Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4793/25678 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
II liga, grupa SW
miejsca 1-8
wtorek, 30 czerwca 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.03029Stanisław AdamczykSL7510255PREMONT Impas Katowice 
2.01231Longin BartnikOP7278139SYNIS OPOLE 
3.15214Tadeusz BartolikLD2280140Zdrowie Piast Sieradz 
4.09930Mirosław BiałożytSL13255128PREMONT Impas Katowice 
5.13638Włodzimierz BiernackiLD2.5490245Zdrowie Piast Sieradz 
6.03063Tadeusz BiskupSL5482241PREMONT Impas Katowice 
7.03068Michał BojanowskiSL9482241PREMONT Impas Katowice 
8.17513Bartosz BunarDS2.518492Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR 
9.03103Robert CimrSL7510255PREMONT Impas Katowice 
10.05606Grzegorz DziębowskiLD9490245Zdrowie Piast Sieradz 
11.03131Stanisław FangorSL1315678DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
12.01297Mirosław FechnerDS7507254Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
13.03153Krzysztof GawełSL7570285DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
14.09562Łukasz GawełDS7670335Erbud KS AZS Wratislavia IX WRII
15.12439Arkadiusz GotwaldLD3537269PKB BINŻ Bełchatów 
16.09818Henryk GrządzielSL13255128PREMONT Impas Katowice 
17.01807Roman GrzelakLD15269135PKB BINŻ Bełchatów 
18.14714Krzysztof HanLD3490245Zdrowie Piast Sieradz 
19.01352Bernard JadczakDS9670335Erbud KS AZS Wratislavia IX WRII
20.01822Andrzej JurkiewiczOP4253127SYNIS OPOLE 
21.06659Maciej KalitaLD5215108PKB BINŻ Bełchatów 
22.12139Remigiusz KaźmierczakDS4700350KS Gwardia V Strachota WRI
23.05115Tomasz KlimczakDS3700350KS Gwardia V Strachota WRI
24.05672Andrzej KrakowiakLD7550275PKB BINŻ Bełchatów 
25.01427Przemysław KubickiDS5626313Erbud KS AZS Wratislavia IX WRII
26.03300Tomasz KuśSL7519260DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
27.09303Jarosław ŁaszczukLD7476238Zdrowie Piast Sieradz 
28.05696Igor ŁobodzińskiLD5550275PKB BINŻ Bełchatów 
29.01483Adam MarcinowskiDS9700350KS Gwardia V Strachota WRI
30.05713Mirosław MarszałLD5550275PKB BINŻ Bełchatów 
31.03337Andrzej MaszczyszynSL11519260DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
32.01502Mirosław MiłaszewskiDS196935BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR 
33.11524Cezary MroczekDS3359180KS Gwardia V Strachota WR 
34.17834Alicja MyśliwiecDS1.5207104Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR 
35.03387Tadeusz NędziSL7260130DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
36.13656Wiesław OlczykLD2.5280140Zdrowie Piast Sieradz 
37.18072Krzysztof OlejnikLD2490245Zdrowie Piast Sieradz 
38.17934Szymon OstrowskiDS211558Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR 
39.14782Jakub PatreuhaDS5620310BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WRII
40.14783Patryk PatreuhaDS7368184BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR 
41.11527Andrzej PękalaDS3359180KS Gwardia V Strachota WR 
42.16585Adam PigulskiDS3368184Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR 
43.03430Janusz PisarekSL7570285DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
44.16699Arkadiusz PoziemskiDS3620310Objectivity KS AZS Wratislavia VI WRII
45.16586Maciej RacewiczDS2.5552276Objectivity KS AZS Wratislavia VI WRII
46.03455Jerzy RadomskiSL12570285DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
47.06348Tomasz RadwańskiLD5490245Zdrowie Piast Sieradz 
48.01590Piotr RatajskiDS5700350KS Gwardia V Strachota WRI
49.01597Michał RobakDS5536268Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
50.17935Ryszard RosikiewiczDS2.5620310Objectivity KS AZS Wratislavia VI WRII
51.05797Karol RuszkiewiczSL7493247DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 
52.01882Andrzej SkotnicznyOP9530265SYNIS OPOLE 
53.01881Marek SkotnicznyOP7480240SYNIS OPOLE 
54.12154Mateusz SobczakDS11230115BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR 
55.01643Ewa SobolewskaOP15530265SYNIS OPOLE 
56.16475Andrzej StaszekSL7510255PREMONT Impas Katowice 
57.08450Waldemar SzelkaOP9530265SYNIS OPOLE 
58.03532Edwin SzenkelbachSL11510255PREMONT Impas Katowice 
59.14060Adam SzuszkiewiczDS3460230Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR 
60.01679Jacek SzwedDS5700350KS Gwardia V Strachota WRI
61.05845Zbigniew SzymczykLD5550275PKB BINŻ Bełchatów 
62.07542Marek TekieliOP7530265SYNIS OPOLE 
63.16926Oskar TokarczukDS2253127Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR 
64.01705Małgorzata Turska-MarcinowskaDS9700350KS Gwardia V Strachota WRI
65.12927Adam WaszkiewiczDS4670335Erbud KS AZS Wratislavia IX WRII
66.01730Michał WittenbeckDS9298149Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
67.09206Cezary WołczakOP7530265SYNIS OPOLE 
68.01740Marek WoźniakDS4447224Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
69.01753Łukasz WysłouchDS4447224Erbud KS AZS Wratislavia IX WR 
70.05880Marcin ZbrojaLD5550275PKB BINŻ Bełchatów 
71.03621Krzysztof ZielińskiSL7519260DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 33063 punkty PKL, w tym 16541 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-12-01 g.06:09:57 (0.2507/81) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.