Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5314/26231 turniej teamów

szczegóły imprezy

OTT Playbridge.pl online
Ogólnopolski Turniej Teamów
OTT na RealBridge (organizator www.playbridge.pl)
niedziela, 7 lutego 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
10.01223Cathy BałdyszDS1976.88 
10.10472Samuel BałdyszDS576.88 
13.16941Marek BarańskiSL253.51 
4.05893Jacek BatógZP794.6410
9.18625Krzysztof BoniekPM0.577.34 
8.21234Monika BorowskaMA080.011
15. Agnieszka Burkowska-036.07 
14. Ela Chmielowska-042.69 
4.06090Robert CylwikZP794.6410
13.03107Jacek CzajaSL453.51 
2.08950Iwona CzajkaMA9106.2418
11.08166Renata DancewiczMA775.59 
4.17274Marcin DziemborZP2.594.6410
13.18092Tomasz GąsiorSL253.51 
12.17436Dariusz GeloMA270.99 
13.14452Marek GogołowiczSL253.51 
5.06620Igor GrzejdziakWM1592.145
5.06621Sabina GrzejdziakWM1392.145
3.05038Jerzy GurzędaWP7101.9812
2.01345Maciej HutyraOP7106.2418
6.18062Paweł JakóbczykSW081.653
1.08979Krzysztof JassemDS24115.1324
1.05069Paweł JassemWP17115.1324
11.06648Piotr JurekLU1875.59 
11.10043Łukasz KalbarczykMA775.59 
14. Anna Kapińska-042.69 
2.09138Danuta KazmuchaOP17106.2418
1.10570Wojciech KaźmierczakMA13115.1324
11.10217Urszula KędzierskaMA775.59 
14. Dorota Kiepek-042.69 
9.04797Ryszard KonopkaPM1277.34 
9.04798Mirosław KopowskiPM1277.34 
7.07090Anna KowalskaLD1380.042
5.06716Anna Kręglewska-WnukWP792.145
7.05691Grzegorz LewaciakLD1880.042
9.09679Krzysztof MeyerPM477.34 
12.15857Tomasz MikołajczykMA470.99 
15. Asia Mnich-036.07 
3.03861Leszek MoszczyńskiKP7101.9812
1.14728Kamil NowakSW15115.1324
15. Lidia Nowak-036.07 
7.05739Robert NowickiLD1580.042
8. Małgorzata Olejnik-080.011
12.15760Tadeusz PawlakMA470.99 
14. Kasia Poniatowska-042.69 
10.16699Arkadiusz PoziemskiDS476.88 
8. Katarzyna Rzepka-080.011
2.06909Anna SarniakOP21106.2418
3.02143Mieczysław StefańskiLB7101.9812
15.21049Anna StępieńMA036.07 
12.12460Sławomir StępniewskiMA370.99 
6.08236Marek SwatKP081.653
7.07544Marek TyranLD1580.042
3.02166Jarosław WachnowskiLB18101.9812
10.15916Grzegorz WieczorkiewiczSW576.88 
6.03011Waldemar WiktorowskiSW1.581.653
5.07000Tomasz WnukWP1292.145
8. Kazimierz Woliński-080.011
4.13767Robert ZaciuraZP494.6410
6.17052Zbigniew ZiętekSW0.581.653

Łącznie 300 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzlubuski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-01 g.04:03:27 (0.2305/70) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.