Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4636/25889 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

21. Mityng "Hotel Senator" OTP*
3. MTP
piątek, 21 sierpnia 2020r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
9
62.787035III
III
2.14728
09550
Kamil Nowak
Jakub Wojcieszek
MA
MA
13
17
61.566131III
III
3.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
61.435226 
 
4.04535
08308
Dariusz Bogucki
Kamil Walczyk
ZP
SW
17
7
59.444422 
 
5.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
WP
7
11
58.003618 
 
6.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
57.332814 
 
7.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
56.781910 
 
8.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
11
11
56.33147 
 
9.02495
03423
Andrzej Kokoryka
Marek Pieczka
LU
SL
11
11
55.44137 
 
10.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
53.78116 
 
11.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
53.33105 
 
12.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
52.8984 
 
13.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
5
21
52.2274 
 
14.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
51.2253 
 
14.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
4
51.2253 
 
16.17495
05876
Robert Barankiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
3
7
49.4432 
 
17.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
5
49.3311 
 
18.06370
02990
Jacek Bors
Adam Strzelecki
SW
SW
5
7
49.2211 
 
19.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
48.5611 
 
20.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
48.3311 
 
21.01437
01744
Zdzisław Kunc
Krzysztof Wójcik
DS
DS
11
7
48.2211 
 
22.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
47.8911 
 
23.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
11
47.7811 
 
24. 
 
Vasil Getov
Ilko Popov
BGR
BGR
6
6
46.8911 
 
25.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
46.7811 
 
26.12263
04329
Anna Jaguszewska
Zbigniew Krzepkowski
MA
WM
4
5
45.4411 
 
27.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
45.1111 
 
28.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
7
44.7811 
 
29.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
43.5611 
 
30.06441
06445
Roman Urbańczyk
Ryszard Wójcik
MA
MA
7
4
42.2211 
 
31.12629
11195
Tomasz Magryś
Tadeusz Sum
PK
PK
2
1.5
39.3311 
 
32.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
SL
7
19
37.7811 
 
33.02877
18794
Adam Bartosik
Danuta Kaczmarek
SW
LB
3
1.5
35.6711 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 806 punktów PKL, w tym 428 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-27 g.15:01:02 (0.2314/76) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.