Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5309/26454 turniej teamów

szczegóły imprezy

Regionalne Internetowe Rozgrywki Ligowe
Podlaska liga Internetowa Turniej Noworoczny
styczeń - kwiecień
piątek, 30 kwietnia 2021r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.14157
14186
14156
11250
Sonata Simanaitiene
Ramunas Grigoraitis
Gintaras Simanaitis
Stanisław Tyczkowski
PD
PD
PD
PD
4
3
2
4
34.0078
2.02601
11928
10105
17675
Rudolf Borusiewicz
Krystian Dowolski
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
MA
MA
5
5
13
4
33.0070
3.07563
08593
12129
04319
08388
04474
Radosław Kozłowski
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
Dariusz Kozłowski
Tomasz Kuś
Andrzej Sulima
WM
WM
WM
WM
WM
WM
7
7
9
12
4
11
32.0064
4.06795
04793
06801
06813
16140
09785
Ewa Miszewska
Krzysztof Kluf
Maciej Modrzejewski
Krzysztof Najda
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
WP
MA
MA
MA
WP
WP
19
12
12
7
4
4
31.0058
5.14043
04095
04105
14252
13653
04103
Alfred Koda
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
Stefan Kopyt
Leszek Rutkowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
PD
PD
PD
PD
4
7
5
4
4
5
29.0051
6.18392
03693
11506
12047
03861
04011
Anna Stelmach
Jerzy Erwiński
Beata Golec
Andrzej Gołygowski
Leszek Moszczyński
Michał Włoszek
SL
KP
LB
MA
KP
KP
2
9
4
9
7
7
28.9745
7.12355
06545
03123
03185
07341
06994
Tomasz Kępiński
Michał Chojnacki
Mariusz Duliński
Zbigniew Guła
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
SL
SL
SL
SL
2.5
5
2.5
13
21
13
27.0039
8.16829
04067
04143
07209
20076
09763
Tomasz Zaleski
Tomasz Bliński
Stanisław Gawryszczak
Krzysztof Krajewski
Marek Nazarko
Adam Wszeborowski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
5
7
7
7
1.5
5
26.0033
9.14965
08929
04161
07061
07063
07065
Marta Wójcik
Jan Mazurkiewicz
Bartosz Mer
Marek Różański
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
WP
MA
MA
MA
MA
MA
4
9
4
9
7
7
25.0026
10.10869
09355
03714
10870
08052
Alicja Krzemińska
Mariusz Grabowski
Andrzej Grela
Paweł Krzemiński
Bohdan Pliszka
KP
KP
KP
KP
KP
4
9
9
4
7
24.0020
11.04157
04160
16317
04077
04063
05876
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
Piotr Wulkiewicz
PD
PD
PD
PD
PD
PD
9
9
7
5
7
7
23.0016
12.03724
11994
03763
10874
04012
11995
Leszek Hejne
Zbigniew Jasiecki
Leszek Kawski
Marek Koczwara
Andrzej Wojnowski
Wiesław Zawadzki
KP
KP
KP
KP
KP
KP
7
4
9
4
3
3
22.0015
13.04043
04035
17766
04039
Mirosław Liszewski
Andrzej Balunowski
Julij Chumak
Andrzej Głowacki
PD
PD
PD
PD
11
7
3
5
21.9913
14.15677
12009
10428
17221
Jarosław Roszczenko
Mirosław Hryszko
Waldemar Miłuński
Halina Perkowska
PD
PD
PD
PD
3
5
4
1.5
21.0012
15.17539
19830
18284
19197
18536
19843
Kacper Kuflowski
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
Jakub Gawron
Jakub Marekwica
Jan Trojak
MP
MA
DS
SL
SL
MP
3
1.5
2.5
1.5
1.5
1.5
20.0011
16.08565
04660
12010
04755
Lechosław Suszka
Marek Niesłuchowski
Dariusz Zieliński
Danuta Żabicka
PM
PM
PM
PM
5
7
5
7
19.0110
17.02873
02909
02919
02952
02954
06876
Jacek Adamczyk
Wojciech Jadczyk
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
Włodzimierz Niedolaz
Janusz Radecki
SW
SW
SW
SW
SW
MA
7
4
13
9
7
18
19.009
18.17228
17230
18501
14466
17157
Mirosław Derwojed
Krzysztof Bonowicz
Jacek Kostrzewski
Aleksandra Różańska
Marek Wyżlic
KP
KP
KP
KP
KP
2
2
2
2
2
18.008
19.19124
20399
19760
19350
04124
Ireneusz Turyk
Paweł Czeszel
Edyta Dominkiewicz
Robert Dominkiewicz
Roman Kruk
PD
PD
PD
PD
PD
2
1
0.5
1.5
7
17.007
20.19723
19724
17554
17725
19722
19725
Adam Rogowski
Bartosz Bejenka
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
Michał Korwek
Jakub Wierzbowski
PD
PD
MA
MA
PD
PD
1.5
1.5
2.5
2
1.5
1.5
16.006
21.03766
03765
19472
12045
Stefan Kaźmierczak
Józef Kaźmierczak
Michał Krzemiński
Mirosław Skarbek
KP
KP
KP
KP
4
5
1
3
13.005
22.19422
14441
20153
01691
Jerzy Pieszczuch
Maksymilian Karpierz
Wiesława Mirosław
Grzegorz Tarka
DS
DS
DS
DS
1.5
2
2.5
5
12.004
23.14982
21233
20246
18559
21097
20042
Paweł Łużecki
Jan Białek
Zenon Elert
Marek Rudowski
Grzegorz Tretyn
Janina Wleklińska
PM
PM
PM
PM
PM
PM
2
2
0
0.5
0
0.5
11.003
24.21128
09332
04150
04052
11325
12689
Janusz Tykocki
Janusz Galewski
Wiesław Sienkiewicz
Adam Szempliński
Tomasz Szewczyk
Stanisław Walewski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
0
5
5
5
4
2
10.002

Łącznie 3211 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.labs.lomza.pl/images/LIGAINTERNETOWA3/LIGAN2/4/index.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-25 g.18:10:00 (0.2762/137) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.