Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4462/25003 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** VI Turniej Pamięci E. Olborta i L. Przygody -
OTP** VI Turniej Pamięci E. Olborta i L. Przygody
poniedziałek, 11 listopada 2019r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03345
07431
Zbigniew Mącior
Marek Witek
SL
SL
18
21
61.74100II
II
2.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
3
61.3392III
III
3.11550
18890
Piotr Marcinowski
Vasil Valchev
DS
SL
11
5
61.1786III
III
4.16475
03532
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
SL
SL
7
11
60.5679 
 
5.03422
03620
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
SL
SL
9
13
60.1673 
 
6.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
59.1866 
 
7.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
58.8360 
 
8.03170
03464
Cezary Góra
Adam Robak
SL
SL
7
13
57.9454 
 
9.03034
03616
Andrzej Bacik
Rudolf Zając
SL
SL
9
11
57.7747 
 
10.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
57.2941 
 
11.03153
03337
Krzysztof Gaweł
Andrzej Maszczyszyn
SL
SL
7
11
57.1535 
 
12.07341
03266
Ireneusz Kowalczyk
Stefan Kowalczyk
SL
SL
21
18
56.3828 
 
13.03185
03389
Zbigniew Guła
Leszek Niemiec
SL
SL
13
13
55.5922 
 
14.01882
01643
Andrzej Skotniczny
Ewa Sobolewska
OP
OP
9
15
55.4620 
 
15.07130
07501
Eugeniusz Konik
Jan Styczyński
LB
LB
4
5
54.8719 
 
16.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
MP
SL
13
13
54.5617 
 
17.15340
03561
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
3
12
54.4716 
 
18.07380
07388
Marek Niedbach
Grzegorz Panek
SL
SL
3
3
53.5815 
 
19.09167
09192
Edward Bondarewicz
Radosław Sawicki
OP
OP
5
5
53.4614 
 
20.01827
13167
Zbigniew Kowalczyk
Marian Łukaszuk
OP
OP
5
2
52.9213 
 
21.03388
03448
Marek Nicieja
Jan Pudlik
SL
SL
5
9
52.6412 
 
22.03430
03455
Janusz Pisarek
Jerzy Radomski
SL
SL
7
12
52.6111 
 
23.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
52.3610 
 
24.11155
01820
Marek Benda
Marek Jezierzański
OP
OP
4
5
51.519 
 
25.19348
03564
Leszek Suder
Zdzisław Urbańczyk
SL
SL
1.5
7
51.498 
 
26.03143
03304
Edmund Gabryś
Julian Lassota
SL
SL
5
12
51.227 
 
27.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
3
51.115 
 
28.11159
07101
Zdzisław Chrustowski
Kajetan Olewicz
OP
LD
4
7
50.734 
 
29.18392
03562
Anna Stelmach
Jerzy Ujma
SL
SL
1.5
12
50.423 
 
30.01879
01906
Jerzy Serafin
Krzysztof Wołynkiewicz
OP
OP
5
5
50.322 
 
31.09952
09818
Stanisław Drabczyk
Henryk Grządziel
SL
SL
5
13
50.081 
 
32.05585
01864
Stanisław Ciach
Andrzej Owczarek
OP
OP
4
4
49.941 
 
33.12846
05797
Andrzej Hermansdorfer
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
49.901 
 
34.16272
17664
Artur Głowacki
Tadeusz Kois
SL
SL
2.5
2.5
49.611 
 
35.08519
03405
Jacek Młyńczyk
Janusz Paliwoda
MP
SL
13
5
49.161 
 
36.01787
09194
Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
OP
OP
5
4
48.791 
 
37.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
4
2
48.641 
 
38.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2
3
48.541 
 
39. 
07156
Marek Kowałko
Andrzej Pluta
NZ
OP
0
0.5
48.521 
 
40.20124
20231
Janina Czaja-Kozioł
Zbigniew Tiffert
OP
OP
0
0
48.121 
 
41.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
3
47.571 
 
42.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
47.471 
 
43.03064
01865
Michał Błach
Andrzej Pawlak
SW
OP
5
17
47.451 
 
44.15649
01835
Janusz Kuśmierczyk
Bogdan Lipczak
OP
OP
3
7
47.171 
 
45.20149
20148
Ireneusz Hebdowski
Jan Kurianowicz
OP
OP
0
0
46.651 
 
46.01803
01905
Stanisław Górski
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
5
7
46.111 
 
47.16276
16279
Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
SL
SL
2.5
2.5
45.871 
 
48.02693
04119
Paweł Korombel
Robert Krupiński
SL
SL
5
4
45.461 
 
49.01788
01813
Bernard Broda
Jacek Hetper
OP
OP
5
4
45.171 
 
50.09170
12380
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
OP
OP
3
3
44.791 
 
51.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
43.681 
 
52.07152
01916
Jacek Mazurkiewicz
Dariusz Zbieg
OP
OP
4
4
42.151 
 
53.12228
14350
Adam Kielichowski
Edmund Kolmas
LD
SL
3
3
41.861 
 
54.03435
03498
Ireneusz Płocha
Zbigniew Słaby
SL
SL
4
7
41.481 
 
55. 
 
Anna Wszelaczyńska
Jan Wszelaczyński
NZ
NZ
0
0
41.451 
 
56.07167
01920
Eryk Hamerski
Antoni Żółtański
OP
OP
3
3
40.261 
 
57. 
 
Grażyna Bremer
Teresa Skowron
NZ
NZ
0
0
39.691 
 
58. 
 
Stanisław Merta
Ryszard Siejko
NZ
NZ
0
0
39.451 
 
59.10711
01869
Karol Brzozowski
Henryk Przybylski
OP
OP
2.5
4
39.411 
 
60. 
 
Genowefa Hanusiak
Henryk Hanusiak
NZ
NZ
0
0
39.341 
 
61.18249
16780
Tomasz Adamczyk
Wiesław Grabowski
OP
OP
0.5
2
37.491 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1998 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-08-08 g.05:58:50 (0.2397/132) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.