Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4793/26019 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
III Liga Świętokrzyska 2019/20
wtorek, 30 czerwca 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.17585Ryszard AdamczukSW2174SZLEM Skarżysko Kościelne
2.08393Janusz AnczakowskiMA5244EKONAFT Radom
3.18398Artur AntoniakMA1.5220FOTO-SOWA Puławy
4.08454Dariusz BanaśSW4255ALIT Ożarów
5.13203Michał BarczyńskiSW2255ALIT Ożarów
6.06367Andrzej BatorMA3232ABATRONIC Radom
7.06368Jerzy BednarzMA4289GEOBEJUR Radom
8.06369Arkadiusz BębenekMA4142EKONAFT Radom
9.08305Edward BłażMA3232TRAFIKA Radom
10.06376Witold CzarniawskiMA492FOTO-SOWA Puławy
11.19127Elżbieta Czwartosz-MarcinkowskaSW0.5175ŚKB DAMA KIER Kielce
12.18561Jerzy DanielSW5267ŚKB BABA JAGA Kielce
13.18195Anna DawiecSW1175ŚKB DAMA KIER Kielce
14.06380Stanisław DąbrowskiMA4193TRAFIKA Radom
15.02896Jarosław DębickiSW5267ŚKB BABA JAGA Kielce
16.11662Robert DługoszSW1.5192SZLEM Skarżysko Kościelne
17.08284Janusz DzierżanowskiMA7289GEOBEJUR Radom
18.09226Tomasz ErbelSW2.5197Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
19.06385Zygmunt FiguraMA7278ABATRONIC Radom
20.10755Grzegorz GajaszekSW3163ŚKB DREAM-TEAM Kielce
21.02902Krzysztof GałdaSW12300DANMAR Skarżysko Kamienna
22.06387Bogdan GancarzMA5183FOTO-SOWA Puławy
23.19497Andrzej GintrowiczWP282ŚKB DREAM-TEAM Kielce
24.09313Grzegorz GodziszSW2.5197Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
25.17036Małgorzata GolecSW2.5163ŚKB DREAM-TEAM Kielce
26.20275Magdalena GorczycaSW0163ŚKB DREAM-TEAM Kielce
27.02907Waldemar HaponiukSW7300DANMAR Skarżysko Kamienna
28.02913Edmund JasSW7300DANMAR Skarżysko Kamienna
29.02914Marek JaskólskiSW3209SZLEM Skarżysko Kościelne
30.14679Mirosław KaczorMA4289GEOBEJUR Radom
31.06402Sławomir KamińskiMA5232TRAFIKA Radom
32.06403Eugeniusz KarskiMA7186ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
33.06404Aleksander KarszniaMA5289GEOBEJUR Radom
34.02918Sławomir KlimczakSW9222ŚKB BABA JAGA Kielce
35.06407Andrzej KosikowskiMA5162ABATRONIC Radom
36.19649Zbigniew KosmaMA020EKONAFT Radom
37.02924Hanna KowalskaSW5178ŚKB BABA JAGA Kielce
38.09924Jacek KowalskiMA5289GEOBEJUR Radom
39.02926Robert KowalskiSW12267ŚKB BABA JAGA Kielce
40.02928Marek KozdrachSW5300DANMAR Skarżysko Kamienna
41.02504Janusz KrawczyńskiSW9300DANMAR Skarżysko Kamienna
42.02931Sławomir KrólSW4255ALIT Ożarów
43.02930Stanisław KrólSW4123ALIT Ożarów
44.06410Włodzimierz KrólMA4244EKONAFT Radom
45.07479Lech KubikSW3122SZLEM Skarżysko Kościelne
46.02937Nikander KuszewskiSW11300DANMAR Skarżysko Kamienna
47.17869Andrzej KwiatkowskiSW2209SZLEM Skarżysko Kościelne
48.13206Mariusz LelonekSW2174SZLEM Skarżysko Kościelne
49.08415Piotr LisowskiMA5186ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
50.02940Robert ŁataśSW4245ŚKB BABA JAGA Kielce
51.02941Andrzej ŁepkowskiSW587SZLEM Skarżysko Kościelne
