Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5314/26231 turniej teamów

szczegóły imprezy

OTT Playbridge.pl online
Ogólnopolski Turniej Teamów
OTT na RealBridge (organizator www.playbridge.pl)
niedziela, 7 lutego 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.08979Krzysztof JassemDS24115.1324
2.06909Anna SarniakOP21106.2418
10.01223Cathy BałdyszDS1976.88 
3.02166Jarosław WachnowskiLB18101.9812
7.05691Grzegorz LewaciakLD1880.042
11.06648Piotr JurekLU1875.59 
1.05069Paweł JassemWP17115.1324
2.09138Danuta KazmuchaOP17106.2418
1.14728Kamil NowakSW15115.1324
5.06620Igor GrzejdziakWM1592.145
7.05739Robert NowickiLD1580.042
7.07544Marek TyranLD1580.042
1.10570Wojciech KaźmierczakMA13115.1324
5.06621Sabina GrzejdziakWM1392.145
7.07090Anna KowalskaLD1380.042
5.07000Tomasz WnukWP1292.145
9.04797Ryszard KonopkaPM1277.34 
9.04798Mirosław KopowskiPM1277.34 
2.08950Iwona CzajkaMA9106.2418
2.01345Maciej HutyraOP7106.2418
3.05038Jerzy GurzędaWP7101.9812
3.03861Leszek MoszczyńskiKP7101.9812
3.02143Mieczysław StefańskiLB7101.9812
4.05893Jacek BatógZP794.6410
4.06090Robert CylwikZP794.6410
5.06716Anna Kręglewska-WnukWP792.145
11.08166Renata DancewiczMA775.59 
11.10043Łukasz KalbarczykMA775.59 
11.10217Urszula KędzierskaMA775.59 
10.10472Samuel BałdyszDS576.88 
10.15916Grzegorz WieczorkiewiczSW576.88 
4.13767Robert ZaciuraZP494.6410
13.03107Jacek CzajaSL453.51 
9.09679Krzysztof MeyerPM477.34 
12.15857Tomasz MikołajczykMA470.99 
12.15760Tadeusz PawlakMA470.99 
10.16699Arkadiusz PoziemskiDS476.88 
12.12460Sławomir StępniewskiMA370.99 
4.17274Marcin DziemborZP2.594.6410
13.16941Marek BarańskiSL253.51 
13.18092Tomasz GąsiorSL253.51 
12.17436Dariusz GeloMA270.99 
13.14452Marek GogołowiczSL253.51 
6.03011Waldemar WiktorowskiSW1.581.653
6.17052Zbigniew ZiętekSW0.581.653
9.18625Krzysztof BoniekPM0.577.34 
6.18062Paweł JakóbczykSW081.653
6.08236Marek SwatKP081.653
8.21234Monika BorowskaMA080.011
8. Małgorzata Olejnik-080.011
8. Katarzyna Rzepka-080.011
8. Kazimierz Woliński-080.011
15. Agnieszka Burkowska-036.07 
14. Ela Chmielowska-042.69 
14. Anna Kapińska-042.69 
14. Dorota Kiepek-042.69 
15. Asia Mnich-036.07 
15. Lidia Nowak-036.07 
14. Kasia Poniatowska-042.69 
15.21049Anna StępieńMA036.07 

Łącznie 300 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzlubuski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-01 g.04:26:43 (0.2141/70) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.