stadnik
DS
DS
5
5
47.331
25.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
46.861
26.15124
08144
Jan Kozak
Ireneusz Siemieniako
DS
DS
1
5
46.811
27. 
 
Michał Radomski
Aleksander Szablewski
-
-
0
0
46.441
28.13828
15519
Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
DS
ZP
5
7
45.231
29.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
43.991
30.18493
18068
Jarosław Chłądowicz
Teresa Lubas
DS
DS
1.5
1.5
40.341
31. 
 
Piotr Aftanas
Andrzej Gan
-
-
0
0
36.021
32.09572
01429
Edward Kasiński
Ryszard Kubik
DS
DS
5
5
35.461

Łącznie 378 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://brydzwtorkowe.cba.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-29 g.13:37:42 (0.1947/74) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.