52.07480Zdzisław MadejSW354ŚKB DREAM-TEAM Kielce
53.07481Jacek MajSW4197Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
54.02946Andrzej MajcherSW9222ŚKB BABA JAGA Kielce
55.18399Piotr MazurekMA2232TRAFIKA Radom
56.02523Ludwik MuratMA4220FOTO-SOWA Puławy
57.07486Grzegorz NiestójSW4267ŚKB BABA JAGA Kielce
58.02955Wojciech NowakSW4267ŚKB BABA JAGA Kielce
59.02958Dariusz NowekSW5300DANMAR Skarżysko Kamienna
60.10152Robert PasekMA2.5186ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
61.08286Waldemar PełkaMA772GEOBEJUR Radom
62.18194Teresa PiaseckaSW1.5175ŚKB DAMA KIER Kielce
63.06425Jerzy PielaMA4244EKONAFT Radom
64.15357Włodzimierz PieniążekMA2.5220FOTO-SOWA Puławy
65.06427Jerzy PodkańskiMA7244EKONAFT Radom
66.09365Grzegorz PółtorakSW2117ŚKB DAMA KIER Kielce
67.08460Andrzej ProkopSW5255ALIT Ożarów
68.08423Henryk PuchałaMA5116ABATRONIC Radom
69.06430Henryk PysiakMA497TRAFIKA Radom
70.15913Adam RydzSW3146ŚKB DAMA KIER Kielce
71.06434Andrzej SadowskiMA4186ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
72.08310Tadeusz SaganMA4244EKONAFT Radom
73.02979Sławomir SarnaSW4197Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
74.07491Tadeusz SobotaSW7300DANMAR Skarżysko Kamienna
75.12683Dariusz SokołowskiSW2117ŚKB DAMA KIER Kielce
76.17392Urszula StefaniakSW2175ŚKB DAMA KIER Kielce
77.09371Zbigniew SwatSW2.5255ALIT Ożarów
78.07492Krzysztof SztompkeMA12278ABATRONIC Radom
79.15176Szczepan SzumielewiczSW1209SZLEM Skarżysko Kościelne
80.03002Marian TyrczMA11220FOTO-SOWA Puławy
81.06441Roman UrbańczykMA7289GEOBEJUR Radom
82.09210Tatiana VerkhosMA4220FOTO-SOWA Puławy
83.03004Marek WaglewskiSW5197Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
84.03005Piotr WaluszewskiSW5267ŚKB BABA JAGA Kielce
85.16738Jacek WąsikSW2149ŚKB DREAM-TEAM Kielce
86.17390Zofia WciślikSW2136ŚKB DREAM-TEAM Kielce
87.03009Leszek WelkeSW5117ŚKB DAMA KIER Kielce
88.10742Konrad WicikSW1.5197Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
89.03010Sławomir WierzbowiczSW2157SZLEM Skarżysko Kościelne
90.07494Artur WięckowskiSW4139SZLEM Skarżysko Kościelne
91.03012Andrzej WiśniewskiSW587SZLEM Skarżysko Kościelne
92.06443Stanisław WoźniakMA5186ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
93.17480Wojciech WoźniakMA2232TRAFIKA Radom
94.06445Ryszard WójcikMA4278ABATRONIC Radom
95.12695Leszek WójtowiczMA2.5186ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
96.06447Jan ZalewskiMA7278ABATRONIC Radom
97.03021Janusz ZegadłoSW3197ŚKB DREAM-TEAM Kielce
98.08930Maja ŻabierekMA5147FOTO-SOWA Puławy
99.12610Łukasz ŻmiejkoSW1163ŚKB DREAM-TEAM Kielce
100.14900Tomasz ŻmiejkoSW1.5163ŚKB DREAM-TEAM Kielce

Łącznie 20504 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridge.kielce.com.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-02-25 g.06:23:12 (0.3028/110) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.