Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4636/25890 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

21. Mityng "Hotel Senator" OTP*
4. MTP
sobota, 22 sierpnia 2020r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.11358
09550
Aleksander Krych
Jakub Wojcieszek
MA
MA
7
17
60.077035III
III
2.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
59.276030III
III
3.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
11
11
56.985226 
 
4.01437
01744
Zdzisław Kunc
Krzysztof Wójcik
DS
DS
11
7
56.384322 
 
5.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
5
56.213518 
 
6.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
3
15
55.712613 
 
7.02495
03423
Andrzej Kokoryka
Marek Pieczka
LU
SL
11
11
55.51189 
 
8.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
9
54.96147 
 
9.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
54.93126 
 
10.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
5
21
54.56116 
 
11.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
53.2295 
 
12.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
53.0474 
 
12.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
WP
7
11
53.0474 
 
14.06370
02990
Jacek Bors
Adam Strzelecki
SW
SW
5
7
52.0453 
 
15.06554
05675
Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
DS
LD
19
9
51.0732 
 
16. 
 
Vasil Getov
Ilko Popov
BGR
BGR
6
6
50.7421 
 
17.12263
04329
Anna Jaguszewska
Zbigniew Krzepkowski
MA
WM
4
5
50.4011 
 
18.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
49.9311 
 
19.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.8411 
 
20.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
49.6011 
 
21.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
48.1811 
 
22.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
47.9311 
 
23.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
SL
7
19
47.8011 
 
24.05876
17494
Piotr Wulkiewicz
Aleksander Zatke
PD
LD
7
2.5
47.4511 
 
25.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
46.9611 
 
26.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
11
45.8211 
 
27.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
41.9611 
 
28.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
7
40.0711 
 
29.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
39.9311 
 
30.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
4
39.1811 
 
31.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
1.5
2
39.1511 
 
32.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
0
4
38.7311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 780 punktów PKL, w tym 414 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-27 g.15:28:13 (0.2164/74) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.