Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5332/26458 turniej teamów

szczegóły imprezy

Akademickie Mistrzostwa Polski
AMP 2021 - Turniej Teamów
sobota, 19 czerwca 2021r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.16069
16380
17082
16065
Łukasz Trendak
Jakub Andruszkiewicz
Maciej Boczar
Konrad Majewski
MA
MA
MA
MA
4
4
5
3
123.8075I
I
I
I
2. 
 
15414
 
07940
 
Jakub Gajewski
Miłosz Murawski
Wojciech Okuniewski
Damian Ulewicz
Piotr Waniurski
Paweł Zaprawa
-
-
LU
-
MP
-
0
0
4
0
12
0
117.9564 
 
I
 
I
 
3.14286
17907
16898
19970
Błażej Krawczyk
Lech Adamus
Maciej Kędzierski
Krzysztof Makieła
MP
MP
MP
MP
7
2
5
1.5
116.2654I
I
I
I
4.17167
17161
17724
16645
Tomasz Kiełbasa
Krzysztof Cichy
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
KP
MA
MA
7
7
2.5
7
115.9944II
II
II
II
5.12685
15511
17643
14195
19080
09755
Witold Bielecki
Kacper Kopka
Michał Powałka
Jarosław Skibiński
Jan Szewczyk
Łukasz Witkowski
MA
KP
MA
MA
MA
SW
2.5
7
1.5
2
2
15
112.6134II
II
II
II
II
II
6.17911
16134
14428
17535
Łukasz Baniak
Dominik Caus
Wiktor Pantak
Kacper Wieczorkowski
MP
SL
SL
MP
2.5
2
2.5
2
107.6424II
II
II
II
7.05710
16070
18495
16875
10340
18494
Jacek Marciniak
Krystian Bączek
Alicja Jaskulecka
Edward Sucharda
Michał Tuczyński
Jakub Wieleba
MA
LU
LU
MA
MA
LU
9
4
2
5
2.5
1.5
106.6715III
III
III
III
III
III
8.14283
14522
15849
16659
Piotr Wzorek
Aleksandra Byra
Dominik Krajnik
Oskar Trybus
MP
MP
PM
MP
3
2.5
2
2
103.9813III
III
III
III
9.14782
17834
14783
17935
Jakub Patreuha
Alicja Myśliwiec
Patryk Patreuha
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
DS
DS
7
2
7
3
101.0812III
III
III
III
10.15042
19978
15945
15364
20307
16632
Paweł Jasiński
Dominik Kacprzak
Krzysztof Maciak
Dariusz Syncerek
Paweł Tarasiuk
Bartłomiej Ziółkowski
LD
LD
LD
LD
LD
LD
1.5
0.5
2
2
0
1
99.4810III
III
III
III
III
III
11.18838
19981
19113
18839
Tadeusz Marut
Robert Brak
Anna Cisek
Janusz Słonina
PK
PK
PK
PK
1
1
1
1
98.378 
 
 
 
12.16217
16255
18897
18899
Patrycja Krupnik
Joanna Kokot
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
DS
DS
2
3
2
1.5
97.157 
 
 
 
13.18320
17513
14586
15515
19311
19310
Michał Górski
Bartosz Bunar
Magdalena Chmielewska
Weronika Pasińska
Agnieszka Rawicka
Joanna Sokołowska
MA
DS
MP
MA
MA
MA
2.5
2.5
1.5
2
0
0
93.605 
 
 
 
 
 
14.19904
 
19024
19910
Arkadiusz Czarkowski
Kacper Harasimowicz
Piotr Ulanowski
Jakub Zarzycki
PM
-
PM
PM
0.5
0
0
0
91.453 
 
 
 
15. 
 
 
 
Anna Stolińska
Joanna Bar
Olaf Bar
Wojciech Folta
-
-
-
-
0
0
0
0
90.481 
 
 
 
16.06101
05893
12575
14205
Paweł Stężała
Jacek Batóg
Wojciech Bondarewicz
Bartosz Muszyński
ZP
ZP
ZP
ZP
5
7
5
1.5
89.591 
 
 
 
17. 
17413
19476
 
Hubert Stępień
Paweł Cichoś
Anna Gruszczyńska
Alicja Jaszczak
-
LD
LD
-
0
1
0
0
89.101 
 
 
 
18.15933
 
 
19967
16624
19628
Krystian Bojeczko
Patryk Czapran
Adam Juszczyński
Klaudiusz Kotwis
Konrad Nowosadko
Aleksandra Pawlak
PM
-
-
PM
PM
PM
1.5
0
0
0.5
0
1
88.941 
 
 
 
 
 
19. 
 
 
 
02539
 
Krzysztof Pilorz
Piotr Kosela
Malwina Lewandowska
Andżelika Petruczenko
Piotr Pikuta
Karolina Wlaź
-
-
-
-
LU
-
0
0
0
0
3
0
88.051 
 
 
 
 
 
20.21047
 
18873
 
Wiktoria Pańcyk
Janusz Blank
Piotr Błaszkiewicz
Ewa Krok
ZP
-
ZP
-
0
0
1
0
86.341 
 
 
 
21.15746
20071
15604
14070
 
12905
Tomasz Pawełczyk
Bartosz Biernacki
Kinga Hałas
Wiktoria Hałas
Kamil Lis
Michał Sikora
SL
SL
SL
SL
-
SL
3
0.5
1
1.5
0
2
83.101 
 
 
 
 
 
22.20141
20142
16908
21388
Oliwia Masiarek
Krzysztof Olewiński
Mateusz Słuszniak
Jerzy Wilczek
MP
MP
MP
MP
0.5
0.5
2.5
0
79.781 
 
 
 
23.19980
 
20208
21338
 
 
Dominik Puchała
Jacek Bartman
Katarzyna Bąk
Patryk Leszczak
Adam Najdecki
Ksawery Pragłowski
PK
-
PK
PK
-
-
1
0
0.5
0
0
0
74.981 
 
 
 
 
 
24. 
15588
 
15897
08796
 
Marta Grabowska
Karolina Grzegorzewicz
Bartosz Niewiadomski
Agnieszka Stańko
Michał Stolarczyk
Aleksandra Woźniczko
-
SL
-
SL
MP
-
0
0.5
0
0
0
0
72.36  
 
 
 
 
 
25.16936
 
 
18677
Bolesław Radko
Piotr Gil
Marcin Jędrusiak
Andrzej Kita
MA
MP
-
KP
2.5
0
0
1.5
71.741 
 
 
 
26. 
 
 
17136
Marcin Walkowski
Sandra Zielińska
Alan Żeromski
Maciej Żurek
-
-
-
PM
0
0
0
1.5
68.871 
 
 
 
27. 
 
 
 
Wiktor Martczak
Julia Bednarek
Sandra Bielicka
Maria Dobielska
-
-
-
-
0
0
0
0
54.791 
 
 
 
28. 
 
 
 
Natalia Popławska
Tomasz Tomalik
Jakub Wasiak
Krzysztof Woźniak
-
-
-
-
0
0
0
0
54.421 
 
 
 
29. 
 
 
17401
Adam Koroński
Jakub Gajda
Jakub Majewski
Anna Skalny
-
-
-
MP
0
0
0
1
52.161 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1792 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/amp/teamy/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-23 g.10:59:50 (0.3475/146) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.