Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5363/26624 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Międzynarodowy Kongres Bałtycki*
OTP* VII KTP Mikstowych imienia Adama Walczyńskiego
środa, 11 sierpnia 2021r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
62.895025III
III
2.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
61.684724III
III
3.10043
12709
Łukasz Kalbarczyk
Katarzyna Perkowska
MA
MA
7
1.5
61.584322 
 
4.20028
05670
Anna Kołodziejczyk
Andrzej Kozikowski
DS
LD
0.5
15
61.374020 
 
5.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
19
3
60.493719 
 
6.01318
04852
Stanisław Gołębiowski
Marta Sikora
DS
PM
24
5
59.553417 
 
7.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
59.333116 
 
8.04588
04755
Sławomir Henclik
Danuta Żabicka
PM
PM
18
7
59.222814 
 
9.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
57.922513 
 
10.12176
02114
Aneta Buze
Sebastian Rawlik
ZP
LB
5
4
57.442211 
 
11.12108
04788
Aleksandra Jarosz
Ireneusz Jarosz
MA
WP
5
18
57.381910 
 
12.12272
05423
Anna Makarewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
5
19
57.35168 
 
13.04540
17731
Rafał Bownik
Beata Brynkiewicz-Bownik
PM
PM
7
5
57.06137 
 
14.12450
09146
Katarzyna Dufrat
Piotr Tuczyński
PM
MA
15
24
56.59105 
 
15.13882
04740
Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
PM
MA
5
21
56.10105 
 
16.19391
19390
Barbara Tuma
Krzysztof Tuma
PM
PM
1.5
1
56.0595 
 
17.20672
12899
Natalia Suszanowicz
Michał Wróbel
SL
SL
1.5
9
55.7095 
 
18.11809
13359
Krzysztof Mielnik
Dominika Wołyńska
PM
PM
9
1.5
55.5084 
 
19.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
55.3584 
 
20.11296
05544
Artur Pomarański
Jolanta Ziętara
OP
WP
7
5
55.1974 
 
21.06822
07544
Anna Nosalska
Marek Tyran
PM
LD
7
15
54.9174 
 
22.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
PM
5
9
54.7663 
 
23.16787
03763
Justyna Graniczny
Leszek Kawski
KP
KP
2.5
9
54.2863 
 
24.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
53.7753 
 
25.13706
04719
Magdalena Machczyńska
Artur Toeplitz
PM
PM
2
7
53.0353 
 
26.04551
17590
Robert Czarnecki
Aleksandra Rekowska
PM
PM
5
1.5
52.8242 
 
27.15595
06817
Maciej Dąbrowski
Renata Neronowicz
OP
MA
11
12
52.4042 
 
28.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
51.6632 
 
29.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
0
2.5
51.6332 
 
30.18645
17113
Ewa Morawska
Patryk Morawski
WP
WP
2
2.5
51.5821 
 
31.21391
18457
Jan Druch
Urszula Niespodziewańska
PK
MA
1
0.5
51.5121 
 
32.14586
06697
Magdalena Chmielewska
Jarosław Kostrzewa
MP
MA
1.5
11
50.9511 
 
33.19912
19770
Jan Łuczeczko
Martyna Smoleń
PM
PM
1.5
1.5
50.5711 
 
34.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
50.4911 
 
35.16544
13438
Hanna Ciuńczyk
Rafał Marks
MA
MA
3
13
50.2611 
 
36.12452
19556
Andrzej Dobkowicz
Dorota Malec
PM
PM
4
1
49.9911 
 
37.07815
17494
Lena Leszczyńska
Aleksander Zatke
ZP
LD
9
3
49.5411 
 
38.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
48.4811 
 
39.20655
20680
Dominika Lucka
Wojciech Okrzesik
SL
SL
1.5
1.5
48.3311 
 
40.12154
15803
Mateusz Sobczak
Monika Suchodolska
DS
PM
11
4
48.1711 
 
41.20974
 
Łukasz Morawski
Joanna Nagórna
PM
-
0.5
0
47.9911 
 
42.12445
13853
Tomasz Brzęcki
Barbara Miecznikowska
PM
PM
5
3
47.9311 
 
43.07725
18996
Grzegorz Superson
Natalia Węgleńska
MP
MA
13
1.5
47.7511 
 
44.16235
13877
Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
PM
PM
2.5
3
47.7111 
 
45.11550
01705
Piotr Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
13
9
47.4811 
 
46.19911
20736
Antoni Byliński
Marlena Smoleń
PM
PM
1
0.5
47.0811 
 
47.20710
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
0
1
45.5711 
 
48.17334
17112
Maria Banaszkiewicz
Mikołaj Cankudis
WP
WP
2
2.5
45.2411 
 
49.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
1.5
1.5
44.9311 
 
50.11757
09689
Paweł Anastaziak
Joanna Śliwowska
PM
PM
3
3
44.9011 
 
51.05282
 
Jerzy Nowak
Lidia Nowak
LB
-
13
0
43.4011 
 
52.17828
10823
Anna Krasińska
Piotr Zamiar
PM
PM
2
4
43.2811 
 
53.21233
02618
Jan Białek
Zofia Czarnecka
PM
PM
2
2.5
43.1911 
 
54.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
2.5
2.5
42.2711 
 
55.20830
19915
Szymon Grabala
Milena Smoleń
PM
PM
0.5
1
41.9011 
 
56.20978
21064
Cyprian Morawski
Julia Wodzyńska
PM
PM
1
0.5
41.8611 
 
57.18846
06014
Ewa Bargłowska
Adam Małdyk
ZP
ZP
1.5
4
41.3711 
 
58. 
08565
Barbara Ludwikowska
Lechosław Suszka
-
PM
0
5
41.2911 
 
59.04775
04772
Karina Drobiniak
Bogusław Dyk
PM
PM
5
12
40.3811 
 
60.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
1
13
39.7911 
 
61.01054
04848
Tadeusz Garbacik
Maria Tomczewska
MP
PM
15
7
39.7611 
 
62.14430
04341
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
PM
PM
3
5
39.7411 
 
63.20222
20223
Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
WP
WP
1
1
36.5311 
 
64.21203
19913
Rafał Fudacz
Lilianna Jarocka
PM
PM
0
0.5
33.3911 
 
65.13796
18901
Marzena Banach
Grzegorz Kujawiński
PM
PM
2
2
32.7111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1094 punkty PKL, w tym 596 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.01:40:59 (0.3057/140) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.