Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5067/25468 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

29. OTP** o Puchar Wójta Gminy Bielsk
OTP** Turniej Par o Puchar Wójta Gminy Bielsk
sobota, 8 lutego 2020r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.10023
06352
Leszek Łuniewski
Leszek Szeląg
MA
MA
12
5
65.797538II
II
2.08970
08428
Bogusław Pawszak
Krzysztof Sokół
MA
MA
12
4
63.927035III
III
3.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
13
61.656533III
III
4.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
4
4
61.546030 
 
5.06313
14255
Adam Amrozy
Marcin Skurzyński
MA
MA
4
2.5
61.485528 
 
6.06765
06845
Piotr Łyczkowski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
60.795126 
 
7.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
60.274623 
 
8.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
56.744121 
 
9.10017
16369
Paweł Babecki
Jarosław Malarski
LD
LD
5
2.5
56.323719 
 
10.06554
03724
Jarosław Cieślak
Leszek Hejne
DS
KP
19
7
55.413216 
 
11.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
55.192814 
 
12.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
55.052312 
 
13.06697
13463
Jarosław Kostrzewa
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
11
4
55.00189 
 
14.03763
04012
Leszek Kawski
Andrzej Wojnowski
KP
KP
9
3
54.79158 
 
15.17061
12006
Urszula Kielak
Danuta Krupnik
MA
MA
2.5
7
54.74147 
 
16.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
7
54.74147 
 
17.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
54.45137 
 
18.10674
16368
Grzegorz Górecki
Stanislaw Holtyn
MA
MA
4
2.5
53.61126 
 
19.04682
04696
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
52.94116 
 
20.06320
05517
Władysław Dziachan
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
4
7
52.61105 
 
21.17155
06963
Sławomir Bąk
Marek Szymanowski
MA
LD
5
24
52.28105 
 
22.09773
09607
Andrzej Lenart
Henryk Przybysławski
MA
MA
2.5
5
52.1795 
 
23.06218
16439
Andrzej Niewiadomski
Jerzy Plichtowicz
MA
WM
5
3
52.0284 
 
24.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
MA
21
18
51.8174 
 
25.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
51.1463 
 
26.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
2
51.0963 
 
27.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
50.9853 
 
28.10134
06802
Marcin Gruchała
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
2
11
50.2142 
 
29.17554
16373
Jakub Dziuba
Krzysztof Pietruszka
MA
MA
2
2.5
49.7032 
 
30.13920
13904
Wojciech Adamkiewicz
Jerzy Sadowski
MA
MA
4
4
49.5421 
 
31.08299
06337
Tadeusz Gawroński
Jerzy Manecki
MA
MA
5
5
49.4821 
 
32.11591
07830
Tadeusz Bożek
Jerzy Pawelec
MA
MA
7
5
49.3711 
 
33.06331
06339
Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
MA
MA
5
4
49.2211 
 
34.06329
18350
Andrzej Jaroński
Wanda Jeleniewicz
MA
MA
4
1.5
49.1711 
 
35.06221
06255
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
MA
MA
2.5
3
48.7811 
 
36.06321
06322
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
MA
MA
7
5
48.5211 
 
37.06689
06903
Andrzej Kondeja
Józef Rzepka
MA
MA
13
5
48.2611 
 
38.06222
06253
Marek Ogrodowczyk
Tadeusz Wiśniewski
MA
MA
3
4
48.2111 
 
39.06526
07053
Waldemar Burakowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
15
5
48.1611 
 
40.10020
06357
Jerzy Słomski
Jolanta Wiśniewska
MA
MA
2.5
4
47.9711 
 
41.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
47.9411 
 
42.16229
16230
Anna Leśniewska
Andrzej Rywocki
KP
KP
4
3
47.5411 
 
43.16885
14240
Dariusz Jagodziński
Karol Sawicki
MA
MA
2
1
47.3411 
 
44.11245
06356
Jarosław Szczygieł
Maciej Wiącek
MA
MA
4
12
47.2011 
 
45.06488
06556
Wiesław Andruk
Sylwester Cieślak
PM
MA
9
12
46.6811 
 
46.14695
16413
Sławomir Pawłowski
Bogusław Świeżawski
LD
LD
1.5
1.5
46.6111 
 
47.18076
14534
Wiesław Olszewski
Roman Wajs
MA
MA
2.5
3
46.2911 
 
48.06507
06629
Wojciech Biegajło
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
13
17
46.2811 
 
49.18349
08296
Jerzy Dankowski
Wiesław Skupiński
MA
MA
0
3
46.1911 
 
50.10191
14532
Artur Duczmalewski
Krzysztof Makuch
MA
MA
4
4
45.6711 
 
51.03858
18259
Józef Molczyński
Maria Pruchniewska
KP
KP
2
1.5
45.2411 
 
52.07350
06355
Jerzy Sztylko
Lech Warwocki
MA
LD
2.5
9
44.7411 
 
53.06175
06186
Kazimierz Dobrzyniecki
Sławomir Grędziński
MA
WM
5
7
44.7411 
 
54.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
MA
MA
3
5
44.6311 
 
55.06577
06904
Zygmunt Dumała
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
44.4711 
 
56.13908
13903
Jerzy Cichowski
Bogdan Jaskulski
MA
MA
1.5
4
44.4211 
 
57.20330
20334
Małgorzata Humeniuk
Andrzej Zieliński
MA
MA
0
0
43.1611 
 
58.17509
06251
Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
MA
MA
2
4
42.4211 
 
59.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
39.5611 
 
60.18028
18029
Andrzej Mazur
Jan Milewski
MA
MA
1.5
1.5
39.4611 
 
61.16694
16372
Zenon Filipiak
Tadeusz Osiecki
MA
MA
2.5
2.5
38.9711 
 
62.06173
06177
Andrzej Chrzanowski
Szymon Dutkiewicz
MA
MA
4
5
38.5511 
 
63.06325
13695
Ireneusz Głowacki
Jadwiga Pęcherzewska
MA
MA
4
2.5
37.1511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1568 punktów PKL, w tym 830 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-22 g.19:04:50 (0.2416/136) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.