Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5160/26508 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

64. Kongres "Sława" *
OTP* Kongresowy 11
sobota, 3 lipca 2021r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
19
7
66.345930
2.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
5
62.205226
3.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
13
13
59.664623
4.06551
05611
Jacek Ciechomski
Dominik Filipowicz
MA
DS
19
21
59.594121
5.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
58.853518
6.12176
17100
Aneta Buze
Andrzej Waszyński
ZP
ZP
5
3
57.972915
7.05670
05678
Andrzej Kozikowski
Adam Krysiak
LD
LD
15
5
57.072312
8.02966
02806
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
SW
SW
15
21
55.97179
9.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
11
55.45126
10.12320
13438
Sophia Bałdysz
Rafał Marks
DS
MA
7
13
54.32116
11.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
54.31105
12.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
MA
KP
11
21
54.0895
13.18284
05221
Aleks Bukat
Tadeusz Masłowski
DS
WP
2.5
9
53.9984
14.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
53.6474
15.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
53.0363
16.03345
03588
Zbigniew Mącior
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
18
5
52.1253
17.06556
03469
Sylwester Cieślak
Marzena Ropska
MA
SL
12
5
51.9042
18.19445
05059
Kajetan Granops
Stanisław Janik
WP
LB
1.5
13
51.8432
19.19830
18066
Wojciech Bąk
Michał Stasik
MA
MP
1.5
2.5
51.5521
20.17721
17167
Jakub Bazyluk
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
4
7
51.4411
21.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
WP
11
7
50.8811
22.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
49.9411
23.01224
01718
Marek Bałdysz
Bogumił Wegner
DS
DS
13
12
49.9311
24.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2.5
49.3411
25.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
WP
WP
12
13
49.1811
26.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
48.4811
27.09418
16716
Piotr Kuc-Dzierżawski
Lena Ostrowska
MP
MA
7
4
47.9511
28.01318
14782
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
DS
DS
24
7
47.7011
29.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2.5
45.1311
30.20186
20026
Anna Górska
Maria Huzar
DS
DS
0.5
0.5
44.9811
31.14783
05856
Patryk Patreuha
Piotr Walczak
DS
SW
7
21
44.2711
32.20136
20304
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
WP
WP
1
0.5
43.8311
33.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
WP
WP
0.5
0.5
43.5311
34.08574
08194
Mariusz Szumski
Leszek Urbańczyk
DS
DS
2
4
43.4111
35.07914
09004
Janusz Sidelnik
Konrad Wójcik
LB
LB
3
4
42.8411
36.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2.5
3
39.3811
37. 
21090
Szymon Lubina
Szymon Predel
-
MA
0
0
36.1611
38.20078
17593
Kaja Kowal
Kinga Kowal
MP
MP
1
2
34.3411
39.15124
08144
Jan Kozak
Ireneusz Siemieniako
DS
DS
1
5
34.0811

Łącznie 798 punktów PKL, w tym 430 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.01:51:12 (0.2651/88) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.