Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C5284/25904 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Warsaw Open 2020 *
Turniej nr 12
sobota, 29 sierpnia 2020r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.12450
09146
Katarzyna Dufrat
Piotr Tuczyński
PM
MA
15
24
69.748342III
III
2.12263
05363
Anna Jaguszewska
Jerzy Russyan
MA
WM
4
21
65.007035III
III
3.14782
02806
Jakub Patreuha
Wojciech Strzemecki
DS
MA
5
21
61.865829 
 
4.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
58.194623 
 
5.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
MA
13
19
57.733417 
 
6.08294
09357
Mariusz Bartkowski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
17
11
56.352211 
 
7.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
55.93168 
 
8.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
SL
MA
9
11
55.25147 
 
9.06822
05876
Anna Nosalska
Piotr Wulkiewicz
PM
PD
7
7
53.42126 
 
10.08243
03724
Jacek Gackowski
Leszek Hejne
KP
KP
11
7
51.96105 
 
11.02904
03003
Janusz Gawęcki
Hubert Urban
SW
SW
18
7
51.8784 
 
12.08979
14728
Krzysztof Jassem
Kamil Nowak
DS
MA
24
13
49.4963 
 
13.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
MA
11
18
48.4942 
 
14.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
15
7
48.4721 
 
15.17167
14783
Tomasz Kiełbasa
Patryk Patreuha
MA
DS
7
7
47.3811 
 
16.16537
06882
Marek Bytof
Andrzej Rohde
MA
MA
2.5
11
47.1811 
 
17.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
ZP
ZP
18
7
46.7811 
 
18.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
ZP
17
7
46.0911 
 
19.06628
06815
Krzysztof Hordyński
Piotr Nawrocki
MA
MA
3
19
45.4411 
 
20.12006
06356
Danuta Krupnik
Maciej Wiącek
MA
MA
7
12
44.9111 
 
21.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
44.5811 
 
22.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
SL
7
19
44.3311 
 
23.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
9
43.9111 
 
24.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
SW
SW
7
7
42.7511 
 
25.01437
01744
Zdzisław Kunc
Krzysztof Wójcik
DS
DS
11
7
42.0111 
 
26.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
41.3011 
 
27.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
24
40.7211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 796 punktów PKL, w tym 412 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2020/warsawopen/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-27 g.14:21:27 (0.1978/64) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.