Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4793/26085 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
Płocka Liga Okręgowa
wtorek, 30 czerwca 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.06316Lech ChodkowskiMA1.561MAZOWSZE PŁOCK
2.18349Jerzy DankowskiMA026GOK Bielsk II
3.09527Bogdan DąbrowskiMA2150WODOCIĄGI ÓSEMKA GOSTYNIN
4.19734Andrzej DenisiewiczMA060SOCHACZEW 1430
5.14493Ryszard DenstMA1.596GEOEXPRES PŁOCK
6.19070Małgorzata DudaMA1100SOCHACZEW 1430
7.19632Waldemar DudaMA020SOCHACZEW 1430
8.06321Leszek DzieńkowskiMA7140MAZOWSZE PŁOCK
9.15350Eliza GardzińskaMA272GEOEXPRES PŁOCK
10.12651Wojciech GardzińskiMA272GEOEXPRES PŁOCK
11.06324Włodzimierz GarstkaMA3150WODOCIĄGI ÓSEMKA GOSTYNIN
12.08300Renata GawrońskaMA226GOK Bielsk II
13.08299Tadeusz GawrońskiMA5130GOK Bielsk II
14.06325Ireneusz GłowackiMA4130GOK Bielsk II
15.19076Henryk GórzyńskiMA1150WODOCIĄGI ÓSEMKA GOSTYNIN
16.16885Dariusz JagodzińskiMA2110AUREUS PARTNER SIERPC
17.06329Andrzej JarońskiMA4140MAZOWSZE PŁOCK
18.18350Wanda JeleniewiczMA1.5140MAZOWSZE PŁOCK
19.12650Janusz JustyńskiMA1.5110MAZOWSZE PŁOCK
20.06331Roman KiełkiewiczMA5120GEOEXPRES PŁOCK
21.19077Stanisław KoprowiczMA1144WODOCIĄGI ÓSEMKA GOSTYNIN
22.20041Sławomir KrajewskiMA172GEOEXPRES PŁOCK
23.16377Karolina KupczykMA2.5100SOCHACZEW 1430
24.16477Sławomir MalanowskiMA2.5110AUREUS PARTNER SIERPC
25.06337Jerzy ManeckiMA5140MAZOWSZE PŁOCK
26.06339Janusz MaruszewskiMA496GEOEXPRES PŁOCK
27.15351Jerzy MaszendaMA2.5130GOK Bielsk II
28.20589Tadeusz NawalaniecMA080SOCHACZEW 1430
29.15514Przemysław NitekMA2.5100SOCHACZEW 1430
30.06344Arkadiusz OlichwirukMA296GEOEXPRES PŁOCK
31.06349Henryk RobakMA1.5140MAZOWSZE PŁOCK
32.06350Alina RodzeńMA0.549MAZOWSZE PŁOCK
33.14240Karol SawickiMA1110AUREUS PARTNER SIERPC
34.08296Wiesław SkupińskiMA3130GOK Bielsk II
35.10020Jerzy SłomskiMA2.5130GOK Bielsk II
36.17953Wojciech StencelMA1.5100SOCHACZEW 1430
37.07350Jerzy SztylkoMA2.5150WODOCIĄGI ÓSEMKA GOSTYNIN
38.19989Jerzy SzustakMA0131WODOCIĄGI ÓSEMKA GOSTYNIN
39.15353Piotr WatemborskiMA1.5110AUREUS PARTNER SIERPC
40.06357Jolanta WiśniewskaMA4120GEOEXPRES PŁOCK
41.06358Sławomir WiśniewskiMA4120GEOEXPRES PŁOCK
42.10019Maryla ZdrojewskaMA239GOK Bielsk II

Łącznie 4400 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://ozbs-plock.org/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-18 g.07:26:59 (0.2076/52) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.