Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5314/26231 turniej teamów

szczegóły imprezy

OTT Playbridge.pl online
Ogólnopolski Turniej Teamów
OTT na RealBridge (organizator www.playbridge.pl)
niedziela, 7 lutego 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
15. Agnieszka Burkowska-036.07 
14. Ela Chmielowska-042.69 
14. Anna Kapińska-042.69 
14. Dorota Kiepek-042.69 
15. Asia Mnich-036.07 
15. Lidia Nowak-036.07 
8. Małgorzata Olejnik-080.011
14. Kasia Poniatowska-042.69 
8. Katarzyna Rzepka-080.011
8. Kazimierz Woliński-080.011
10.01223Cathy BałdyszDS1976.88 
10.10472Samuel BałdyszDS576.88 
1.08979Krzysztof JassemDS24115.1324
10.16699Arkadiusz PoziemskiDS476.88 
3.03861Leszek MoszczyńskiKP7101.9812
6.08236Marek SwatKP081.653
3.02143Mieczysław StefańskiLB7101.9812
3.02166Jarosław WachnowskiLB18101.9812
7.07090Anna KowalskaLD1380.042
7.05691Grzegorz LewaciakLD1880.042
7.05739Robert NowickiLD1580.042
7.07544Marek TyranLD1580.042
11.06648Piotr JurekLU1875.59 
8.21234Monika BorowskaMA080.011
2.08950Iwona CzajkaMA9106.2418
11.08166Renata DancewiczMA775.59 
12.17436Dariusz GeloMA270.99 
11.10043Łukasz KalbarczykMA775.59 
1.10570Wojciech KaźmierczakMA13115.1324
11.10217Urszula KędzierskaMA775.59 
12.15857Tomasz MikołajczykMA470.99 
12.15760Tadeusz PawlakMA470.99 
15.21049Anna StępieńMA036.07 
12.12460Sławomir StępniewskiMA370.99 
2.01345Maciej HutyraOP7106.2418
2.09138Danuta KazmuchaOP17106.2418
2.06909Anna SarniakOP21106.2418
9.18625Krzysztof BoniekPM0.577.34 
9.04797Ryszard KonopkaPM1277.34 
9.04798Mirosław KopowskiPM1277.34 
9.09679Krzysztof MeyerPM477.34 
13.16941Marek BarańskiSL253.51 
13.03107Jacek CzajaSL453.51 
13.18092Tomasz GąsiorSL253.51 
13.14452Marek GogołowiczSL253.51 
6.18062Paweł JakóbczykSW081.653
1.14728Kamil NowakSW15115.1324
10.15916Grzegorz WieczorkiewiczSW576.88 
6.03011Waldemar WiktorowskiSW1.581.653
6.17052Zbigniew ZiętekSW0.581.653
5.06620Igor GrzejdziakWM1592.145
5.06621Sabina GrzejdziakWM1392.145
3.05038Jerzy GurzędaWP7101.9812
1.05069Paweł JassemWP17115.1324
5.06716Anna Kręglewska-WnukWP792.145
5.07000Tomasz WnukWP1292.145
4.05893Jacek BatógZP794.6410
4.06090Robert CylwikZP794.6410
4.17274Marcin DziemborZP2.594.6410
4.13767Robert ZaciuraZP494.6410

Łącznie 300 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzlubuski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-01 g.04:46:53 (0.2165/70) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.