Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5318/26241 zbitka

szczegóły imprezy

RealBridge
PAB środy - styczeń
niedziela, 31 stycznia 2021r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.15313Małgorzata AugustynWP2.51
2.16728Paweł BiśWP21
3.04906Jan BorychowskiWP1310
4.11423Krzysztof BuzałaWP52
5.17983John CatlowWP31
6.10719Katarzyna ChmielewskaMA1.51
7.04956Marek DomagałaWP52
8.18681Paweł FiebigWP312
9.20136Adrian FoltynWP0.51
10.18409Dariusz ForyckiLB23
11.17984Krzysztof GalubińskiWP34
12.05614Jerzy GaworczykLD55
13.19497Andrzej GintrowiczWP21
14.20349Izabela GórnickaWP0.51
15.16695Marcin JankowskiMA41
16.17254Krzysztof JordanWP31
17.05079Rafał JunikWP712
18.15107Jerzy KamińskiWP37
19.05656Andrzej KaźmierczakLD75
20.20038Robert KempkaWP0.51
21.05108Andrzej KędzierskiWP56
22.20010Aneta KlaczyńskaWP12
23.05112Marek KlatkiewiczWP56
24.05242Ewa KnapikWP54
25.03775Jacek KokocińskiWP75
26.11401Robert KomarWP33
27.07695Czesław KościelakWP41
28.05144Krzysztof KrauseWP53
29.12779Jacek KufelWP43
30.14960Krzysztof KufelWP33
31.05170Włodzimierz KwiatkowskiWP124
32.05691Grzegorz LewaciakLD183
33.14167Dariusz LisieckiWP45
34.05192Jarosław LubczyńskiWP54
35.21046Szymon ŁobaczewskiWP02
36.17681Rafał MalinowskiWP27
37.05211Andrzej MałdzińskiWP55
38.12093Jarosław MarczewskiWP2.51
39.05216Paweł MarekWP512
40.05222Stefan MasternakWP51
41.03375Jerzy MojżeszWP43
42.12318Jacek NawrockiWP27
43.05282Jerzy NowakLB134
44.07591Aleksander NowakowskiWP1110
45.02753Jarosław NowakowskiMP41
46.19727Waldemar PaternogaWP11
47.09006Adam PeszkeWP52
48.16729Barbara PodgórskaWP54
49.20497Barbara PrauzińskaWP0.51
50.12317Grzegorz ProniewiczWP46
51.05340Janusz PrzybyszWP94
52.09118Włodzimierz RobakWP31
53.05381Leszek SikoraWP75
54.16139Dorota SosinowiczZP2.54
55.12460Sławomir StępniewskiMA31
56.05454Bogdan ŚwiątekWP126
57.06119Alina Talaga-DrabikZP54
58.03003Hubert UrbanMA74
59.05487Przemysław WeymannWP1112
60.18502Małgorzata WęglewskaWP21
61.05525Maciej WybranowskiWP57
62.05544Jolanta ZiętaraWP512
63.11428Paweł ZubielLD73
64.19644Katarzyna Żabicka-BajonWP13
65.08930Maja ŻabierekMA54

Łącznie 262 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.brydz.poznan.pl/turnieje

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-15 g.00:59:05 (0.1849/75) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.