Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5160/26498 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

64. Kongres "Sława" *
OTP* Kongresowy 7
środa, 30 czerwca 2021r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.06551
05611
Jacek Ciechomski
Dominik Filipowicz
MA
DS
19
21
66.186030
2.14782
05856
Jakub Patreuha
Piotr Walczak
DS
SW
7
21
63.095528
3.04242
18128
Andrzej Fronczak
Wojciech Kurkowski
PM
LU
18
5
62.355126
4.03206
09418
Maciej Janeczko
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
9
7
61.584724
5.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
60.924322
6.17554
11903
Jakub Dziuba
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
2.5
9
60.513920
7.01361
01693
Tomasz Jaworski
Maciej Terpiłowski
DS
DS
9
5
59.743518
8.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
59.433116
9.02261
02000
Krzysztof Hajkowski
Janusz Hliwa
LB
LB
9
7
58.482814
10.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
57.502412
11.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
MA
MA
24
24
56.552010
12.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2.5
56.42168
13.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
56.10126
14.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
13
13
55.65126
15.08166
04848
Renata Dancewicz
Maria Tomczewska
MA
PM
7
7
55.60116
16.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
55.58105
17.15511
07849
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
KP
KP
7
21
54.60105
18.14783
13520
Patryk Patreuha
Przemysław Picheta
DS
MP
7
4
54.2795
19.18284
01437
Aleks Bukat
Zdzisław Kunc
DS
DS
2.5
11
54.2384
20.20078
17593
Kaja Kowal
Kinga Kowal
MP
MP
1
2
54.1884
21.02057
05208
Radosław Liskowiak
Andrzej Malenta
LB
WP
5
5
53.5274
22.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
7
5
53.4463
23.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
5
51.9763
24.01224
08859
Marek Bałdysz
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
13
7
51.3953
25.07809
13438
Piotr Kołuda
Rafał Marks
LU
MA
17
13
51.2442
26.16070
18495
Krystian Bączek
Alicja Jaskulecka
LU
LU
4
2
50.5542
27.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
50.4832
28.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
11
50.4721
29.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
50.4021
30.01152
13156
Grzegorz Rewer
Paweł Szymański
LU
LU
11
3
49.1311
31.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
3
5
48.9111
32.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
48.6211
33.17892
18066
Aron Shindler
Michał Stasik
MP
MP
2.5
2.5
48.5511
34. 
19367
Leon Brylski
Mieczysław Marcinkjan
-
DS
0
1
48.5011
35.02262
05635
Zbigniew Halat
Bogusław Jakóbczyk
LB
LD
12
5
48.1011
36.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2
1.5
48.0711
37.21090
20770
Szymon Predel
Maks Szczurowski
MA
MA
0
0
48.0511
38.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
OP
WP
17
17
47.7111
39.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
3
3
47.1311
40.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
46.9911
41.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
4
5
46.3511
42.06556
08435
Sylwester Cieślak
Adam Tomczyński
MA
MA
12
4
46.1611
43.17721
17167
Jakub Bazyluk
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
4
7
45.9211
44.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
7
45.5511
45.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
45.4411
46.21101
 
Leonard Lubina
Szymon Lubina
MA
-
0
0
45.4111
47.19830
19899
Wojciech Bąk
Milena Klimiuk
MA
MP
1.5
1.5
45.2211
48.02966
02806
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
SW
SW
15
21
44.9611
49.18413
08994
Grażyna Piorun
Jacek Szkup
LD
LD
2
5
44.4111
50.03345
03469
Zbigniew Mącior
Marzena Ropska
SL
SL
18
5
44.0011
51.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
LB
LB
11
11
43.3511
52.01554
01628
Janusz Pawlicki
Roman Siwiec
DS
DS
7
3
43.0411
53.09357
16716
Arkadiusz Majcher
Lena Ostrowska
MA
MA
11
4
41.4311
54.03481
03588
Aleksander Sejud
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
5
41.0211
55.06705
01466
Zdzisław Kowalewski
Stanisław Machowski
MA
DS
13
5
40.5311
56.21118
20268
Amelia Moszumańska-Krupej
Paweł Odrzywół
DS
DS
0
0
38.5511
57.19545
13187
Nina Przybylska
Lech Rębisz
DS
DS
0
2
34.4311
58.17386
19532
Wojciech Potapczyk
Adrian Sinicki
DS
DS
1
0
33.7011
59.19530
20270
Paweł Patuszczyk
Konrad Wójcik
DS
DS
0
0
32.4011

Łącznie 1196 punktów PKL, w tym 640 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.00:47:58 (0.3129/128) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.