Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5332/26457 turniej par

szczegóły imprezy

Akademickie Mistrzostwa Polski
AMP 2021 - Turniej Par
piątek, 18 czerwca 2021r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.17161
17167
Krzysztof Cichy
Tomasz Kiełbasa
KP
MA
7
7
64.56100I
I
2.15511
09755
Kacper Kopka
Łukasz Witkowski
KP
SW
7
15
63.1893I
I
3.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
7
7
62.4587I
I
4.16898
14286
Maciej Kędzierski
Błażej Krawczyk
MP
MP
5
7
62.0382II
II
5.05710
10340
Jacek Marciniak
Michał Tuczyński
MA
MA
9
2.5
61.4376II
II
6.17834
17935
Alicja Myśliwiec
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
2
3
58.6270II
II
7.15414
07940
Wojciech Okuniewski
Piotr Waniurski
LU
MP
4
12
57.2665III
III
8.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
3
4
56.6859III
III
9.12575
06101
Wojciech Bondarewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
5
5
55.7154III
III
10.14522
16659
Aleksandra Byra
Oskar Trybus
MP
MP
2.5
2
55.4948III
III
11.16070
18495
Krystian Bączek
Alicja Jaskulecka
LU
LU
4
2
60.6743 
 
12.15042
16632
Paweł Jasiński
Bartłomiej Ziółkowski
LD
LD
1.5
1
58.1437 
 
13.16875
18494
Edward Sucharda
Jakub Wieleba
MA
LU
5
1.5
56.2832 
 
14.15849
14283
Dominik Krajnik
Piotr Wzorek
PM
MP
2
3
55.8926 
 
15.17907
19970
Lech Adamus
Krzysztof Makieła
MP
MP
2
1.5
55.3120 
 
16.05893
14205
Jacek Batóg
Bartosz Muszyński
ZP
ZP
7
1.5
54.7720 
 
17.16380
17082
Jakub Andruszkiewicz
Maciej Boczar
MA
MA
4
5
54.2419 
 
18.12685
14195
Witold Bielecki
Jarosław Skibiński
MA
MA
2.5
2
53.6418 
 
19.17513
18320
Bartosz Bunar
Michał Górski
DS
MA
2.5
2.5
52.5317 
 
20.18677
16936
Andrzej Kita
Bolesław Radko
KP
MA
1.5
2.5
51.9916 
 
21.16134
14428
Dominik Caus
Wiktor Pantak
SL
SL
2
2.5
56.8015 
 
22.15802
17624
Adam Suchodolski
Wojciech Szybowski
PM
PM
5
1.5
56.0614 
 
23.19981
19113
Robert Brak
Anna Cisek
PK
PK
1
1
55.8613 
 
24.16903
17934
Roman Madej
Szymon Ostrowski
MP
DS
3
2
55.0412 
 
25. 
 
Joanna Bar
Olaf Bar
-
-
0
0
55.0011 
 
26.15933
19967
Krystian Bojeczko
Klaudiusz Kotwis
PM
PM
1.5
0.5
54.1210 
 
27.15945
15364
Krzysztof Maciak
Dariusz Syncerek
LD
LD
2
2
54.079 
 
28.02539
 
Piotr Pikuta
Krzysztof Pilorz
LU
-
3
0
53.898 
 
29.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
7
53.667 
 
30. 
 
Jakub Gajewski
Paweł Zaprawa
-
-
0
0
52.186 
 
31.17911
17535
Łukasz Baniak
Kacper Wieczorkowski
MP
MP
2.5
2
51.755 
 
32. 
19980
Ksawery Pragłowski
Dominik Puchała
-
PK
0
1
51.644 
 
33.19723
 
Adam Rogowski
Kinga Skóra
PD
MP
1.5
0
51.543 
 
34.20071
12905
Bartosz Biernacki
Michał Sikora
SL
SL
0.5
2
51.152 
 
35. 
 
