Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5158/26524 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Czerwiec 2021
Mazowiecki WZBS
Pierwszy Krok

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1. Joanna Bałanda-01
2.20234Tomasz BąkowskiMA03
3.21367Jakub BerezaMA01
4.18354Małgorzata BudułaMA2.534
5.06527Wanda BuszkowskaMA33
6.19470Tamara CesarzMA1.55
7.10719Katarzyna ChmielewskaMA1.54
8.06546Bogusław ChomentowskiMA51
9.16544Hanna CiuńczykMA31
10.14971Bartosz ĆwiekMA32
11.11588Jacek GajdaMA2.51
12.20768Ignacy GębuśMA0.57
13.13711Magdalena GłombińskaMA36
14.18604Krystyna GoreńMA1.55
15.19345Bożena JacuchMA216
16.16645Piotr JasińskiMA78
17.16185Agata KacperekMA1.52
18.20233Karol KamasMA01
19. Jerzy Karwacki-05
20.17167Tomasz KiełbasaMA711
21.19245Krzysztof KlimczakWM210
22.14200Karol KorycińskiMA11
23.20259Jan KotMA0.57
24.19375Zbigniew KozerskiMA24
25.15582Tomasz KozłowskiMA44
26.17854Dariusz KrakowiakMA328
27.20240Bernard KulaMA0.57
28.16377Karolina KupczykMA2.52
29.17873Adam KutszyńskiMP22
30.20975Grzegorz LeśniewskiMA07
31.09710Mariusz MączewskiMA2.51
32.15976Stanisław MączkaMA57
33.18457Urszula NiespodziewańskaMA01
34.18816Józef NowikMA1.512
35.19132Jadwiga NyczMA1.55
36.19637Piotr OkonekMA1.51
37. Paweł Orłowski-015
38.18756Henryk OsińskiMA1.56
39.18011Filip ParolMA32
40.21116Aleksandra PawlakMA01
41.21134Michał PawlakMA015
42.16373Krzysztof PietruszkaMA2.52
43.09267Ewa PiotrowskaMA1.51
44.19971Leszek PiwowarskiMA12
45.18862Dariusz PłoszajMA23
46.08252Dariusz PoniatowskiMA312
47.18505Tomasz PrzegalińskiMA27
48.18319Rafał PrzybyszMA2.544
49.05353Olgierd Rodziewicz-BielewiczWP136
50.11586Waldemar RybarczykMA2.51
51.18575Zenon SkrzypczakMA03
52.19684Anna SmoluchowskaMA1.512
53.16502Andrzej SobulaMA2.51
54.04838Grzegorz SokołowskiKP41
55. Vladi Solodar-03
56.20232Krzysztof StańczakMA03
57.12456Krzysztof StefaniakMA2.52
58.12123Mateusz StępińskiMA914
59.19705Jan SyskaMA212
60.10426Marek SzakunMA46
61.19080Jan SzewczykMA21
62.19331Michał SzołuchaMA1.54
63.21144Krzysztof SzufnaraMA02
64.15213Grzegorz SzulcMA31
65.16637Joanna SzymaszczykMA2.511
66.11903Paweł SzymaszczykMA910
67. Bożena Trytek-03
68.21368Uladzislau TsitavetsMA01
69.15871Stanisław TurlejMA25
70.19244Małgorzata WachowskaWM210
71.18486Irena WilczyńskaMA1.51
72. Franciszek Włodarski-01
73.11595Dariusz WojnaMA327
74.18166Arkadiusz WódkowskiMA37
75.19975Agnieszka WronaMA01
76.18763Maria ZarzyckaMA1.54
77.17738Witold ŻygulskiMA2.53

Łącznie 482 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.akademiabrydza.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-17 g.02:42:27 (0.2444/87) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.