Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4636/25891 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

21. Mityng "Hotel Senator" OTP*
5. MTP
sobota, 22 sierpnia 2020r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
62.046935III
III
2.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
5
61.636030III
III
3.02495
03423
Andrzej Kokoryka
Marek Pieczka
LU
SL
11
11
60.625327 
 
4.01437
01744
Zdzisław Kunc
Krzysztof Wójcik
DS
DS
11
7
58.494523 
 
5.01318
14782
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
DS
DS
24
5
58.253719 
 
6.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
WP
7
11
56.883015 
 
7.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
1.5
2
56.602211 
 
8.14728
09550
Kamil Nowak
Jakub Wojcieszek
MA
MA
13
17
55.79147 
 
9.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
4
55.31137 
 
10.02966
02977
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
15
18
54.13126 
 
11.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
53.86105 
 
12.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
11
11
53.4295 
 
13.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
9
53.3284 
 
14.08166
02157
Renata Dancewicz
Paweł Szymonik
MA
LU
7
7
52.9063 
 
15.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
0
4
52.7253 
 
16.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
52.5542 
 
17.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
52.0921 
 
18.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
51.4311 
 
19.17495
05876
Robert Barankiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
3
7
49.4611 
 
20.14783
12154
Patryk Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
7
11
49.1011 
 
21.04535
08308
Dariusz Bogucki
Kamil Walczyk
ZP
SW
17
7
48.5711 
 
22.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
48.0511 
 
23.10721
10217
Sławomir Czech
Urszula Kędzierska
LU
MA
7
7
47.4011 
 
24.07053
08428
Krzysztof Gołaś
Krzysztof Sokół
MA
MA
5
4
47.2611 
 
25.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
SL
7
19
46.6411 
 
26.12263
04329
Anna Jaguszewska
Zbigniew Krzepkowski
MA
WM
4
5
45.7211 
 
27.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
44.9411 
 
28.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
44.2211 
 
29.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
43.6811 
 
30. 
 
Vasil Getov
Ilko Popov
BGR
BGR
6
6
43.6111 
 
31.06554
05675
Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
DS
LD
19
9
43.2411 
 
32.02877
18794
Adam Bartosik
Danuta Kaczmarek
SW
LB
3
1.5
40.8111 
 
33.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
39.4611 
 
34.15357
06441
Włodzimierz Pieniążek
Roman Urbańczyk
MA
MA
2.5
7
38.1611 
 
35.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
5
21
37.9411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 834 punkty PKL, w tym 442 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-27 g.15:27:34 (0.2170/80) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.