Patryk Czapran
Adam Juszczyński
-
-
0
0
51.071 
 
36.13450
 
Konrad Krystecki
Aleksandra Muciek
DS
-
1.5
0
51.051 
 
37.16255
16217
Joanna Kokot
Patrycja Krupnik
DS
DS
3
2
51.011 
 
38. 
 
Andżelika Petruczenko
Karolina Wlaź
-
-
0
0
50.821 
 
39.15604
15746
Kinga Hałas
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
1
3
50.621 
 
40. 
 
Janusz Blank
Ewa Krok
-
-
0
0
49.871 
 
41.18838
18839
Tadeusz Marut
Janusz Słonina
PK
PK
1
1
49.821 
 
42.20208
21338
Katarzyna Bąk
Patryk Leszczak
PK
PK
0.5
0
49.381 
 
43. 
 
Wojciech Folta
Anna Stolińska
-
-
0
0
48.951 
 
44.14586
15515
Magdalena Chmielewska
Weronika Pasińska
MP
MA
1.5
2
48.101 
 
45.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
2
1.5
47.881 
 
46.18873
21047
Piotr Błaszkiewicz
Wiktoria Pańcyk
ZP
ZP
1
0
47.801 
 
47. 
 
Alicja Jaszczak
Hubert Stępień
-
-
0
0
47.561 
 
48.20141
20142
Oliwia Masiarek
Krzysztof Olewiński
MP
MP
0.5
0.5
47.441 
 
49.17643
19080
Michał Powałka
Jan Szewczyk
MA
MA
1.5
2
47.391 
 
50.17413
19476
Paweł Cichoś
Anna Gruszczyńska
LD
LD
1
0
46.321 
 
51.17863
16123
Kacper Koziełło
Anna Lehnhardt
WP
WP
0.5
1.5
46.091 
 
52. 
 
Igor Litner
Sebastian Mańkowski
-
-
0
0
45.651 
 
53.16624
19628
Konrad Nowosadko
Aleksandra Pawlak
PM
PM
0
1
45.381 
 
54.15588
08796
Karolina Grzegorzewicz
Michał Stolarczyk
SL
MP
0.5
0
44.951 
 
55. 
17401
Adam Koroński
Anna Skalny
-
MP
0
1
44.421 
 
56. 
 
Sandra Zielińska
Alan Żeromski
-
-
0
0
44.221 
 
57.19311
19310
Agnieszka Rawicka
Joanna Sokołowska
MA
MA
0
0
43.501 
 
58. 
 
Jacek Bartman
Adam Najdecki
-
-
0
0
42.871 
 
59.19978
20307
Dominik Kacprzak
Paweł Tarasiuk
LD
LD
0.5
0
42.771 
 
60.16908
21388
Mateusz Słuszniak
Jerzy Wilczek
MP
MP
2.5
0
42.481 
 
61. 
17136
Marcin Walkowski
Maciej Żurek
-
PM
0
1.5
42.411 
 
62. 
 
Sandra Bielicka
Wiktor Martczak
-
-
0
0
41.221 
 
63.15897
 
Agnieszka Stańko
Aleksandra Woźniczko
SL
-
0
0
38.941 
 
64. 
 
Piotr Kosela
Malwina Lewandowska
-
-
0
0
38.801 
 
65. 
 
Julia Bednarek
Maria Dobielska
-
-
0
0
38.641 
 
66. 
 
Miłosz Murawski
Damian Ulewicz
-
-
0
0
35.691 
 
67. 
 
Marta Grabowska
Bartosz Niewiadomski
-
-
0
0
32.961 
 
68. 
 
Piotr Gil
Marcin Jędrusiak
MP
-
0
0
31.511 
 
69. 
 
Jakub Gajda
Jakub Majewski
-
-
0
0
31.311 
 
70.20875
19309
Michał Kościński
Jakub Tolak
MA
MA
0
0
17.261 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2274 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/amp/pary/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-19 g.01:16:18 (0.2650/150) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.