Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5160/26496 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

64. Kongres "Sława" *
OTP* Kongresowy 6
wtorek, 29 czerwca 2021r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
108.366834
2.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
7
74.316332
3.02966
02806
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
SW
SW
15
21
51.525829
4.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
OP
WP
17
17
44.695427
5.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
11
44.635025
6.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
33.904523
7.01628
04848
Roman Siwiec
Maria Tomczewska
DS
PM
3
7
32.634121
8.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
32.503719
9.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
32.043216
10.07052
09357
Edmund Czubak
Arkadiusz Majcher
MA
MA
11
11
29.732814
11.16184
01239
Tomasz Bartnicki
Robert Biel
LB
LB
7
11
29.672412
12.09568
01693
Mariusz Ilnicki
Maciej Terpiłowski
DS
DS
7
5
27.721910
13.11466
11296
Tadeusz Laszczak
Artur Pomarański
MA
OP
7
7
26.92158
14.10533
02831
Ryszard Pałasz
Włodzimierz Wala
ZP
MP
11
19
25.99147
15.07849
17008
Bogdan Szulejewski
Filip Trojański
KP
MP
21
3
24.55137
16.19197
19899
Jakub Gawron
Milena Klimiuk
SL
MP
2
1.5
22.19126
17.03345
01502
Zbigniew Mącior
Mirosław Miłaszewski
SL
DS
18
19
17.49116
18.05084
05400
Tadeusz Kaczanowski
Maciej Sobieralski
ZP
WP
19
15
17.43116
19.08859
01554
Krzysztof Lewandowski
Janusz Pawlicki
DS
DS
7
7
15.96105
20.01152
13156
Grzegorz Rewer
Paweł Szymański
LU
LU
11
3
15.9595
21.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
14.4584
22.17167
05856
Tomasz Kiełbasa
Piotr Walczak
MA
SW
7
21
14.3084
23.16177
02365
Roman Miłkowski
Jan Obuchowicz
LB
LB
5
9
14.0474
24.06556
06355
Sylwester Cieślak
Lech Warwocki
MA
LD
12
9
12.1763
25.07809
13438
Piotr Kołuda
Rafał Marks
LU
MA
17
13
11.1353
26.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
10.8553
27.03481
03588
Aleksander Sejud
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
5
6.8742
28.06551
05611
Jacek Ciechomski
Dominik Filipowicz
MA
DS
19
21
6.6432
29.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
MA
MA
24
24
6.2321
30.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
5.4521
31.17554
16586
Jakub Dziuba
Maciej Racewicz
MA
DS
2.5
3
4.9511
32.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2.5
4.2811
33.19830
18066
Wojciech Bąk
Michał Stasik
MA
MP
1.5
2.5
3.4111
34.17721
15511
Jakub Bazyluk
Kacper Kopka
MA
KP
4
7
2.5811
35.11519
03469
Bożena Rakuzy
Marzena Ropska
DS
SL
3
5
2.0011
36.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
1.8111
37.02261
02000
Krzysztof Hajkowski
Janusz Hliwa
LB
LB
9
7
-0.5911
38.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
-1.4011
39.21101
 
Leonard Lubina
Szymon Lubina
MA
-
0
0
-4.3911
40.09594
01634
Ewa Dziekańska
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
9
4
-9.8011
41.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
-11.9711
42.17935
17892
Ryszard Rosikiewicz
Aron Shindler
DS
MP
3
2.5
-13.0011
43.17545
14783
Franciszek Kurlit
Patryk Patreuha
MP
DS
3
7
-17.1611
44.04242
18128
Andrzej Fronczak
Wojciech Kurkowski
PM
LU
18
5
-17.2011
45.06185
04161
Sławomir Grabowski
Bartosz Mer
MA
MA
5
4
-21.7211
46.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
7
-23.5311
47.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
-24.2011
48.08929
08854
Jan Mazurkiewicz
Joanna Przytycka
MA
MA
9
4
-24.9211
49.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
5
-25.3411
50.18284
19189
Aleks Bukat
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
1.5
-25.4411
51.18413
08994
Grażyna Piorun
Jacek Szkup
LD
LD
2
5
-26.6211
52.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
-27.6911
53.01224
07725
Marek Bałdysz
Grzegorz Superson
DS
MP
13
13
-30.4511
54.16736
05208
Paweł Kańduła
Andrzej Malenta
WP
WP
0.5
5
-32.0711
55.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
-32.1511
56.21090
20770
Szymon Predel
Maks Szczurowski
MA
MA
0
0
-37.2611
57.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
4
5
-38.3811
58.07090
03472
Anna Kowalska
Kazimierz Róg
LD
SL
13
9
-42.3511
59.20078
17593
Kaja Kowal
Kinga Kowal
MP
MP
1
2
-43.5111
60.02644
09418
Grzegorz Gawron
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
12
7
-65.4411
61.20761
21099
Magdalena Klimczewska
Nadia Serafin
MA
MA
0.5
0
-125.5311

Łącznie 1390 punktów PKL, w tym 740 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.00:48:42 (0.2929/132) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.