Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4478/25164 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Listopad 2019
Mazowiecki WZBS
CPK
poniedziałki i piątki

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.06488Wiesław AndrukPM91
2. Józef Baj-01
3.07777Ewa BanaszkiewiczMA1533
4.17155Sławomir BąkMA414
5.16296Jerzy BejmaMA32
6.17951Jakub BojanowskiMA211
7.11591Tadeusz BożekMA744
8.06522Henryk BrodawskiMA1329
9.11459Jerzy BrzózyMA1.52
10.06526Waldemar BurakowskiMA1511
11.06527Wanda BuszkowskaMA31
12.09741Wiktor CałaMA59
13.06530Jerzy CelMA41
14.14420Igor ChalupecMA416
15.06539Robert ChmielakMA719
16.06540Bartosz ChmurskiMA2416
17.06542Irena ChodorowskaMA1839
18.06543Jan ChodorowskiMA1839
19.06546Bogusław ChomentowskiMA514
20.19344Łukasz ChrzanowskiMA1.51
21.06556Sylwester CieślakMA1232
22.18479Magdalena CzajkowskaMA2.51
23.06564Gerard CzernohorskiMA515
24.07052Edmund CzubakMA1115
25.10720Maria DümMA2.52
26.06577Zygmunt DumałaMA54
27.08931Andrzej FenglerMA51
28.06591Grzegorz FijałkowskiMA910
29.10548Tadeusz FilaberMA718
30.08403Andrzej FryszkowskiMA45
31.13711Magdalena GłombińskaMA2.51
32.07053Krzysztof GołaśMA54
33.06990Urszula Górecka-WideryńskaMA31
34.16859Ireneusz GrynczewskiMA511
35.09822Zdzisław IngielewiczOP71
36.06638Włodzimierz JaneczekMA115
37.17836Leszek JędrzejczakMA215
38.18015Ireneusz JędrzejewskiMA1.51
39.10356Agnieszka JonczykMA32
40.06664Jan KandybowiczMA131
41.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA32
42.04793Krzysztof KlufMA121
43.18165Dariusz KłodosMA21
44.08411Krzysztof KobylińskiMA115
45.07809Piotr KołudaLU171
46.15201Jacek KomorowskiMA2.51
47.06689Andrzej KondejaMA1347
48.06693Jacek KorpettaMA1711
49.07810Waldemar KostrzewaMA41
50.06702Janusz KowalczykMA51
51.09734Krzysztof KowalczykMA41
52.06705Zdzisław KowalewskiMA1310
53.06707Maciej KowalskiMA121
54.06710Tomasz KozarzewskiMA31
55.06711Hanna KoziorowskaMA52
56.15582Tomasz KozłowskiMA32
57.17675Janusz KrólikowskiMA32
58.08944Jerzy KrupkaMA310
59.07812Zygmunt KuczyńskiMA112
60.06733Grzegorz KulaMA112
61.11466Tadeusz LaszczakMA73
62.06746Zdzisław LaszczakMA1533
63.04043Mirosław LiszewskiPD111
64.07928Mariusz ŁasiewickiMA423
65.13622Mirosław ŁopaciukMA53
66.06766Wiesław MaciejczukMA133
67.09357Arkadiusz MajcherMA111
68.17361Marta MakarewiczMA49
69.06781Kazimierz MarcinkowskiMA43
70.15822Jacek MetterMA314
71.15203Adam MielczarekMA2.51
72.17006Andrzej MillerMA14
73.06797Andrzej MiszewskiMA1811
74.06800Sylwester MłynarczukMA1837
75.14417Maciej MosakowskiMA2.51
76.06810Andrzej MusiałMA34
77.06813Krzysztof NajdaMA71
78.06817Renata NeronowiczMA1218
79.04660Marek NiesłuchowskiPM53
80.06821Daniel NorekMA422
81.06824Mirosław NowaczyńskiMA78
82.17659Jerzy NoworolMA1.512
83.11291Przemysław OhryskoMA2.512
84.06291Zdzisław OlszewskiMA51
85.18756Henryk OsińskiMA1.51
86.06845Tomasz PaluchowskiMA1323
87. Henryk Petryk-02
88.06876Janusz RadeckiMA1814
89.06895Artur RutkowskiMA1913
90.06900Tomasz RyffaMA55
91.15263Andrzej RzechułaMA2.51
92.06903Józef RzepkaMA513
93.06904Lech SadośMA1229
94.06905Ryszard SałańskiMA222
95.11593Anna SencerzMA2.511
96.09643Tomasz SielickiMA711
97.17636Zbigniew SieszyckiMA1.51
98.12196Zbigniew SkibickiMA57
99.06927Waldemar SkładanowskiMA514
100.18575Zenon SkrzypczakMA01
101.08428Krzysztof SokółMA48
102. Bogdan Staniewicz-01
103.05423Jeremi StępińskiOP191
104.08431Wiesław SyczMA131
105.06956Bogdan SzlachetaMA71
106.14007Tomasz SzleszyńskiMA32
107.06959Zofia SzuchnikMA41
108.06960Janusz SzuksztaMA93
109.07849Bogdan SzulejewskiSW211
110.14006Andrzej TarleckiMA32
111.08435Adam TomczyńskiMA432
112.10340Michał TuczyńskiMA2.51
113.15871Stanisław TurlejMA1.51
114.06973Piotr TuszyńskiDS243
115.12503Wojciech UszynskiMA133
116.06982Marcin WalczakMA51
117.11191Dariusz WęgrowiczMA531
118.01726Tomasz WinciorekMA1815
119.08116Edward WindorpskiMA43
120.07001Elżbieta WodzińskaMA2.51
121.18260Tomasz WolfkeMA24
122.18166Arkadiusz WódkowskiMA2.51
123.12173Olga WrzosMA415
124.09278Hubert ZacharskiMA2.51
125.11435Janusz ZarębaMA33
126.11658Zofia ZarębaMA31
127.17242Andrzej ZawadaMA73
128.17837Mirosław ZawiślakMA2.516
129.10096Adam ZdrojewskiMA42
130.07038Stefan ZielińskiMA31
131.07042Andrzej ZiomekMA95
132.10520Adam ZiółkowskiMA14
133.09620Adam ŻelaznyMA512

Łącznie 1128 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-02-28 g.19:28:38 (0.2400/143) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.