Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4862/25800 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Marzec 2020
Lubelski WZBS
X Grand Prix Lubelszczyzny Turniej w Kraśniku
2020-03-08

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.12660
13842
Sławomir Piętak
Robert Rostek
LU
LU
4
4
62.4231
2.02507
07939
Grzegorz Kułak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
13
7
60.9227
3.02489
07984
Jarosław Kaczorowski
Bogdan Palikot
LU
MP
12
7
59.5024
4.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
58.1720
5.02496
03006
Cezary Komajda
Krzysztof Warzocha
LU
LU
11
12
57.1716
6.02495
02502
Andrzej Kokoryka
Andrzej Kozak
LU
LU
11
12
57.0013
7.02552
02559
Piotr Sopiński
Jerzy Tarajko
LU
LU
3
4
57.009
8.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
4
56.006
9.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
54.756
10.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
54.175
11.09303
05822
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
DS
7
13
54.005
12.02514
02571
Andrzej Lewicki
Marek Zaleski
LU
LU
3
3
53.174
13.10687
07158
Lech Adach
Zbigniew Hałaczkiewicz
LU
LU
5
5
52.923
14. 
 
Jerzy Misiak
Andrzej Pasieczny
-
-
0
0
52.583
15.02462
02572
Jacek Baka
Paweł Zaleski
LU
LU
11
4
51.672
16.15414
07940
Wojciech Okuniewski
Piotr Waniurski
LU
MP
3
12
51.331
17.02479
07937
Wojciech Gąska
Michał Świdziński
LU
LU
4
5
51.001
18.02470
07952
Krzysztof Chabrowski
Marek Osiński
LU
LU
4
3
50.421
19.07991
08043
Gabriel Szarafin
Piotr Zawiślak
LU
LU
5
5
50.331
20.07981
07992
Jarosław Ostrowski
Andrzej Szczepaniak
LU
LU
4
5
50.251
21.07988
07999
Gabriel Raszka
Jerzy Zub
LU
LU
4
2.5
49.831
22. 
02517
Jan Banak
Ryszard Maciąg
-
LU
0
5
49.581
23.02566
05876
Zdzisław Widomski
Piotr Wulkiewicz
LU
PD
5
7
48.001
24.02931
02930
Sławomir Król
Stanisław Król
SW
SW
4
4
46.671
25.02503
09483
Andrzej Koziejowski
Grzegorz Posyniak
LU
LU
5
3
45.001
26.15868
11940
Janusz Borek
Dariusz Serafin
LU
LU
2
4
44.671
27.07986
08026
Wiesław Pawelec
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
7
44.251
28.19117
02545
Agnieszka Brawata
Adam Pruszkowski
LU
LU
0.5
5
42.501
29. 
 
Aleksander Król
Józef Lendzion
-
-
0
0
41.501
30.16809
18366
Julia Grodzka
Anna Pytka
LU
LU
2
1.5
39.921
31.19833
16285
Jan Chmura
Waldemar Majewski
LU
LU
0.5
1
39.001
32. 
19452
Sławomir Płatek
Halina Szarafin
-
LU
0
0
37.921
33.19478
13033
Damian Markowski
Andrzej Pertkiewicz
LU
LU
0.5
5
36.421

Łącznie 384 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-19 g.11:08:12 (0.2631/78) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.